Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

28 minut temu

elektryka sklep

34 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wino, jakie polecacie???

19 kwi 2013 - 10:31:47

Ja raczej nie marudzę i lubię wino Merlot ;) Poza tym, dobre wina i bardzo duży wybór oferują internetowe sklepy z alkoholem. Ceny są w porządku, także warto czegoś poszukać.

Wino, jakie polecacie???

19 kwi 2013 - 10:41:00

Polecam Muscat białe 15 procentowe francuskie
Carlo Rossi różowe
Cin Cin ale z nim raczej nie przesadzać bo jest słodkie ;)
Fresco

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

03 maj 2013 - 15:34:11

Moim ulubionym winem jest od lat Tamaya Merlot. Ma ciekawy smak, jest delikatne i dobrze współgra z większością moich ulubionych potraw.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

08 maj 2013 - 19:07:13

Nie jestem wielkim znawcą win- nie kieruję się marką, ale smakiem. Większośc moich znajomych chwali sobie np. Carlo Rossi- mi osobiście nie smakuje. Lubię wina wyraziste, które zapadają w pamięci. Moim ulubieńcem jest La Rosa Don Reca Cuvee

Wino, jakie polecacie???

19 wrz 2013 - 08:49:13

Na takie większe okazję, mogę polecić to wino: http://www.cudatoskanii.pl/rosso-di-montalcino-doc-tenuta-fanti-2007.html, świetnie pasuje do kolacji włoskich, z makaronem, sosem itd. Na romantyczną kolację - idealne. A tak do chipsów i filmu to proponuje wspomniane carlo rossi.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

16 lut 2018 - 22:52:50

Bardzo duży wybór win jest w sklepie http://wineavenue24.pl/pl/wino-czerwone Kupowałam jakiś czas temu na kolację walentynkową, wino czerwone właśnie w tym sklepie internetowym. Razem z partnerem byliśmy bardzo zadowoleni ze smaku. Jakość win naprawdę bardzo dobra asortyment ogromny jest w czym wybierać

Wino, jakie polecacie???

06 sie 2018 - 19:09:33

Jak dla mnie najlepiej wybierać z półki portugalskie, chilijskie i włoskie. Jak kto lubi. Kiedyś gruzińskie i mołdawskie, ale dziś za ciężkie.

Wino, jakie polecacie???

06 sie 2018 - 19:31:44

Hugo dostępne w Aldi, białe lekkie winko super słodkie

Wino, jakie polecacie???

07 sie 2018 - 18:35:55

A ja robię swoje i wszyscy znajomi twierdzą że lepszego nie pili:) Żadnej chemii, żadnej siarki, nie dość że nazajutrz nie boli po nim głowa to jeszcze ma witaminy z bardzo dużej ilości owoców:) Moim zdaniem żadne kupne wino nie będzie się umywało do domowego, gdzie wiadomo że owoce są idealnie przebrane, umyte i przede wszystkim jest ich dużo, nie jest później rozcieńczane wodą z cukrem ani konserwowane, a moc i słodkość samemu można sobie wyregulować według własnych upodobań:) Nie wspomnę już o kwestii oszczędności, a jak się ma samemu dostęp do darmowych owoców np ma się jakiś duży ogród czy sad to już w ogóle tylko koszt cukru trzeba doliczyć.Choć w sezonie owoce są tanie i nawet jak się kupuje to drogo nie wychodzi czego nie można powiedzieć o winach kupnych, jeśli nie chce się pic "siarkowanych sikaczy"... Najlepsze w życiu jakie mi wyszło to było malinowe ze świeżych malin, bo był rok że obrodziły na działce bardzo i nie daliśmy rady tego przejeść, nie było też już miejsca aby mrozić. Było lekko musujące i lekkie, półsłodkie. Mocne z typu deserowych wychodzi z czarnej porzeczki, jak ktoś lubi białe to można zrobić z jabłek, gruszek lub mix, albo nawet z rodzynek i ryżu. Zrobienie domowego wina jest bardzo proste, można robić prawie ze wszystkich owoców, nawet niespożytych kompotów:) W zasadzie kilka godzin roboty a jak się nastawi większy balon to winka starczy spokojnie do kolejnych zbiorów i to za parę złotych dosłownie:)

Wino, jakie polecacie???

07 sie 2018 - 20:01:19

Ja polecam wina Mogen David tzn są moje ulubione,
piękny bukiet
ALKOHOL: 11% WAGA: 750 ML.
Są to wysokiej jakości wina produkowane z winogron odmiany Concord.
Wino ma głęboki rubinowy kolor i piękny przezroczysty kolor. Smak jest przyjemny z długim zapachem. Idealny do jedzenia tego samego, a także w potrawach mięsnych. Wyprodukowane i rozlane w Stanach Zjednoczonych.



Wino, jakie polecacie???

08 sie 2018 - 09:05:47

Dokładnie można super wina tam trafić, w tym nawet czasem moje ulubione Porto :D

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

07 maj 2019 - 10:39:33

Ja wuielbiam prosecco. jak sięgam po wino, to tylko po to.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

30 maj 2019 - 16:16:43

Szczerze to nie probowalam. Jest dostepne w jakichs wiekszych sklepach?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Wino, jakie polecacie???

12 cze 2019 - 13:03:20

Pewnie, nawet w mniejszych. Ja kupuję je zwykle w Biedronce albo w osiedlowym monopolowym.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Wino, jakie polecacie???

17 lip 2019 - 14:47:43

Czy można gdzieś znaleźć wino domowej roboty?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tymbark