Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
parelka16
A CO SĄDZICIE O ALESSANDRZE AMBOSIO? JA UWAŻAM, ŻE JEST PIĘKNA.

a ja uwazam, że jest męska i wygląda jak transwestyta.

ma to coś w sobie. I to "coś" powoduje że podoba się komuś i się nią zachwyca bądź wręcz przeciwnie się po prostu nie podoba.

Cytat
Magdauke
Cytat
parelka16
A CO SĄDZICIE O ALESSANDRZE AMBOSIO? JA UWAŻAM, ŻE JEST PIĘKNA.

a ja uwazam, że jest męska i wygląda jak transwestyta.

Gisele jak dla mnie mega przeciętna, gdyby nie włosy i makijaż to wręcz brzydka. Jedynie ja figura ratuje. Ambrosio jak dla mnie też tak przecięta, że się zastanawiam komu dała 4 litery że ją do VS wzięli. Nawet nie ma figury modelki.

ładne i tyle, ale brak jej tego cz\egoś

podobają mi się ich figury, a z twarzy ta 2 ładniejsza;) chociaż widziałam już wiele ładniejszych dziewczyn i od jednej i od drugiej

Ta pierwsza ma to "coś" (chociaż nawet nie wiem kto to jest). Patrząc jej w oczy nie widzisz przynajmniej ściany za nią. Podobnie Kate Moss to miała. Co do figur, nie chciałabym mieć żadnej z tych dziewcząt, są tragicznie chude, wybrałabym raczej figurę a'la Heidi Klum z lat lej świetności.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-20 12:37 przez Forestus.

Jak dla mnie przeciętna. Zazdroszczę jej tylko włosów, choć z drugiej strony gdybym miała takich fryzjerów jak ona to też bym miała takie.

A dla mnie jest bardzo ładna :) I chciałabym tak wyglądać :)

brzydka nie jest, ale najpiękniejszą kobietą świata to ona z pewnością nie jest.

To jak dla mnie to już wolę jej buzię niż figurę. :p Jest ładną kobietą, ale preferuję brunetki o wyraźnych rysach twarzy. ;)

dla każdego jest ładny kto inny. ona akurat nie podoba mi się wcale. Dla mnie pod zwględem wyglądu kardashianki są bezkonkurencyjne!!!!! serce

Figura idealna. Jest ładną, zadbaną kobietą, ma w sobie to coś, co sprawia, że pozornie zwykłe rysy twarzy nabierają charakteru i wyrazu, a oczy mają głębię. No i ma naturalną mimikę, która nie denerwuje mnie, kiedy na nią patrzę(wydaje się być miłą osobą). Po prostu jest super laską:)

Co do aniołków VS, to nie uważam, żeby też były jakimiś kanonami urody(bo takowych wg mnie nie ma), ale za to mają swój indywidualny urok i to zawsze bardziej mnie przekonuje od idealnych rysów twarzy, który bardziej realnie definiuje ich urodę. Ciała za to mają oszałamiające. Sekret tkwi w tym, by wiedzieć jak zrobić wrażenie, a one to wiedzą. Sposób poruszania się, mimika, odpowiedni makijaż, ubiór: im wyższa spójność, tym wiekszy efekt wow. Na piękno składa się wiele czynników, nie ma konkretnych wytycznych:)

Jesli chodzi o VS to mi podoba się Miranda serce
Ma bardzo dziewczęcą, naturalną urodę.



Miranda jest piekna!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gwiazdorstwo