Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygląd i wiek

08 sty 2016 - 10:37:07

Ostatnio bardzo dużo piszą na temat pary Agnieszki Szulim oraz Piotra .Chodzi mianowicie o to że ,internauci wyśmiewają się z nich że wyglądają jak matka z synem.Co sądzicie kochane o tym czy faktycznie tak jest?Niema miedzy nimi dużej roznicy wieku raptem 3 lata jest od niego starsza.Ja jestem starsza od mojego męża o 7 lat ,w chwili obecnej tego nie widać ale przyznam że obawiam się co będzie kiedys.Co o tym sądzicie jak wiek wpływa na wygląd w przypadku dużej roznicy wieku w związkach .
Zapraszam do dyskusji.



Wygląd i wiek

08 sty 2016 - 10:46:20

To fakt on wygląda na dużo młodszego niż jest w rzeczywistości. Ale jeżeli się kochają i chcą być razem to co nam do tego? 7 lat to już jest spora różnica, znam parę(nieosobiście) gdzie dziewczyna jest 9 lat starsza od męża. No ale to jest wybór tych par i ich życie. Choć różnica wieku teraz jest niezauważalna to z biegiem lat będzie to widać. Sama jestem 7 lat młodsza od swojego faceta ale ja tego nie czuje:P

Wygląd i wiek

08 sty 2016 - 10:49:04

"internauci wysmiewaja sie" bo maja własne "nudne" zycie często gęsto nie poukładane i żeby się samemu dowartosciowac to właśnie krytykują , wysmiewaja , opluwaja itp. co do wieku i wpływu na wygląd to wszystko zalezy jaki tryb życia prowadzimy czy nasze ciało traktujemy jak " światynie" jedyna w swoim rodzaju i piękną czyli nic innego jak siebie kochamy czy też nie kochamy siebie , wyszukujemy sobie co i rusz to nowe wady i wiecznie dążymy do pseudo ideału. Dla mnie bardziej szokujące róznice wiekowe to takie gdzie róznica wieku miedzy partnerami jest 20-30 i więcej lat. Kazdy musi przeżyc swoje zycie po swojemu i do puki nie robi nikomu tym krzywdy to mnie to wisi koło pisi ;)

Wygląd i wiek

08 sty 2016 - 10:55:47

Cytat
AngelsHall
To fakt on wygląda na dużo młodszego niż jest w rzeczywistości. Ale jeżeli się kochają i chcą być razem to co nam do tego? 7 lat to już jest spora różnica, znam parę(nieosobiście) gdzie dziewczyna jest 9 lat starsza od męża. No ale to jest wybór tych par i ich życie. Choć różnica wieku teraz jest niezauważalna to z biegiem lat będzie to widać. Sama jestem 7 lat młodsza od swojego faceta ale ja tego nie czuje:P
Wiesz inaczej jest jeśli to kobieta jest młodsza :) Ja nie przejmuje się tym ze jestem starsza ani nie zadręczam .Teraz dość młodo wyglądam mimo mojego wieku,głownie chyba przez to że jestem bardzo młoda duchowo że tak określę :)Mój mąz to zawsze mowi masz dusze dziecka i wdzięk kobiety:) Ale przyznam że czasem o tym myslę o przyszłości.

Jeśli chodzi o Agnieszke to przynam że na niektorych zdjęciach faktycznie wygląda na starsza ale bez przesady ,może dlatego że jest wyzsza od niego w butach na obcasach .Ogólnie jest sliczną kobietą i nie powinna się przejmować złośliwościami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 11:00 przez filipekkrol.

Wygląd i wiek

08 sty 2016 - 15:04:53

A co to za babka w ogole? Jakas nowa celebrytka, czy kto?
Jak sie ludzie kochaja, to wiek nie ma duzego znaczenia. Chkc nje uwazam, ze jest bez znaczenia.

Wygląd i wiek

08 sty 2016 - 15:39:53

ja jestem mlodsza od mojego meza o 7 lat i wogole tego nie widac ;)

Wygląd i wiek

09 sty 2016 - 12:39:38

Cytat
Asztarte
A co to za babka w ogole? Jakas nowa celebrytka, czy kto?
Jak sie ludzie kochaja, to wiek nie ma duzego znaczenia. Chkc nje uwazam, ze jest bez znaczenia.
Ona w tv śniadaniowej wystepuje itd

Wygląd i wiek

09 sty 2016 - 13:36:26

Nie znam ani tej kobiety ani jego i nawet ich nie kojarze..
a jeśli chodzi o wiek to 3 lata to przecież bardzo mała różnica ;)

Wygląd i wiek

09 sty 2016 - 16:25:42

Cytat
materkosia
ja jestem mlodsza od mojego meza o 7 lat i wogole tego nie widac ;)

umiesz czytać?;-) tutaj chodzi o to , że autorka jest starsza od męża 7 lat.
Mi osobiście nigdy nie podobali się młodsi, ale miłość nie wybiera;-) i autorko nie prejmuj się czy będzie widać różnicę czy nie. Ważne żebyście byli szczęśliwi razem.

Wygląd i wiek

09 sty 2016 - 18:42:41

moj facet jest starszy ode mnie 9 lat.a wyglada jakby mial 30 lat.tyle co ja

Wygląd i wiek

09 sty 2016 - 19:29:20

Cytat
karka2424
Cytat
materkosia
ja jestem mlodsza od mojego meza o 7 lat i wogole tego nie widac ;)

umiesz czytać?;-) tutaj chodzi o to , że autorka jest starsza od męża 7 lat.
Mi osobiście nigdy nie podobali się młodsi, ale miłość nie wybiera;-) i autorko nie prejmuj się czy będzie widać różnicę czy nie. Ważne żebyście byli szczęśliwi razem.
I jesteśmy:) Ja tak na co dzień nie mam takich myśli co będzie kiedyś .Ot czasem tak mi cos do głowy przyjdzie na ten temat szczególnie gdy czytam na pudlu jakies takie właśnie informacje:)Ale oczywiście miłośc jest najwazniejsza:)Tak szczerze mówiąc mi również nie podobali się młodsi nigdy, ale mój mąz dość poważnie wygląda i umysłowo także ,więc przynajmniej na razie roznicy w ogole nie widać i oby jak najdłużej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-09 19:30 przez filipekkrol.

