Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

24 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wino, jakie polecacie???

21 sie 2019 - 09:36:38

Monte Santi La Perla to ostatnio zdecydowanie moje ulubione

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

18 paź 2019 - 14:05:55

Prosecco! Nieważne jakiej marki, każde jest dobre.

Wino, jakie polecacie???

18 paź 2019 - 14:42:01

zależy do czego?
obiadu
deseru
kolacji
czy od tak ???

Wino, jakie polecacie???

22 paź 2019 - 22:15:10

Granbeau ! Stosunkowo tanie dostępne w biedronce, piłam na jakimś weselu i byłam zaskoczona że to wino z Biedry ;)

Wino, jakie polecacie???

29 paź 2019 - 23:21:13

Prosecco serce

Wino, jakie polecacie???

04 lis 2019 - 14:26:25

Jagodowe Monte Santi, kocham to wino serce

Wino, jakie polecacie???

11 gru 2019 - 12:09:30

Liebfraumilch jest super :)

Wino, jakie polecacie???

29 gru 2019 - 09:43:51

Wino musujące Dorato białe

Wino, jakie polecacie???

30 kwi 2020 - 14:07:57

Zalezy do czego. Do sera fajne jest np. Sauvignon Blanc, do miesa Bordeaux.

Wino, jakie polecacie???

31 mar 2021 - 12:53:56

Wino czerwone słodkie na pewno, w biedronce znajdziesz Mogen Davida albo Carlo Rossi, albo białe wino maryjne. Ostatnio ze znajomymi siedząc przy pizzy i winie świetnie się bawiliśmy, zainspirowani artykułem właśnie z https://vineo.pl/wino-i-pizza i dobraniem wina do dania

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Wino, jakie polecacie???

18 lis 2021 - 12:41:13

Pyszna włoska kawa, może cię budzić u ciebie w domu, jak kupisz w sklepie online. Każdy Włoch uważa że ich kawa jest najlepsza i ja się z tym zgodzę. W sklepie Kuchnia włoska przepisy możesz znaleźć nie tylko alkohole włoskie, ale również mnóstwo tradycyjnych słodyczy. Polecam bardzo bo znajdziesz w sklepie produkty lokalne danego regionu.

Wino, jakie polecacie???

11 sty 2022 - 14:43:59

Bordeaux, Tokaj, Sauvignon Blanc.

Wino, jakie polecacie???

25 sty 2022 - 22:45:50

Jak wina to tylko w Bubbles Warszawa - zapraszamy - duży wybór i umiarkowane ceny dla każdego :) Wybór ogromny, każdy znajdzie dla siebie idealne bąbelki :)

Wino, jakie polecacie???

03 sie 2022 - 10:26:34

Dobre wino powinno być sprawdzone pod kątem siarczanów (dwutlenku siarki), zawartości pH oraz kwasowości. W Polsce jest wiele winiarni, zarówno mniejszych jak i bardzo dużych, którzy tworzą różnego rodzaju trunku. Według mnie powinno się używać sprzętu do analizy winy takiego jak te: https://analizawina.pl/pomiar-so2-ph-kwasowosci-wina-sc-300.html

Wino, jakie polecacie???

11 maj 2023 - 07:44:20

Szczerze polecam doskonale smakujące wino bezalkoholowe jakie znajdziecie w bogatym asortymencie sklepu https://ritex.pl/wina/kategorie/bezalkoholowe Sama lubię bardzo wino bezlkoholowe czy kawę i herbatę o niezwykłym aromacie pochodzącą z różnych miejsc w Europie i nie zawsze mogłam je znaleźć w sklepach. Dzięki oferciem jaką posiadają mogę cieszyć się ich smakiem. Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówień. Poza winem, kawą i herbatą posiadają również takie towary jak dżemy, marmolady, konfitury czy kulinaria. Szczerze polecam ten sklep.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

napoje energetyczne