Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:06:00

Hej!

Piszcie, jakie gwiazdy i w jakiej sytuacji spotkałyście kiedyś zupełnie przypadkiem - w pubie, restauracji, na ulicy itp.

Ja spotkałam Magdę Gessler na stacji benzynowej :D

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:09:59

Ja spotkałam Michała'' Bubę'' z Formacji Chatelet jak spacerowałam po Krakowie, Bercika ze świętej wojny w hotelu i Sebastiana Wątrobę z W11 kiedyś na mieście.

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:12:29

Gwiazdy??? kobieto nie rozśmieszaj mnie od kiedy to w Polsce mamy gwiazdy chyba spadające z nieba:)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:13:05

Niestety nie :/ moja koleżanka za to spotkała zespół Feel po koncercie.

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:13:14

Ja spotkałam Pitorka Żyłę na oddziale położniczym jak odwiedzał swoją siostrę ;) Była przy tym zabawna historia, bo wypełniałam papiery i słyszę że ktoś podchodzi do konsoli i się pyta o nią, po czym wybucha tym swoim charakterystycznym śmiechem (a ja głowa w papierach) :D

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:14:00

Ja spotkałam kilka lat temu Katarzynę Bujakiewicz na Malcie w Poznaniu. :)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:14:39

-kabaret ani mru mru w jednej restauracji
-paru aktorow z na wspolnej pare lat temu w Zlotych Tarasach(nie pamietam juz jakich ale malo znanych)
-i bylam raz na nagraniu Jak Oni Spiewaja i poznalam duzo :D Nawet podalam reke dla Patrycji Kazadi to walnal nas prad :P
- Pih(raper) spotkany na miescie ale on w sumie pochodzi z mojego miasta wiec nic dziwnego ;p

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

12 maj 2014 - 13:20:45

a ja afromental w restauracji american bull siedzieli obok mnie i męża:) nawet nie poznałam ich dopiero jak zaczęli publicznie zwracać na siebie uwagę tzn podśpiewywać i mówić zabawnymi głosami the afromental gdyby nie to nikt by na nich nie zwrócił uwagi musieli upomnieć się o uwagę heh ja i tak olałam:)
aha no i cichopkową w austri spotkałam była z mężem i synem ale też olałam bo jej nienawidzę w ogóle to nie robi to na mnie wrażenia spotkanie kogoś znanego może dla tego że nie jestem nastolatką a i uważam że czy znany czy nie zasługuje na prywatność:) i spokój:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 13:22 przez edekzkrainykredek2.

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 04:08:24

A ja widziałam ostatnio Włodarczyk.
Nawet nieźle wygląda:)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 06:22:33

Ze znanych osób, to spotkałam Szczyta i Lewandowskiego w przystani żeglarskiej, podawałam kolacje w restauracji hotelowej dla zespołu Mroza i Meleńczuka, usmażyłam gofra dla Koroniewskiej oraz Wesołowskiego :D ..noo i może jeszcze ktoś by się tam znalazł

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:03:49

Jędker z WWO czy monopolu jak kto woli,wstrętny gość... Markowski z perfectu - cudowny,po koncercie za małolata zamiatałam salę,on podszedł,przedstawił się i pocałował mnie w rękę,byłam w lekkim szoku.Fokus,hst, i wielu innych jak pracowałam na barze.

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:08:08

Ja to swego czasu codziennie widywałam w autobusie Filipa Bobka(gość był identyczny jak ten aktor z Brzyduli).

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:24:58

Zbigniew Wodecki,Piotr Szwedes,Wojciech Malajkat :)
I jeszcze braci Golców,spotykam ich dość często,bo mieszkamy w tym samym mieście:)

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:34:16

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami widziałem Wacława Kowalskiego
na przystanku Warszawa Powiśle.

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)

23 maj 2014 - 07:36:15

Katarzynę Zielińską, Nataszę Urbańską, Katarzynę Pakosińską na zakupach W Galerii Mokotów:) i Piasecznego w Złotych :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję piosenki