Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nielubiane Celebrytki

31 sty 2014 - 13:10:42

Pieńkowskiej!!!! <rzyga>

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 18:24:40

Pieńkowska, Siwiec, Szwedm Lisowska i wiele innych

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 18:41:46

mnie tak zastanawia za co Wy ich nienawidzicie? nie mogę pojąć, że polska społeczność ma w sobie tyle nienawiści do ludzi które nie ważne w jaki sposób ale coś osiągnęły.

Oświećcie mnie, bo nie rozumiem tego.

Ja na tą chwilę chyba nie potrafię wymienić ani jednej osoby która by jakoś mnie drażniła a przeglądam często plotka, kotka itp. Po prostu każdy robi swoje i ja robię swoje i mam gdzieś kto jaki jest a na pewno w prywatnym życiu te osoby są jeszcze inne.

W sumie nie wiem po co to pisze i tak to nic nie zmieni;)

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 18:48:19

Nie znam jej, więc właściwie to oceniać nie powinnam, więc nie ocenię a jednie napiszę, że nie przekonuje mnie do siebie Ania Dąbrowska. Po prostu jej mimika twarzy, gestykulacja, sposób w jaki odnosi się do innych wydają mi się być bardzo nonszalanckie, takie "na siłę". Mam wrażenie, że kobieta ta jest bardzo arogancka ale jak napisałam...nie znam to nie wiem, może pozory mnie mylą.

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 18:52:01

Nie przepadam za Szostak, bo wiecznie gada tylko o swoich cycach, tak jak Wierzbicka.

Siwiec jest jeszcze znośna, ale ta cała Pająk i Pietrasińska to jakieś nieporozumienie ;) No i ich koleżaneczka Fajcht, o lo Boga. Są właściwie nikim, a pudelek non stop ich promuje.

I szafiarki, kompletnie do mnie nie przemawiają.

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 18:53:14

Honey!!!!!!

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:00:06

ja wiele z nich nie lubie, a ani jednej nie lubię, lub nie znam

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:01:36

Cytat
jestem_modna
Cytat
lolla1993
Moje typy:
Patrycja Kazadi
Katarzyna Cichopek
Natalia Siwiec
Paris Hilton
Doda

dodalabym jeszcze Kasie Tusk
zdecydowanie tak

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:03:14

Pająk, Siwiec, Krupa i "Bożenka" z klanu:)
kobietki ładne, ale puste, próżne, żeby nie powiedzieć dosadniej, bardziej wulgarnie......

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:04:18

Cytat
aneczka-art
mnie tak zastanawia za co Wy ich nienawidzicie? nie mogę pojąć, że polska społeczność ma w sobie tyle nienawiści do ludzi które nie ważne w jaki sposób ale coś osiągnęły.

Oświećcie mnie, bo nie rozumiem tego.

Ja na tą chwilę chyba nie potrafię wymienić ani jednej osoby która by jakoś mnie drażniła a przeglądam często plotka, kotka itp. Po prostu każdy robi swoje i ja robię swoje i mam gdzieś kto jaki jest a na pewno w prywatnym życiu te osoby są jeszcze inne.

W sumie nie wiem po co to pisze i tak to nic nie zmieni;)
A jest taki ktoś lub coś, co w ogóle Cię rusza?
A i jeszcze Żmuda - Trzebiatowska



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-03 19:06 przez evelina77.

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:05:39

Doda,Pająk,Szulim itp itd

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:07:37

Natalia Siwiec, Luxuria Astaroth -ta zteledysku od Donatana (oglądnijcie sobie wywiad z nią :D

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:10:17

Cytat
Leeti
Natalia Siwiec, Luxuria Astaroth -ta zteledysku od Donatana (oglądnijcie sobie wywiad z nią :D

Oglądałam i strasznie dziwna dziewczyna, w dodatku mega materialistka

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:11:41

Cytat
claudyn
Cytat
Leeti
Natalia Siwiec, Luxuria Astaroth -ta zteledysku od Donatana (oglądnijcie sobie wywiad z nią :D

Oglądałam i strasznie dziwna dziewczyna, w dodatku mega materialistka


jest śliczna ale pusta materialistka...

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:12:07

Nie znacie ich osobiście, więc skąd to stwierdzenie, że ich nie lubicie. A to jak kto sie zachowuje i co mówi, to w dużym stopniu zasługa miedi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akon - Facet o ciemnej karnacji