Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paul Walker nie żyje :(

01 gru 2013 - 13:35:01

Cytat
matra
Cytat
young_girl
Cytat
matra
Nie wiem, nie jaram się i w sumie wszystko mi jedno. Szybciej trzeba było zapieprzać tą furą, raczej bym się cieszyła, że zabili tylko siebie, a nie kogoś dodatkowo przy głupocie..
Teraz na dniach był pogrzeb koleżanki mojej koleżanki. Ona z chłopakiem jechała z chłopakiem ok. 80km/h, a jakimś idiota ponad 2 razy szybciej. Tak w nich wjechał, że dachowali, a dodatkowo inny kierowca wjechał w bok ich samochodu. Dziewczyna miała chore serce i wystarczył minimalny stres, ją strasznie wtedy serce bolało. W czasie wypadku po prostu nie wytrzymało i nawet reanimacja nie dała rady. Szkoda dziewczyny, bo ledwo 18 lat miała i całe życie przed sobą.

No szkoda, przykre to co piszesz.. Zawsze to powtarzałam, że nigdy nie jest mi szkoda debila, który zabił się za kółkiem. Właściwie w jakikolwiek sposób, tyle, że zazwyczaj debil w takiej sytuacji przeżyje, a giną niewinne osoby i pewnie dlatego ta sytuacja niewiele mnie porusza.
Koleś podobno jest w stanie ciężkim, ale w ogóle nie jest mi go żal. Szczerze mówić, to żałuję, że to nie on zginął zamiast niej. Jednego idiotę mniej.

Paul Walker nie żyje :(

01 gru 2013 - 13:44:42

Vin Diesel to dla mnie ikona tego filmu :) ale i tak przykro że On umarł ale niestety taki życie rodzimy sie i umieramy :(

Paul Walker nie żyje :(

01 gru 2013 - 13:49:25

Szkoda człowieka, miał sporo życia przed sobą. Tragedią jest śmierć w takich okolicznościach.

Paul Walker nie żyje :(

01 gru 2013 - 14:04:57

Szkoda faceta, ale na drogach ginie bardzo dużo ludzi.
A co do ludzi- nie pamiętacie co działo się po śmierci Jacksona lub Amy?

Paul Walker nie żyje :(

01 gru 2013 - 14:08:32

Tez o tym pomyślałam ale niestety tak to działa może jakaś firma na śmierci człowieka zarobi , bądź ktoś się na tym wydarzeniu wypromuje .......

Paul Walker nie żyje :(

06 gru 2013 - 14:51:17

Mój chłopak zaraził mnie filmem "Szybcy i wściekli" i obejrzałam z nim wszystkie części. Nie mogłam oderwać oczu od Braina:(( W takich chwilach przekonujemy się, że aktorzy nie są nieśmiertelni:(

Cytat
matra
Cytat
ewelinamalwina
Cytat
matra
Nie wiem, nie jaram się i w sumie wszystko mi jedno. Szybciej trzeba było zapieprzać tą furą, raczej bym się cieszyła, że zabili tylko siebie, a nie kogoś dodatkowo przy głupocie..

Szkoda że to jego kolega prowadził czyli kolega go zabił :)

Jakoś nie doczytałam w swojej wypowiedzi, żebym twierdziła, że to on prowadził.
I nie, jakoś nie wierzę w to, żeby kierowca zapieprzał, a biedny Walker obok płakał, żeby ten zwolnił, srsly..

Inaczej byś śpiewała jakby to był twój brat, kolega czy ojciec.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-06 14:54 przez AngelsHall.

Paul Walker nie żyje :(

06 gru 2013 - 15:03:12

Ironia losu (*)

Paul Walker nie żyje :(

06 gru 2013 - 15:10:51

co tam Paul Walker...
Wczoraj zmarł Nelson Mandela [*]

Paul Walker nie żyje :(

06 gru 2013 - 15:15:28

Cytat
oreiro
co tam Paul Walker...
Wczoraj zmarł Nelson Mandela [*]
każde życie jest tak samo ważne

Paul Walker nie żyje :(

06 gru 2013 - 15:16:44

Cytat
mzap88
Szkoda chłopaka!
Bardzo fajny aktor!!
Świetne info na początek dnia...
zadaj sobie pytanie czemu nie żyje bo zapier... i się rozj... taka prawda pomylił sobie film z życiem niestety jadąc z taką prędkością tak się to kończy....

Paul Walker nie żyje :(

06 gru 2013 - 15:17:07

szkoda chłopaka :( życie jest takie kruche

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podoba Wam się jej uroda? ;)