Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 01:32:42

Dziewczyny oglądacie ten program? Co o nim myślicie a w szczególności o uczestnikach. Macie swoich faworytów?

Przyznam, że jeszcze do nie dawna nie za bardzo interesował mnie ten program. Aż ostatnio dowiedziałam się, że ma tam wystąpić moja nauczycielka języka angielskiego jeszcze z czasów gimnazjum Oksana Predko. Świetnie ją wspominam, i trzymam za nią kciuki. To wspaniała kobieta i artystka. Już od wielu lat istnieje na polskiej scenie muzycznej jednak jest tak jakby nie zauważona, choć ma w sobie wiele talentu i charyzmy.
Jej piosenka Every Little Thing, wydaje mi się, że jest na naprawdę światowym poziomie.

Nie chce jej jakoś reklamować, po prostu jestem zaskoczona tym że kobieta z pięknym głosem, talentem i ogromnym samozaparciem, mimo iż jej piosenki brały udział w reklamach. ...jest nie zauważona.

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 03:38:41

Podbijam! Bartosz kuśmierczyk proszę o głosy i wsparcie!

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 07:36:17

ogólnie lubię Edytę ale to jak czasem tam się zachowuje bo bardzo mnie drażni....
ciekawe czy ktoś też ma takie odczucie?

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 07:52:20

ja w sumie nic do Edyty nie mam,ale czasami jest tak sztuczna w swoim zachowaniu aż mnie wkurza
co do faworytów Iwona Kaczamryczk,Marie Napieralska i Maia Lasota jesli idzie o kobiety
z Panów to Łukasz Juszkiewicz

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 08:25:53

Z chęcią oglądałam program jak w jury zasiadała Justyna Steczkowska - w tym programie pokazała klasę. Natomiast zastąpienie jej Edytą Górniak (pomimo, że ma niewątpliwy talent do spiewania) jest ogromną pomyłka. Oglądając ją ewidentnie wstydzę się czasami za nią ...

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 08:41:14

Łukasz Juszkiewicz , znajomy. Świetny głos, w świetnym zespole gra. ;)

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 08:47:44

Program świetny, ale Edyta to jakaś wariatka... Co ona tam wg wyprawia? Nie miałam pojęcia, że jest tak pusta i przygłupawa... Dziwiłam się, że ma złą opinie i dużo ludzi jej nie lubi - już się nie dziwię. :)

Każdy uczestnik, który przeszedł dalej jest świetny, miło się ich słucha ;)

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 08:57:32

Ja jestem zdecydowanie za Mateuszem Ziółko! Znam go z koncertów akustycznych, w niewielkim gronie.. bardzo sympatyczny, skromny a do tego tak bardzo utalentowany!! :)

The Voice of Poland

26 wrz 2013 - 09:07:08

hehe ja też za Oksaną zwłaszcza, że studiuję z nią :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 2/5

The Voice of Poland

21 paź 2013 - 13:30:08

Z pośród wszystkich programów rozrywkowych najbardziej przypadli mi do gustu
http://www.glamki.pl/glamawards/glosuj/dawid-podsiadlo_26.html
http://www.glamki.pl/glamawards/glosuj/ewelina-lisowska_22.html
http://www.glamki.pl/glamawards/glosuj/igor-herbut_39.html
Myślę, że ich kariera nie dobiegnie szybko końca :)

The Voice of Poland

21 paź 2013 - 13:34:15

Nie oglądam tego, Edyta Górniak tak mnie drażni, że odechciewa mi się tego w ogóle oglądać.

The Voice of Poland

21 paź 2013 - 13:36:20

Program jak dla mnie jest beznadziejny. Jakaś wielka porażka. Obracają się na siedzeniach, śmiech...A ta Edyta Górniak, brak słów. Nie lubię jej jest tragiczna pod każdym względem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piosenka