Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kylie Jenner

06 lis 2015 - 20:22:43

Jak zapewne wiecie Kylie Jenner to sławna celebrytka ,która zmieniła się nie do poznania.Zrobiła jako młoda dziewczyna szereg operacji plastycznych.Wygląda jakby była inną osobą.Co sądzicie o tej przemianie?Podoba wam się?
Co sądziecie o ludziach ktorzy robią te operacje ,by całkowicie się zmienić?Zapraszam do dyskusji.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-06 20:23 przez filipekkrol.

Kylie Jenner

06 lis 2015 - 20:34:25

Osobiście nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny. Nie wiem jak możną ją naśladować, brać za wzór itd. Robią to tylko małolaty nie mające własnego stylu i osobowości.
Przecież tatusia ma porąbanego więc córka nie będzie mądrzejsza bo niby od kogo ma czerpać dobry wzorzec?
o ludziach, którzy chcą się całkowicie zmienić myślę,że mają coś z głową i w większości przypadków są to osoby nieszczęśliwe, nie potrafiące zaakceptować siebie.

Kylie Jenner

06 lis 2015 - 20:40:29

Cytat
AngelsHall
Osobiście nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny. Nie wiem jak możną ją naśladować, brać za wzór itd. Robią to tylko małolaty nie mające własnego stylu i osobowości.
Przecież tatusia ma porąbanego więc córka nie będzie mądrzejsza bo niby od kogo ma czerpać dobry wzorzec?
o ludziach, którzy chcą się całkowicie zmienić myślę,że mają coś z głową i w większości przypadków są to osoby nieszczęśliwe, nie potrafiące zaakceptować siebie.
Zgadzam się z tobą na pewno są to osoby które nie akceptują siebie, często maja poczucie niskiej wartości.Co do jej ojca to jest to chore raacja.Niemam nic przeciwko takim osobom, bo jestem tolerancyjna każdy ma prawo żyć po swojemu.Ale w tym wypadku facet całe życie żył jak mezczyzna robił dzieci i nagle na stare lata mu sie przypomniało że chce być kobieta?Coś jest nie tak ,takie osoby od dzieciństwa praktycznie są takie a nie inne ,dążą od zawsze do zmiany płci a nie że na stare lata.To nie średniowiecze że trzeba to ukrywać a tym bardziej w USA.Miał ileś tam żon ,zył jak facet płodził dzieci ,nic nie robił w kierunku tym ,że chce być kobietą zakochiwał się kochał i co ,nagle na stare lata doznał olśnienia?Jakby był takim człowiekiem to od młodych lat by był inny.Myslę ze nadmiar kasy i sławy wali do łba.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-06 20:46 przez filipekkrol.

Kylie Jenner

01 sty 2016 - 22:23:58

Nie przepadam za nią - jest trochę taka kreowana na siłę, oczywiście pod publikę jak większość gwiazd obecnie. Nie uważam jej za dobry ideał/wzór do naśladowania ani jakiś wzór urody, ale są gusta i o nich się podobno nie powinno dyskutować :)

Kylie Jenner

01 sty 2016 - 23:32:42

Ale tego chłopaka to ma paskudnego:)

Kylie Jenner

02 lut 2016 - 15:54:34

ona jest fajna)

Kylie Jenner

15 cze 2016 - 12:39:40

Dla mnie ta dziewczyna jest bardzo ładna mam nadzieję że tylko sława nie strzeli jej do głowy i nie zrobi sie tak jak jej starsze siostry

Kylie Jenner

15 cze 2016 - 12:48:11

Byla bardzo ladna a teraz wyglada staro i jak dmuchana lalka

Kylie Jenner

15 cze 2016 - 13:03:34

nie wiem kto to jest nawet :) ale widziałam dużo skutków nieudanych operacji plastycznych i ich efektów po latach- są okropne.. jak zniszczone lalki..

Kylie Jenner

15 cze 2016 - 13:30:33

Nie znam człowieka.

Kylie Jenner

29 sie 2016 - 23:04:18

Myślę, że zdecydowanie przesadziła z operacjami. Wcześniej wyglądała lepiej, świeżo i zdrowo. Nawet uważałam, że była ładniejsza od Kendall Jenner. Gdybym nie wiedziała kim ona jest... dałabym jej około 25 lat. Szkoda, że wciągnęła się w wir "upiększania"... ALE TO JEJ DECYZJA.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Kylie Jenner

29 sie 2016 - 21:36:25

Serio miała operacje ? Zawsze myślałam ze ma tylko powiększone usta a reszta to dobry makijaż bo bez niego tez nie wyglada tragicznie



Kylie Jenner

11 wrz 2016 - 11:37:03

Przyznała się tylko do zrobienia ust
Moim zdaniem wyszło jej na dobre :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Kylie Jenner

12 wrz 2018 - 12:22:50

Na tej fotce wyglada dobrze, ale to chyba juz po operacji powiekszenia ust jest.
Niemniej chyba najsympatyczniejsza z całego "klanu"

Kylie Jenner

24 lis 2018 - 16:53:09

Powiem tak dla mnie Kylie przez te operacje się zniszczyła trochę ( rozumiem że ma kompleksy jak z każdy z nas no ale..) usta za duże ( lecz teraz już zmniejszyła botoks) pośladki zrobione . Mam takie wrażenie jakby ona chciała być jak Kim :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygląd i wiek