Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ania {*}

06 paź 2014 - 14:59:33

Cytat
elwirajda
Dziś czytałam, że lekarze mają szansę wyleczyć jedynie 10 procent chorych na raka trzustki ;(

1%

Cytat
ajmfree
A ja nie rozumiem - zmarła to zmarła, po co drążyć temat. Dla bliskich to na pewno straszne przeżycie, ale dla nas to tylko kolejna medialna osoba, której się nie udało. Jakoś mnie to nie ruszyło i wkurza mnie ten szum wokół tego. Codziennie na całym świecie umierają ludzie, na pewno w gorszych warunkach niż te, w których zmarła ona, i też zostawiają dzieci i rodziny a jakoś nie płacze nad nimi cała Polska. Paranoja.

A mnie ruszyło, bo lubiłam tę postać, jaką była w mediach. Umarła też ostatnio Joan Rivers, również wielki człowiek, ale nie zrobiło to na mnie najmniejszego wrażenia, bo nie oglądałam z nią żadnego programu ani wywiadu, nie znałam jej wcale. A Przybylskiej losy śledzę od najmłodszych lat, lubiłam każdą jej kreację aktorską i zawsze jej słowa wywoływały uśmiech na mojej twarzy, np. w programach typu "Kuba Wojewódzki", gdzie bawiła mnie do łez. Dlatego JEST MI PRZYKRO.

Ania {*}

06 paź 2014 - 15:18:48

Brak słów... ;( i te dzieciaczki małe... matka to matka... nic już im nie zastąpi tego ciepła, tej bliskości... ;(
Znalazłam gdzieś piękny wiersz

Pył

Uciekasz nam z wiatrem,
ślad liści zostawiając tylko,
cień lat już minionych
i skarb nieoceniony
życie.
Dopełniona chwila rozstań,
zapisanych spojrzeń, uśmiechów,
marzeń niespełnionych,
uśpiły powieki snem głębokim,
odeszłaś z ciszą zegara.

Ania {*}

06 paź 2014 - 23:26:00

Cytat
alicja5656
wielki smutek....

Ania {*}

06 paź 2014 - 23:52:38

masakra....strasznie mi jej zal. Chyba nikt nie myslal ze dojdzie do najgorszego. No bo jak, ona?
Kiedys gdzies mowila,ze bada sie co chwile, chodzi do lekarza bo jest obciazona genetycznie a i tak nie dalo sie go wczesniej wykryc i zmarla na raka jak jej tata.

Ania {*}

07 paź 2014 - 17:44:23

[*] przykro :(:(

Ania {*}

05 mar 2016 - 11:05:41

najgorsze jest w tym wszystkim to że tak młodzi ludzie odchodzą .
Że:( my nie jesteśmy wstanie nic zrobić .
























ż

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO z jej TWARZĄ??? - Renée Zellweger