Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:14:05

świateczne winko z LIDLA- NAJLEPSZE !!!

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:16:29

w Biedronce jest za kilkanaście złotych takie dobre. białe, czerwone, rózowe ;)

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:16:34

martini bianco, dla mnie osobiscie najlepsze wino, aha i teraz jest w promocji w biedronce za 19,99, 0,7 wiec sie bardzo oplaca :))

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:17:40

Cytat
sabinabb
REWELACYJNE JEST WINO carlo rossi różowe!! półsłodkie! kosztuje jakies 20zł a jest naprawde bombowe. Zawsze jak u nas jest jakas domówka to z dziewczynami pijemy to winko a faceci wiadomo wóde :)


dkładnie nie jest siarkowate ani nie za słodkie myśle ze kazdemu pasuje.

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:25:28

Cytat
pocahontas1987
Cytat
anuska155
Dziewczyny kusi mnie to wino z biedronki... byle się tym tylko nie potruć :D
a czym masz sie potruc:D? ja zyje juz 2 rok od kiedy pierwszy raz sprobowalam wina z biedronki:D i to nie sa jakies nasze wina tylko z roznych rejonow portugalskie itp.


Bez obrazy ale dziewczyna chyba mysli ze to z prawdziwej biedronki:)

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:33:51

pracowałam jako hostessa kiedyś jako hostessa przy winach. jedyna rada jaka mogę dać to taka, że nie sugerujcie sie faktem, ze wino z korkiem jest lepsze. z wielu opinii znawców dowiedziałam śisię, że sam korek to ok 10-15 zł więc można powiedzieć, ze np carlo rossi (gdzie płacisz za mniej niż litr ok 20zł) jest warte tyle co te za 10zl z normalna zakrętką. osobiście średnio gustuję w tej marce, jeśli już to czasami różowe

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:36:15

Cytat
sabinabb
REWELACYJNE JEST WINO carlo rossi różowe!! półsłodkie! kosztuje jakies 20zł a jest naprawde bombowe. Zawsze jak u nas jest jakas domówka to z dziewczynami pijemy to winko a faceci wiadomo wóde :)


potwierdzam! różowe Carlo Rossi the best !

Wino, jakie polecacie???

30 lis 2010 - 14:39:29

AMARENA Z BIEDRO : D
EWENTUALNIE KOKOSOWA NUTA.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 14:40 przez MagdalenaMartaMariaMagdalena.

Wino, jakie polecacie???

01 gru 2010 - 09:16:36

Rzeczywiście nie ma co sugerować się zamknięciem wina, tak jak zauważyła to Cati.:)

Znalazłam taki wycinek:
"Używa się też korków wykonanych ze sklejonego miału lub krążków korka. W ostatnich latach pojawiło się kilka nowych typów zamknięć, takich jak: korek łączony wytwarzany z korka i silikonu, korek silikonowy, szklana zatyczka, metalowa zakrętka i kapsel. Sposób zamknięcia może być sygnałem o stanie wina jako produktu, lub czasie jego przeznaczenia do konsumpcji, jednakże użycie np. zakrętki, nie zawsze świadczy o jego klasie. Znanych jest wiele win, najczęściej pochodzących z Nowego Świata, lecz nie tylko, którzy swoje wysoko cenione i oceniane wina zamykają w taki właśnie sposób. " źródło: winezja.pl

Wino, jakie polecacie???

01 gru 2010 - 09:25:45

a mi najlepiej smakuje jabłuszko sandomierskie. tanie i jak dla mnie mega.

Wino, jakie polecacie???

01 gru 2010 - 09:26:53

moje ulubione to iminglikos białe wino i carlo rossi rosse pycha

Wino, jakie polecacie???

01 gru 2010 - 09:29:08

Ja lubię kadarkę, wspominane Carlo Rossi i bardzo fajne białe wina z Maryjką: Liebfraumilch - pyszne! No i Sophia, w sumie też może być. Lubię też czasem popróbować nowości - zazwyczaj wybieram wtedy wina półsłodkie.

Wino, jakie polecacie???

02 gru 2010 - 18:20:15

Cytat
aniuchat
Słodkie wino to nie wino, to napój winopodobny, ale wiem wiem baby się tym zapijają.

No z tym się nie zgodzę... słodkiego wina można nie lubić. ale - o ile jest zrobione z winogron - jest to wino :) Ja osobiście wolę wina wytrawne, ale od czasu do czasu sięgnę też po słodkie - np. deseru nie mogłabym popić winem wytrawnym... Słodkie wina też są potrzebne. a na dowód, że to tez wina, polecam artykuł :)

Wino, jakie polecacie???

02 gru 2010 - 18:23:42

ja lubię wina z lidla. Jest tam jedno w takiej ogromnej butelce, które kosztuje bodajże 12 zł, jest dość słabiutkie, dlatego nazywam go "kompot". Mogłabym go pić codziennie.

Cytat
YourStyle_UK
świateczne winko z LIDLA- NAJLEPSZE !!!
ktoś tu podziela moją miłość. Dzonk! zdrówko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-02 18:29 przez puchuskubatek.

Wino, jakie polecacie???

03 gru 2010 - 09:23:52

Wszystko zależy od okazji i potrawy, do której chcemy podać wino.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na poncz