Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wino, jakie polecacie???

21 sie 2019 - 09:36:38

Monte Santi La Perla to ostatnio zdecydowanie moje ulubione

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

18 paź 2019 - 14:05:55

Prosecco! Nieważne jakiej marki, każde jest dobre.

Wino, jakie polecacie???

18 paź 2019 - 14:42:01

zależy do czego?
obiadu
deseru
kolacji
czy od tak ???

Wino, jakie polecacie???

22 paź 2019 - 22:15:10

Granbeau ! Stosunkowo tanie dostępne w biedronce, piłam na jakimś weselu i byłam zaskoczona że to wino z Biedry ;)

Wino, jakie polecacie???

29 paź 2019 - 23:21:13

Prosecco serce

Wino, jakie polecacie???

04 lis 2019 - 14:26:25

Jagodowe Monte Santi, kocham to wino serce

Wino, jakie polecacie???

11 gru 2019 - 12:09:30

Liebfraumilch jest super :)

Wino, jakie polecacie???

29 gru 2019 - 09:43:51

Wino musujące Dorato białe

Wino, jakie polecacie???

30 kwi 2020 - 14:07:57

Zalezy do czego. Do sera fajne jest np. Sauvignon Blanc, do miesa Bordeaux.

Wino, jakie polecacie???

31 mar 2021 - 12:53:56

Wino czerwone słodkie na pewno, w biedronce znajdziesz Mogen Davida albo Carlo Rossi, albo białe wino maryjne. Ostatnio ze znajomymi siedząc przy pizzy i winie świetnie się bawiliśmy, zainspirowani artykułem właśnie z https://vineo.pl/wino-i-pizza i dobraniem wina do dania

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Wino, jakie polecacie???

18 lis 2021 - 12:41:13

Pyszna włoska kawa, może cię budzić u ciebie w domu, jak kupisz w sklepie online. Każdy Włoch uważa że ich kawa jest najlepsza i ja się z tym zgodzę. W sklepie Kuchnia włoska przepisy możesz znaleźć nie tylko alkohole włoskie, ale również mnóstwo tradycyjnych słodyczy. Polecam bardzo bo znajdziesz w sklepie produkty lokalne danego regionu.

Wino, jakie polecacie???

11 sty 2022 - 14:43:59

Bordeaux, Tokaj, Sauvignon Blanc.

Wino, jakie polecacie???

25 sty 2022 - 22:45:50

Jak wina to tylko w Bubbles Warszawa - zapraszamy - duży wybór i umiarkowane ceny dla każdego :) Wybór ogromny, każdy znajdzie dla siebie idealne bąbelki :)

Wino, jakie polecacie???

03 sie 2022 - 10:26:34

Dobre wino powinno być sprawdzone pod kątem siarczanów (dwutlenku siarki), zawartości pH oraz kwasowości. W Polsce jest wiele winiarni, zarówno mniejszych jak i bardzo dużych, którzy tworzą różnego rodzaju trunku. Według mnie powinno się używać sprzętu do analizy winy takiego jak te: https://analizawina.pl/pomiar-so2-ph-kwasowosci-wina-sc-300.html

Wino, jakie polecacie???

11 maj 2023 - 07:44:20

Szczerze polecam doskonale smakujące wino bezalkoholowe jakie znajdziecie w bogatym asortymencie sklepu https://ritex.pl/wina/kategorie/bezalkoholowe Sama lubię bardzo wino bezlkoholowe czy kawę i herbatę o niezwykłym aromacie pochodzącą z różnych miejsc w Europie i nie zawsze mogłam je znaleźć w sklepach. Dzięki oferciem jaką posiadają mogę cieszyć się ich smakiem. Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówień. Poza winem, kawą i herbatą posiadają również takie towary jak dżemy, marmolady, konfitury czy kulinaria. Szczerze polecam ten sklep.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

napoje energetyczne