Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Soja

02 mar 2010 - 12:44:38

Witam!
Znacie może jakieś oryginalne, smaczne sposoby na przyrządzenie kotletów sojowych?
Jedyny sposób jaki znam to ugotowanie ich w bulionie a następnie panierowanie w jajku i w bułce i smażenie na patelni, a być może są inne sposoby o których nie wiem:)
Zapraszam do wypowiedzi :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-02 12:48 przez coma_come.

Soja

02 mar 2010 - 12:46:06

ja nie wiem, ale podbijam bo uwielbiam kotlety sojowe :)

Soja

02 mar 2010 - 12:51:36

Ja robiłam kotlety sojowe tak, że ugotowałam je na bulionie, potem na patelnie bez panierki, do tego warzywka [jakie kto lubi] i na koniec poddusić w sosie. Z ryżem - pycha :))

Soja

02 mar 2010 - 12:54:42

podobno pyszne sa przyrzadzane jak flaczki:)Pokroic na pasaczek, z wrzywami i bulionem ugotowac:)

Soja

02 mar 2010 - 12:57:08

zrób sobie gulasz:)namoczyć w bulionie pokroić poddusić z cebulą czosnkiem papryką ,a dodaje curry i słodką papryke w proszku, ale przyprawisz jak lubisz,pycha:)
możesz też kupić mielone kotlety sojowe.Jesli ci sie nie uda to po namoczeniu pomiel soebie takie i zrób jak kotlety mielone
Możesz sobie ugotowć żurek,grochówkę albo zupe z soczewicy a wszystko to z dodadkiem kotletów sojowych:)
ale sie nagadałam.hihi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-02 13:02 przez lastraga.

Soja

02 mar 2010 - 13:01:52

Cytat
lastraga
zrób sobie gulasz:)namoczyć w bulionie pokroić poddusić z cebulą czosnkiem papryką ,a dodaje curry i słodką papryke w proszku, ale przyprawisz jak lubisz,pycha:)
to mam jzu pomysl na dzisiejszy obiad:)

Soja

02 mar 2010 - 13:03:33

ja mam schabowe:):) ale uwielbiam gotować,
z sojowych mielonych można sobie zrobić hamburgery albo kuleczki takie jak pulpety z sosikiem.Jednak trzeba pamiętać o dodaniu wtedy namoczonej bułki tartej i jajka i doprowadzić to do odpowiedniej konsystencji zeby sie nie rozwaliło podczas gotowania.kuleczki podaje z kuskusem i surówką,i sosik jakiś

Soja

02 mar 2010 - 13:06:17

a ja po namoczeniu w bulionie dusiłam soję w sosie do potraw chińskich Knora i podawałam z ryżem, pycha!

Soja

02 mar 2010 - 13:06:52

Cytat
Eduarda
a ja po namoczeniu w bulionie dusiłam soję w sosie do potraw chińskich Knora i podawałam z ryżem, pycha!
świetny pomysł, już jestem głodna:)

Soja

02 mar 2010 - 13:11:02

No to mam już w czym wybierać na dzisiejsze gotowanie, ale dalej zapraszam do wypowiedzi, zawsze będę miała co po pitrasić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domowa czekolada?Zna ktoś przepis?