Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nielubiane Celebrytki

08 maj 2014 - 13:48:40

Nie cierpię Siwiec, tej dziewczyny co występuje w teledyskach Donatana Luxuria czy jakoś tak. Ogólnie tępych i pustych lasek które myślą że dupą i cyckami coś osiągną lub jak mają bogatych rodziców.

Nielubiane Celebrytki

08 maj 2014 - 13:54:51

Cytat
keyy
Cytat
Ali_Mama
Ok,ale piszecie że nie lubicie bo co?!jakieś merytoryczne argumenty!myślę że wkurza Was to że są ładne.
No tak, bo w Polsce nie ma pięknych kobiet. Wszystkie za to zazdroszczą urody celebrytkom, które są zrobione (nie wszystkie, ale większość). Także argument "zazdrość" jest z pupy.

Zgadzam się. Na polskich ulicach jest wiele przepięknych kobiet (i naturalnych!).

Nielubiane Celebrytki

08 maj 2014 - 14:02:48

Chodakowska, Siwiec, Eliza, Jemerced, Honey, Kazadi, Rozenek. Są to celebrytki za przeproszeniem 'z tyłka' wzięte. Zostały zauważone przez kogoś wpływowego i teraz jakie to nie są sławne i bogate. Brak słów.

Nielubiane Celebrytki

08 maj 2014 - 18:16:04

Dodam jeszcze szafiarki, wydają się kłamać i mówią tak jakby nic po za ciuchami nie miało znaczenia :/

Nielubiane Celebrytki

23 maj 2014 - 04:09:24

Siwiec tez nie lubię;/

Nielubiane Celebrytki

23 maj 2014 - 07:21:16

Aktualnie moim numerem jeden jest Anna Lewandowska. Sprawia wrażenie wrednej i zadufanej w sobie. Sztuczność,aż bije po oczach.
Później te wszystkie blogerki: Jessica Mercedes (!),Maffashion itp.

Nielubiane Celebrytki

06 lip 2014 - 14:46:23

Ogólnie to jakos nie oglądam czesto tv, ale jak juz włączę to nie moge strawic pani blondynki z reklamy Play i pani Chodakońskiej :D

A jeszcze państwo Lewandowscy, którzy pewnie niedługo wyskocza mi z lodówki lol



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 14:47 przez mag23.

Nielubiane Celebrytki

06 lip 2014 - 14:47:45

Na pierwszym miejscu Siwiec. Mega mnie irytuje. Potem Górniak,Rubik i wieeele innych .

Nielubiane Celebrytki

06 lip 2014 - 14:55:43

Jeszcze Luxuria Astaroth :D

Nielubiane Celebrytki

06 lip 2014 - 14:57:44

ciało astralne :D Agnieszka Włodarczyk !! masakraaaaa.

Nielubiane Celebrytki

09 lip 2014 - 10:57:10

Ja jak większość z was nie znoszę N. Siwiec... Bardzo mnie irytuje ;)

Nielubiane Celebrytki

09 lip 2014 - 11:03:57

Zdecydowanie Kasia Zielińska ;/.

Nielubiane Celebrytki

09 lip 2014 - 11:11:57

Cytat
Ilona4848
Nie cierpię Siwiec, tej dziewczyny co występuje w teledyskach Donatana Luxuria czy jakoś tak. Ogólnie tępych i pustych lasek które myślą że dupą i cyckami coś osiągną lub jak mają bogatych rodziców.

Dokładnie. Do mojej listy, prócz Siwiec i tej całej Luxurii, dopisać można Margaret, Kazadi, Cipopek i Dodusię.

Edit: Aaaa! Zapomniałabym dodać: głupia pipa - Węgrowska.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 14:03 przez Onyksowa.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Nielubiane Celebrytki

09 lip 2014 - 12:46:17

u mnie zdecydowanie JESSICA MERCEDES na pierwszym miejscu!!! To typowy przykład młodej osoby u której kompleksy są wynagradzane przez drogie ubrania, naoglądała się za dużo Seksu w wielkim mieście i próbuje mieć życie rodem z Piątej Alei. A w polskim wydaniu jak zwykle wygląda to dosyć słabo.
Nienawidzę jej szczerze od kiedy tylko zobaczyłam ją po raz pierwszy. Jej wypowiedzi są mało inteligentne, u Wojewódzkiego nieźle się zbłaźniła. Jest płytka jak płaski talerz napełniony zupą. Przypomina mi brzydkiego małego pieska który jedyne co potrafi robić, to chodzić z wysoko podniesionym nosem i głośno szczekać. Jako szafiarka jest dla mnie jedynie sprzedajną gówniarą, która ma zero własnego pomysłu na swój wizerunek i ubiera jedynie to, za co jej płacą.

Kolejne typy:

Natalia Siwiec - glonojad bez koordynacji ruchowej
Patrycja Kazadi - "Polacy lubią egzotyczną urodę więc mogę g... robić a i tak będę sławna" --> przestylizowana, słaba aktorka, jej talent wokalny też przesadzony
Agnieszka Włodarczyk - tu nie potrzeba wytłumaczenia
Kaaaaasia Zieeeeeelińskaaaaaaaaaa - brzydka, zarozumiała, nie ma w ogóle do siebie dystansu, lansuje się na mega gwiazdę.
Ola Kwaśniewska - córeczka swojego tatusia, słabe to

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Nielubiane Celebrytki

09 lip 2014 - 13:27:03

Jak tylko zobaczyłam ten temat to pomyślałam: Siwiec i Chodakowska. Widzę, że nie jestem sama :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gwiazdy spotkane przypadkiem :)