Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

27 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

08 mar 2016 - 14:50:43

Włączyłam któregoś dnia telewizor, zobaczyłam nasze ,,gwiazdy" i ich nowe oblicza.
Dawid Podsiadło- moje największe zaskoczenie, niestety negatywne. Młody przystojny mężczyzna zapuszcza taki wąsik i wygląda.. według mnie bardzo niekorzystnie.

Kolejny- 50 letni Hubert Urbański, który chwali się zmianą fryzury na taką, którą podejrzewam żaden ,,szary" człowieczek nie chciałby się chwalić.

Dlaczego oni to robią? Żeby podkręcić atmosferę wokół siebie? Nie rozumiem tych niekorzystnych zmian wizerunkowych. Jeśli macie jakieś fajne fotki pokażcie;)


Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

08 mar 2016 - 18:49:01

Dawid juz tak nie wyglada!
zgolil wąs i ściął włosy

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

08 mar 2016 - 19:20:57

Dokładnie Podsiadło wyglada teraz zupełnie inaczej, to stare, nieaktualne foty..

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

08 mar 2016 - 19:40:50

tu nie ma nic do rozumienia nie od dzis wiadomo ze gwiazdy mniejszego lub wiekszego formatu maja czasem złych doradców wizerunku, co mozna sobie poogladac "Gwiazdy na dywaniku"

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

08 mar 2016 - 19:56:54

Czytasz/oglądasz odgrzewane plotkarskie "newsy"

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

08 mar 2016 - 20:15:11

Niech każdy sobie wyglada jak chce. Ładnie lub brzydko, staro bądź młodo.
Wygląd to sprawa indywidualna każdej osoby. Sa ważniejsze problemy niż to, ze ten ma wąsa a tamten czuprynę siwa. Tragedia NO!

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

09 mar 2016 - 01:00:01

@PaniGami @m_lenaa @szafoholiczka24 nie chodzi o to czy jest to aktualny news a o sam fakt dlaczego ktoś zmienia wizerunek celowo w sposób dla siebie niekorzystny.A i o to, jak mały szczegół wystarczy aby zupełnie inaczej wyglądać. Być może Dawid wygląda już inaczej- ja dziś widziałam reklamę PLAya w której wygląda właśnie w ten sposób, stąd mój wpis :)

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

09 mar 2016 - 15:31:23

Mi sie to w sumie nie podoba ale to chyba dobrze, że każdy wygląda inaczej :) Jeżeli to się im podoba to niech tak będzie.

Dlaczego Oni to zrobili? Nie rozumiem

16 mar 2016 - 06:17:31

@kasiak3007 masz w zupełności rację, to ich indywidualne decyzje a zastanawiałam się tylko dlaczego akurat takie niekorzystne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Futro za 600 000 zł