Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:38:05

przede wszytkim muszę się zgodzić z koleżanką wyżej ... dla mnie "gwiazdą" określa się osobę światowego formatu :) u nas w pl co najwyżej są gwiazdeczki :)

ale wracając do tematu:) spotkałam:
- Dodę :D :D :D
- Ani Mru Mru
- Świerczewskiego
- P. boczka z kiepskich i Waldka - nawet miałam "przyjemność" z nimi spedzić dłuższą chwilę - ekh... o ile wladek jest zupełnie innym facetem jak ten idiota w tym kiepskim filmie tak boczek - no straaaaszna "gwiazda" ...
- LIMP BIZKIT (w UK)
- Nicki Minaj (UK) boże jaka ona jest małe i gruuuuba! a tyłek miałay większy od swojego ogronmniastego kalepusza
- Księżną Kate :D
- Robbiego Willamsa - w McDonaldzie - biedny chyba w końcu nie kupił tej nieszczęsnej kanapki :D

i wieeeeele wieeeele innych osób, ale ja przez prawie 3 lata mieszkałam w Uk, najpierw w Londynie potem w Oxfordzie :) raz do naszego biura przyszedł Paul McCartney :) wszytscy się zapowietrzyli a ja w najlepsze parzylam kawę nuci nie poznałam faceta - bez tony makijazu i stylistów wygląda na wzywkłego staruszka :)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:48:40

Kilka lat temu nad morzem spotkałam Monikę Brodkę z Jankiem Wieczorkowskim. Było późno wieczorem a oni jechali samochodem po coś do jedzenia i starali się zeby nikt przypadkiem ich nie zobaczył. W Międzyzdrojach widziałam jeszcze Kube Wesołowskiego. Na lotnisku a później w samolocie Dode.
Jeszcze na plaży miałam "przyjemność" leżeć obok Kasi Skrzyneckiej i jej ówczesnego męża Zbyszka Urbańskiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-23 07:51 przez mariposa4.

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:54:50

Formacja Chatelet - często w rożnych miejscach, bo są z mojej okolicy. ;)
Anna Popek - knajpka w Parku Decjusza w Krakowie
Zbigniew Wodecki - przebiegł koło mnie przy sukiennicach :D
nie wiem czy jeszcze na kogoś się natknęłam..
A wiem! Boczka z kiepskich spotkałam w mc w Galerii Kazimierz :D

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 08:05:35

Ja widziałam Darię Widawską na plaży w Sopocie :-)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 08:05:45

A ja na takim zadupiu mieszkam, że gwiazdy u nas nie uświadczysz, chyba tylko na niebie.
A nie przepraszam; Ivan Komarenko i zespół Bayer Full (po jakimś marnym koncercie w parku). Jeszcze Krzysztof Krawczyk też na koncercie, brakło prądu i nie potrafił biedak zaśpiewac bez playbeka(nie wiem ja to się pisze)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

24 sie 2014 - 23:46:45

Ostatnio podczas urlopu nad morzem w Międzyzdrojach na "Alei Gwiazd" spotkałam z rodziną znanego aktora Zbigniewa Buczkowskiego tańczy super facet mam na myśli że nie miał nic przeciwko robieniu sobie zdjęć z przypadkowo spotkanymi ludzmi:) bardzo sympatyczny człowiek brawo
nie udający przed kamerami! bo nie było żadnych dziennikarzy ani kamer żeby się wypromować albo pokazać ....no wiecie o co chodzi zły bardzo chętnie rozmawiał z ludzmi zupełnie obcymi i nie zgrywał wielkiego macho albo wielkiej gwiazdy!!!

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

24 sie 2014 - 23:53:58

Dwa dni temu byłam z koleżanką i siostrą w Warszawie i w ciągu pół godziny widziałyśmy jak Musiał z rodzinki.pl tłumaczył komuś drogę, minęłyśmy na ulicy Kubę Gierszała i młodego detektywa z "Malanowskiego" (nazwiska nie pamiętam) ;)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

24 sie 2014 - 23:56:44

Zakościelnego i Steczkowską:) nie moge tego nazwać gwiazdą poprostu ze znanych osób to jeszcze Palikota...

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

25 sie 2014 - 00:26:26

większosci pozapominałam, ale: Marta Wierzbicka, taka blondynka z Pierwszej Milosci, nie wiem jak ma na imię, prywatnie była z Mikołajem Krawczykiem.

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

25 sie 2014 - 00:48:32

Cytat
martanessa
taka blondynka z Pierwszej Milosci, nie wiem jak ma na imię, prywatnie była z Mikołajem Krawczykiem.
Aneta Zając ;)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

25 sie 2014 - 00:50:01

Zespół Afromental w Sphinx'ie, Magdę Gessler obok restauracji gdzie nagrywała 'Kuchenne rewolucje', Zuzę z Top Model w centrum handlowym (chociaż w sumie żadna z niej gwiazda), i jeszcze jakiegoś niszowego aktora, który grał w 'Przepisie na życie' ale zapamiętałam go tylko dlatego, że ma okazałe afro ;)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

25 sie 2014 - 01:19:16

mieszkając w stolicy praktycznie codziennie się widzi celebrytów, na miano gwiazd to raczej oni nie zasługują, ja np czesto w pracy widuje dziennikarzy np Krzysztofa Ziemca czy Maćka Dowbora, widuje tez regularnie aktora z pierwszej miłosci ktory gra pana wojskowego (podajze Grzegorz ma na imie), w galerii mokotów widziałam skrzynecką i dawida wolińskiego, ostatnio na mazowieckiej widzialam pewną aktorkę ale nie wiem jak sie nawet nazywa, podsumowujac to nie ma sie czym podniecac ;-) normalni ludzie ;-)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

25 sie 2014 - 01:22:29

Bednarka w złotych tarasach i mało znaną aktorkę z m jak miłość (nie pamietam nazwiska) w ikei no i tak to na koncertach mnóstwo ale to nie bede wymieniała :)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

25 sie 2014 - 01:29:56

Ja widziałam Marcina Gortata w Złotych Tarasach i Mroza, od którego chciałam wraz z chłopakiem odkupić samochód :)

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

25 sie 2014 - 01:33:20

Cytat
elwirajda
Cytat
martanessa
taka blondynka z Pierwszej Milosci, nie wiem jak ma na imię, prywatnie była z Mikołajem Krawczykiem.
Aneta Zając ;)


dokładnie! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto to jest?