Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Roast Wojewódzkiego

16 mar 2016 - 06:21:31

Oglądaliście roast Kuby Wojewódzkiego, który wyemitował TVN w lutym?
Dla tych co nie widzieli: program polegał na tym, że w studio zebrała się grupa
bardziej i mniej znanych osób między innymi: Dawid Podsiadło, Abelard Giza, Anna
Dereszowska. Każdy z nich przez kilka minut roastuje, czyli obraża i krytykuje w bardzo dosadny sposób pozostałych uczestników. Nie ukrywam- kilka tekstów było bardzo zabawnych, można było się pośmiać ale tez zastanowić czy to nie przekracza już granic dobrego smaku.
Jak się zaopatrujecie na takie programy? czekacie na kolejny? jeśli tak to kogo tam widzicie w roli roastujących?

Roast Wojewódzkiego

16 mar 2016 - 06:47:38

Nie oglądałam tego ,ale widziałam urywki gdzie Anna Dereszowska bardzo płakała.Więc na pewno ten program fajny nie jest.

Roast Wojewódzkiego

16 mar 2016 - 08:18:49

jakiz musi być ubogi naród który oglada i uwaza ze to zabawne kiedy "obraża i krytykuje w bardzo dosadny sposób pozostałych uczestników" to tak samo jak program ekipa z warszawy czy jakos tak. mnie szkoda czasu i mojej energii na takie programy ja tam wole w tym czasie poogladac cos na domo+ i czerpac z tego inspiracje :D

Roast Wojewódzkiego

16 mar 2016 - 17:20:20

według mnie on jest totalnym DNEM .

dziwię się czemu do tej pory go telewizja nie wywaliła , jest po prostu chamski. Z czym tu sie cieszyć nabijanie opluwanie ludzi istny cham a wiadomo człowiek też chamieje jak to ogląda .
I jest taki efekt jaki mamy zero rozumu zero normalności zero taktu.

Roast Wojewódzkiego

21 mar 2016 - 22:17:11

@banach mi on nie przeszkadza. Jest inteligentny i bystry, potrafi szybko i wbrew pozorom mądrze reagować na to co ktoś mówi.

Roast Wojewódzkiego

22 mar 2016 - 15:13:57

Cytat
omacek
@banach mi on nie przeszkadza. Jest inteligentny i bystry, potrafi szybko i wbrew pozorom mądrze reagować na to co ktoś mówi.
chyba chamowaty a nie mądry i bystry.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Roast Wojewódzkiego

23 mar 2016 - 12:38:01

Roast nie ma granic dobrego smaku, na tym rzecz polega. Ja próbowałam obejrzeć,ale jednak mało interesują mnie takie rzeczy :) wolę trochę inny humor...

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Roast Wojewódzkiego

23 mar 2016 - 12:42:51

roasty są ok, ale te zagraniczne... u nas to dno.. wszystko wszystkich uraża, ludzie twierdzą, że zostały przekroczone granice, zakazują emisji... szkoda, że ludzie w Polsce nie mają do siebie dystansu i dystansu do otaczającego świata; to jest specyficzny rodzaj humoru, który trzeba po prostu lubić! wiadomo, nie jest to dla wszystkich...

dla mnie roast wojewódzkiego był słaby, bo leciały same suchary
współczuję ludziom którzy dali 300 zł za bilet i oglądali to na żywo ;) wszystko było ustawione pod tv... podobał mi się Podsiadło, ale niestety z roastem to nie miało nic wspólnego :)

@filipekkrol typowe podejście Polaka...zobaczy fragment i na jego podstawie wyrabia sobie opinię; radzę obejrzeć całość, a nie powielać takie bzdury; i pomyśleć, że ludzie właśnie po tytule w gazecie, w internecie czy jakimś fragmencie czegoś potrafią wyrobić sobie poglądy

sam Wojewódzki zaczął mnie wkurzać, bo to jego gadanina jest czasem nie do zniesienia; ale program jako taki lubię, bo goście zazwyczaj coś fajnego mają do powiedzenia :) ostatnio coraz więcej go jadą (kiedyś było na odwrót, to on każdego jechał, ale teraz jest odwrotnie)



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-23 12:52 przez xanthina.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Roast Wojewódzkiego

23 mar 2016 - 13:04:18

Oglądałam z czystej ciekawości. Zawsze to coś nowego w naszej tv i dziwię się, że to dopuścili do emisji.

Roast Wojewódzkiego

23 mar 2016 - 14:09:36

Mi się osobiście to nie podoba i nie odpowiada mi taki chamski humor. A co do tego, że Dereszowska płakała...no cóż, wiedziała na co się pisze.
Według mnie najlepiej wypadł Podsiadło, bo jego humor był dość delikatny w stosunku do innych.

Roast Wojewódzkiego

24 mar 2016 - 12:17:37

Cytat
filipekkrol
Nie oglądałam tego ,ale widziałam urywki gdzie Anna Dereszowska bardzo płakała.Więc na pewno ten program fajny nie jest.
to ciekawe co widzialaś. Ja oglądałam, Anka to twarda babka i potrafiął ładnie się odryźć. Płakała rczej ze śmiechu. Ja też nie ejstem zwolenniczką chamskiego humoru - ten koleś na końcu był dla mnie żałosny, a nie smiesnzy. Ja na przykład mam dystans do siebie i mogłabym posłuchać na sój temat, ale miaalbym wielki problem, ze obrażać kogoś, mimo że potrafię strzelić cietą ripostą.

Cytat
sweet_dreadi
Oglądałam z czystej ciekawości. Zawsze to coś nowego w naszej tv i dziwię się, że to dopuścili do emisji.
na szczęście jeszcze torchę media są wolne serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-24 12:18 przez CHeesse.

Roast Wojewódzkiego

01 kwi 2016 - 09:37:06

@fajneubrania ona nie płakała, chyba że tak jak pisze @CHeesse ze śmiechu. Każdy z nich był tam dobrowolnie i dostał za to kasę więc nie rozumiem problemu:)

Roast Wojewódzkiego

01 kwi 2016 - 10:49:07

Oglądałam! Mocno cisnęli, ale naprawdę było śmiesznie. Dawid Podsiadło rozwalił system i zostałam fanką Michała Kempy :D

Roast Wojewódzkiego

04 kwi 2016 - 09:01:07

Michał Kempa akurat mnie irytuje strasznie, a Wojewódzkiego lubię mimo wszystko za jego cięty język :)

Roast Wojewódzkiego

11 maj 2016 - 13:00:37

Kempa sie wyrania, akurat na roaście mi się podobał najbardziej ze sowich występów ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co ty za sukienka?