Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka celebrytki

22 sie 2013 - 14:12:11

szkoda mi czasu na wdawanie się w głupie dyskusje z osobą gustującą w takich ciuchach, bo to za niski poziom dla mnie
PS nie dokuczyłam Ci tylko wyraziłam swoją opinię, ale masz problem z przyjęciem krytyki jak widać....A skoro uznałaś ze Ci dokuczam to widać że naprawdę Cie to dotknęło, co znaczy że jednak sukienka Ci się podoba:)Bo gdyby wątek był dla żartu jak niby twierdzisz to byś to olała po prostu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 14:15 przez szafiarka_.

sukienka celebrytki

22 sie 2013 - 14:16:26

A ja nie rozumiem po co obrazasz ludzi.Załozyłas watek?To licz sie z tym ,że beda różne odpowiedzi na Twoje pytania.Jesli podoba Ci sie ta sukienka ok,ale nie wiem czemu obrazasz inne szafowiczki za własne zdanie.

sukienka celebrytki

22 sie 2013 - 14:19:46

Hehe nie musiałam wchodzić w watek żeby wiedzieć o jaką sukienkę chodzi jehe

sukienka celebrytki

22 sie 2013 - 14:21:27

Cytat
brunetka71
ktoś kto jest inteligentny ,i ma poczucie humoru ,w lot pojmuje o co chodzi ,nie moja wina ze ,ludzi emaja ciaśniejsze umysłu i nie rozumieją pewnych rzeczy :)
no jakos nie wszystkie :) na pewno nie te inteligentne a tymi ,ograniczonymi to raczej się nie przejmuje ,przykro mi tylko ze tak puste osoby sa na szafie i potrafią komus dokuczać bez przyczyny ,to chyba takie dowartościowanie się :)

No widzisz kochana, z niebywałą inteligencją i poczuciem humoru pozostałaś tylko ty, cała reszta jest głupia i sztywna :) A tak na poważnie, to zamiast rzucać się jak wściekły pies na wiewiórkę daj sobie luzu i naucz się, że to forum a nie kółko wzajemnej adoracji. Nie oczekuj, że wszyscy będą rozumieli dokładnie o co ci chodzi. Sukienka brzydka, to samo ci powiedziała niemal że każda osoba w tym wątku. Odpowiedź masz. Nie tocz bojów.

sukienka celebrytki

22 sie 2013 - 14:21:43

no coment

sukienka celebrytki

22 sie 2013 - 14:38:43

Cytat
szafiarka_
jak Ty się pytasz na forum cy warto ubrać majtki pod sukienkę która ukazuje golą pip** to świadczy właśnie o Twoim charakterze, nie chce używać obraźliwych epitetów ale tylko osoba na "ź" ubierze publicznie taką sukienkę bez majtek....I właśnie napisałam co myślę o takiej "kreacji" oraz o osobach które ja noszą, jak widać wszystkie dziewczyny mnie popierają, ale nie każda kobieta się szanuje jak widać niestety.....Ciekawe czy jakiś facet ją weźmie na poważnie jak jej "wdzięki" pół kraju może oglądać za friko.....

Jakbyś trochę kojarzyła autorkę, to akurat uważam że jest to ostatnia osoba o której mogłabyś tak powiedzieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 14:39 przez Evans18.

sukienka celebrytki

22 sie 2013 - 14:44:50

szafiarka_ przeczysz sama sobie haha troszke ci nie wyszła proba zablysniecia.

a sukienka... no cóz, czy to w ogole jest sukienka??? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubierz się jak gwiazda!