Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochani potrzebna pomoc!

16 lis 2013 - 11:53:26

Witam serdecznie,
z pewnością wielu z was pomyśli sobie że to akcja promocyjna bohatera wątku, ale otóż nie!
Kochani, wszyscy wiemy że Bartosz Kuśmierczyk niestety odpadł z programu The voice of Poland. Pomóżmy mu! na stronie http://www.gripex.tvp.pl/ codziennie możemy oddawać na tego wspaniałego człowieka głos, który pozwoli mu na spełnienie marzenia!
To naprawdę niewielki gest a jakże potrzebny!
Dzięki z góry za wsparcie i za solidarność! Wszyscy trzymamy kciuki by zaśpiewał dla nas jeszcze raz w finale!
Liczę na Waszą pomoc!
Wielka fanka!

Kochani potrzebna pomoc!

16 lis 2013 - 12:06:33

ja nawet nie wiem co to program.... i chwała Panu

Kochani potrzebna pomoc!

16 lis 2013 - 12:15:58

Prosze o wsparcie dla spelnienia marzeń młodego człowieka! Ciężko jest się wybić a jemu każdy głos daje szansę!

Kochani potrzebna pomoc!

16 lis 2013 - 12:18:06

Ktos to oglada oprocz rodizny i znajomych uczestnikow???:D
a co do spelniania marzen...to chyba kazdy uczestnik marzy o zwyciestwie,wiec wszystkim sie nie pomoze :D

Kochani potrzebna pomoc!

16 lis 2013 - 12:20:42

Nie oglądam tego, chciałam oddać głos ale jak zobaczyłam ten formularz to mi się odechciało.

Kochani potrzebna pomoc!

16 lis 2013 - 12:23:22

ogląda ogląda...chłopak jest z moich stron i dlatego konkretnie o pomoc dla niego mi chodzi...To tylko prośba, nikogo nie przymuszam także złośliwości sa niepotrzebne.

Cytat
madzix911
Nie oglądam tego, chciałam oddać głos ale jak zobaczyłam ten formularz to mi się odechciało.

To tylko kilka seknud w sumie, a dobry uczynek można zrobić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 12:24 przez sgosiak19.

Kochani potrzebna pomoc!

16 lis 2013 - 12:26:09

Cytat
sgosiak19
ogląda ogląda...chłopak jest z moich stron i dlatego konkretnie o pomoc dla niego mi chodzi...To tylko prośba, nikogo nie przymuszam także złośliwości sa niepotrzebne.
Cytat
madzix911
Nie oglądam tego, chciałam oddać głos ale jak zobaczyłam ten formularz to mi się odechciało.

To tylko kilka seknud w sumie, a dobry uczynek można zrobić:)
podanie maila sprowadza do wysyłania mi spamu na poczte:/

Kochani potrzebna pomoc!

18 lis 2013 - 19:22:12

jak już mówiłam chodzi o pomoc , ni eo przymus. Jak ktoś nie chce pomóc to nie musi odp nawet. Po to są fora żeby prosić o pomoc. Jak ktoś jeszcze da radę to będzie fajnie! To NIC niekosztuje a jeszcze można coś wygrać;)

Kochani potrzebna pomoc!

18 lis 2013 - 19:32:28

oglądam ten program, ale mam paru innych ulubieńców co chce aby wystąpili :)

Kochani potrzebna pomoc!

18 lis 2013 - 19:46:59

Cytat
kkoolloo91
oglądam ten program, ale mam paru innych ulubieńców co chce aby wystąpili :)


szanuję;) ale dzięki za odp! ciekawe kto zaśpiewa:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak oceniacie jej urodę? Gisele BUNDCHEN.