Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny,
Mówi się, że jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata, że nie jedna by chciała tak wyglądać jak ona, ale ja z calą pewnością nie rozumię jak można się tak zachwycać. Ja bym powiedziała, że nie należy nawet do przeciętnych. Jedyne co ma do pozazdroszczenia to nienaganna figira. A Wy co myślicie? Chciałbyście tak wyglądać?



myślę, że sama jestem ładniejsza od niej:D Serio ma średnią ma urodę, zginęła by w tłumie

Tu się z Tobą zgadzam, figura ideał ale jej twarz mnie też jakoś strasznie nie przekonuje, ale wiadomo-są gusta i guściki a świat modelingu ma swoje kanony, wystarczy popatrzeć na Anię Rubik, dla mnie też nie jest ideałem piękna, wręcz nie chciałabym tak wyglądać ale mimo to podziwiam jej karierę i osiągnęła naprawdę dużo, także dla mnie jest ok, ma klasę.
Mam swoje inne typy urody:) Jeśli już patrzeć na modelki to najładniejsze dla mnie są aniołki VS:)

nie, z twarzy szału nie robi, figura modelki, ale w życiu codziennym trudno chyba takiej wysokiej kobiecie znaleźć partnera o podobnym wzroście który jeszcze by spełniał nasze oczekiwania:) może jej fenomen tkwi w tym ze jest naturalna? O stokroć bardziej podobaj mi się tego typu kobiety niz tlenione blondynki po solarium, z widocznym czarnym odrostem, różowym dzióbkiem i karykaturalnymi brwiami jak u myszki miki:)

No figura okej, ale twarz bardzo mi się nie podoba:/

jest ładna ,może i przecietna uroda ,ale ona ma to COŚ w sobie ,i to sprawia ze nie jest przecietna osobą:) pieknosc kobiety ,to nie tylko wygląd zewnatrzny ,ale cos co kobieta ma w sobie ,mogą być kobiety sliczne z twarzy ,ale od srodka puste ,zimne, asexualne ,i wtedy stają się brzydkie ,a ta modelka az emanuje tym czymś:) i dlatego jest niepowtarzalna:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-20 12:06 przez brunetka71.

nie rozumiem jej fenomenu, dla mnie piękna jest Frąckowiak :)


frąckowiak też mi sie nie podoba, ma taką mongolską urodę :D z obecnych modelek najbardziej podoba mi sie adriana lima i natalia vodianova :D

Nie podoba mi się z twarzy, z ciała też nie.
Pisze się "rozumiem",nie ma czegoś takiego jak "rozumię".

Cytat
Magdauke
frąckowiak też mi sie nie podoba, ma taką mongolską urodę :D z obecnych modelek najbardziej podoba mi sie adriana lima i natalia vodianova :D

Każdy ma swój gust. Dla mnie Vodianova jest wręcz straszna, a Lima przereklamowana :)
mi się jeszcze Alessandra Ambrosio podoba, ale czasem wygląda niekorzystnie, a czasem oszałamiająco ;p

Ma bardzo ostrą urodę - specyficzną,ale nie dziwaczną. Podoba mi się dużo bardziej od wszystkich powykręcanych "baby face" typu Adrianna Lima.

Jednak zdecydowanie wolę klasyczny kanon piękna.
Monica Bellucci dla typu połuniowego
Magda Mielcarz dla typu środkowoeuropejskiego

A CO SĄDZICIE O ALESSANDRZE AMBOSIO? JA UWAŻAM, ŻE JEST PIĘKNA.



zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem jest bardzo przeciętna

Figura - bajka.
A co do urody to też uważam ją za przeciętną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gwiazdorstwo