Wygląd i wiek

10 sty 2016 - 00:27:00

Na tym zdieciu wyglada na duzo starsza w rzeczywistosci moze byc inaczej

Wygląd i wiek

10 sty 2016 - 18:57:53

Cytat
filipekkrol
Cytat
karka2424
Cytat
materkosia
ja jestem mlodsza od mojego meza o 7 lat i wogole tego nie widac ;)

umiesz czytać?;-) tutaj chodzi o to , że autorka jest starsza od męża 7 lat.
Mi osobiście nigdy nie podobali się młodsi, ale miłość nie wybiera;-) i autorko nie prejmuj się czy będzie widać różnicę czy nie. Ważne żebyście byli szczęśliwi razem.
I jesteśmy:) Ja tak na co dzień nie mam takich myśli co będzie kiedyś .Ot czasem tak mi cos do głowy przyjdzie na ten temat szczególnie gdy czytam na pudlu jakies takie właśnie informacje:)Ale oczywiście miłośc jest najwazniejsza:)Tak szczerze mówiąc mi również nie podobali się młodsi nigdy, ale mój mąz dość poważnie wygląda i umysłowo także ,więc przynajmniej na razie roznicy w ogole nie widać i oby jak najdłużej.
myślę ze Ty akurat do tych osob przejmujących sie nie zaliczasz bo jestes twardo stapajaca babka ;) i mysle ze gdyby przyszło co do czego ze ktos smiałby oceniac Twój zwiazek to pocisnęłabys i to ostro :D

Wygląd i wiek

10 sty 2016 - 20:24:49

Cytat
agata74
Cytat
filipekkrol
Cytat
karka2424
Cytat
materkosia
ja jestem mlodsza od mojego meza o 7 lat i wogole tego nie widac ;)

umiesz czytać?;-) tutaj chodzi o to , że autorka jest starsza od męża 7 lat.
Mi osobiście nigdy nie podobali się młodsi, ale miłość nie wybiera;-) i autorko nie prejmuj się czy będzie widać różnicę czy nie. Ważne żebyście byli szczęśliwi razem.
I jesteśmy:) Ja tak na co dzień nie mam takich myśli co będzie kiedyś .Ot czasem tak mi cos do głowy przyjdzie na ten temat szczególnie gdy czytam na pudlu jakies takie właśnie informacje:)Ale oczywiście miłośc jest najwazniejsza:)Tak szczerze mówiąc mi również nie podobali się młodsi nigdy, ale mój mąz dość poważnie wygląda i umysłowo także ,więc przynajmniej na razie roznicy w ogole nie widać i oby jak najdłużej.
myślę ze Ty akurat do tych osob przejmujących sie nie zaliczasz bo jestes twardo stapajaca babka ;) i mysle ze gdyby przyszło co do czego ze ktos smiałby oceniac Twój zwiazek to pocisnęłabys i to ostro :D
Oj pozory mylą,przejmuje się i to bardzo ,tyle ze ostatnio bardziej innymi niż samą sobą .Najczescieje jednak jestem głupia i naiwna.Co do oceny mojego związku ,nie jest az tak jak piszesz:) Mój związek nie jest idealny ,jesteśmy tylko ludzmi nikt nie jest idealny.I raczej z tego powodu ,ze ktoś by na cos zwrocił uwagę nie pocisnęłabym na pewno :)Potrafie być krytyczna ale staram się być taka tez wobec siebie.Za dużo w zyciu przeszłam by siebie czy swój związek idealizować:)

Nie jestem twardo stapająca po ziemi oj nie:) Czasami wręcz przeciwnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-10 20:27 przez filipekkrol.

Wygląd i wiek

11 sty 2016 - 15:43:35

Kilka słów ode mnie w tym temacie: Agnieszka Szulim jest taką osobą, której spora część osób zwyczajnie nie lubi - zresztą nie bez powodu, bo jej sposób bycia, prowadzenia programu, wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia. A jak się kogoś nie lubi to każdy powód do wyśmiania jest dobry.
Co do związku starszej kobiety i młodszego mężczyzny tak ogólnie to wszystko zależy od pary i relacji jakie ta para ma razem. Jak im takie relacje pasują to czemu nie? Jednak co byśmy nie mówili to zdarza się, że duża różnica wieku (w którąkolwiek stronę) wygląda nieco śmiesznie.
Co do Ciebie autorko i Twoich wątpliwości to nikt Ci nie powie tego co będzie kiedyś i jak będziecie razem wyglądać, bo to trudno przewidzieć. Są osoby, które "z natury" wyglądają na o wiele młodsze (lub starsze) niż są naprawdę. A czasem choroba, stres lub inne okoliczności życiowe powodują, że nagle wyglądamy na dużo starsze. Nie mamy niestety szklanej kuli i nie wiemy co będzie z nami za 5,10, 15 lat:)
Jedyne co można by ocenić to jak teraz wyglądacie razem, czy tą różnicę wieku widać czy nie. Ale to byś musiała wrzucić Wasze fotki, a pewnie wolałabyś tego nie robić;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życie gwiazd - modelki