Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

30 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ania {*}

06 paź 2014 - 09:18:25

dowiedziałąm się wczoraj wieczorem, w szoku jestem nadal....

Ania {*}

06 paź 2014 - 09:51:44

wielki smutek....

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:10:21

A ja nie rozumiem - zmarła to zmarła, po co drążyć temat. Dla bliskich to na pewno straszne przeżycie, ale dla nas to tylko kolejna medialna osoba, której się nie udało. Jakoś mnie to nie ruszyło i wkurza mnie ten szum wokół tego. Codziennie na całym świecie umierają ludzie, na pewno w gorszych warunkach niż te, w których zmarła ona, i też zostawiają dzieci i rodziny a jakoś nie płacze nad nimi cała Polska. Paranoja.

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:12:48

Zycie jest strasznie nie sprawiedliwe .. ;( !

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:27:40

Cytat
ajmfree
A ja nie rozumiem - zmarła to zmarła, po co drążyć temat. Dla bliskich to na pewno straszne przeżycie, ale dla nas to tylko kolejna medialna osoba, której się nie udało. Jakoś mnie to nie ruszyło i wkurza mnie ten szum wokół tego. Codziennie na całym świecie umierają ludzie, na pewno w gorszych warunkach niż te, w których zmarła ona, i też zostawiają dzieci i rodziny a jakoś nie płacze nad nimi cała Polska. Paranoja.



Wszystkich ludzi mi szkoda,którzy umierają, mają rodziny, zostawiją małe dzieci, ale jeśli kogoś znam, widzę choćby w telewizji to jeszcze bardziej to przeżywam

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:27:43

Cytat
ajmfree
A ja nie rozumiem - zmarła to zmarła, po co drążyć temat. Dla bliskich to na pewno straszne przeżycie, ale dla nas to tylko kolejna medialna osoba, której się nie udało. Jakoś mnie to nie ruszyło i wkurza mnie ten szum wokół tego. Codziennie na całym świecie umierają ludzie, na pewno w gorszych warunkach niż te, w których zmarła ona, i też zostawiają dzieci i rodziny a jakoś nie płacze nad nimi cała Polska. Paranoja.

Wiedziałam, że znajdzie się taki komentarz. A może po to drążyć temat, żeby wiele osób sobie przewartościowało w życiu pewne rzeczy, doceniało to co ma i częściej się badało. Dla Ciebie może kolejna medialna osoba, dla wielu aktorka o wielkim sercu, skromna i pokorna. Trudno, żeby znać wszystkich którzy codziennie umierają, a także identyfikować się z nimi. Takie życie, że jednych nam żal mniej lub bardziej, jeszcze innych w ogóle. Proponowałabym zamiast bólu de, cieszyć się, że mieliśmy tak wspaniałą osobę, która zostawi po sobie dużo dobrych wspomnień i uśmiechu.

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:30:55

Evans - i właśnie o to również mi chodzi. Teraz wszyscy będą łączyć się w bólu (oczywiście publicznie, bo przecież trzeba pokazać jacy jesteśmy współczujący), i zamiast wspominać o tym co było dobre w jej życiu, przeżywać, jaka to była chora i jakie biedne są jej dzieci.

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:34:34

No i niech się łączą w bólu, większość za parę tygodni i tak zapomni. Ale mam nadzieję, że znajdzie się garstka, która zreflektuje się po tym wydarzeniu i da im ono do myślenia.

Przecież dużo osób pisze właśnie o tym, że była dobrym człowiekiem.

Swoją drogą-cóż za przewrotność losu. Ania wspierała walkę z białaczką, sama byłą w bazie potencjalnych dawców szpiku, a to właśnie rak ją pokonał.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-06 10:35 przez Evans18.

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:40:06

ajmfree a ja nie lubię odmawiania ludziom prawa do emocji. Jeśli komuś jest, o dziwo, przykro- co jest kurna zrozumiałe bo Przybylska wydawała się po prostu równą babką, to ma pełne prawo dać temu upust klikając w klawiaturę i wstawiając nawet banalny wirtualny zniczyk.

Czytałam wczoraj wiele komentarzy o tym, jak wiele dziewczyn pójdzie teraz się przebadać. Niektóre o tym jutro zapomną, ale kilka jednak pójdzie i może swoje życie uratuje. Po to jest właśnie ten szum.
A jeśli Ciebie sprawa ani grzeje ani ziębi to po prostu zamilknij.

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:59:15

Od wczoraj o tym mysle..taka wspaniala mloda kobieta...(*)
Glebokie wyrazy wspolczucia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-06 11:00 przez Consual86.

Ania {*}

06 paź 2014 - 10:59:31

Niestety rak trzustki to ciężka sprawa, szanse na wyleczenie minimalne. Znałam osobiście 2 osoby,które umarły w ciągu kilku miesięcy od dowiedzenia się o chorobie. Młoda kobieta,świetna aktorka,piękna, osierociła troje dzieci więc tym bardziej szkoda. Pokój jej duszy i ogromne wyrazy współczucia dla rodziny,mam nadzieję ze poradzą sobie z tą stratą.

Ania {*}

06 paź 2014 - 11:03:18

Dziś czytałam, że lekarze mają szansę wyleczyć jedynie 10 procent chorych na raka trzustki ;(

Ania {*}

06 paź 2014 - 11:24:28

Cytat
ajmfree
A ja nie rozumiem - zmarła to zmarła, po co drążyć temat. Dla bliskich to na pewno straszne przeżycie, ale dla nas to tylko kolejna medialna osoba, której się nie udało. Jakoś mnie to nie ruszyło i wkurza mnie ten szum wokół tego. Codziennie na całym świecie umierają ludzie, na pewno w gorszych warunkach niż te, w których zmarła ona, i też zostawiają dzieci i rodziny a jakoś nie płacze nad nimi cała Polska. Paranoja.

jesteś ignorantką i tyle. Umrze ktoś u ciebie w rodzinie, eee tam przecież codziennie ktoś umiera, nie ma nad czym ubolewać

Ania {*}

06 paź 2014 - 11:28:38

bardzo ja lubiłam i jak wczoraj zobaczyłam w necie informacje o jej śmierci to aż się popłakałam. szkoda jej bo młoda, ale mi szkoda również jej dzieci i męża których zostawiła.

Ania {*}

06 paź 2014 - 14:44:57

ajmfree musisz nawet w takiej sytuacji pleść, nikt Cię nie zmusza do czytania i komentowania.. rozmawiałam z wieloma osobami które nie znały osobiście Ani a bardzo zabolała je ta strata.. mnie też.. miej szacunek do innych a nie tylko do własnych 4 liter..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO z jej TWARZĄ??? - Renée Zellweger