Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:18:00

Chodakowska, rzygam nią! wielka trenerka nie robi nic innego niż tysiące innych trenerek :/ fuuuuuuuuuu

i wszystkich innych polskich gwiazdeczek słynących z niczego, cycka i dupy!

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 09:46:48

dopisuje Horodyńską, wielka znawczyni mody, krytykuje innych, a sama ubiera się jak pokraka

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 09:58:06

Marysia Sadowska,trenerka the voice of Poland,a gwiazdy nie potrafiła zrobić nawet z samej siebie:/

Małgorzata Foremniak

Jacyków



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 10:01 przez lalamalowana.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 09:58:17

Nie przepadam oglądać programów z udziałem Pani Karoliny Korwin- Piotrowskiej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 09:58 przez colin225.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 10:02:12

Cytat
Chaneel89
Chodakowska, rzygam nią! wielka trenerka nie robi nic innego niż tysiące innych trenerek :/ fuuuuuuuuuu!

Chyba jednak robi, skoro tysiące kobiet zmobilizowała, żeby zaczęły coś robić ze sobą.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 10:03:49

Cytat
Zgubilam_10_Groszy
dopisuje Horodyńską, wielka znawczyni mody, krytykuje innych, a sama ubiera się jak pokraka

kiedyś oglądałam z nią program"Kto was tak ubrał..."czy coś w tym stylu,krytykowała normalne stroje,a sama była ubrana jak pajac w taką workowatą sukienkę w kolorowe mazaje,nawet spać w tak ubrana bym się wstydziła,bo w razie pożaru to siara przed strażakami;D
Cytat
aneczka-art
mnie tak zastanawia za co Wy ich nienawidzicie? nie mogę pojąć, że polska społeczność ma w sobie tyle nienawiści do ludzi które nie ważne w jaki sposób ale coś osiągnęły.

Oświećcie mnie, bo nie rozumiem tego.

Ja na tą chwilę chyba nie potrafię wymienić ani jednej osoby która by jakoś mnie drażniła a przeglądam często plotka, kotka itp. Po prostu każdy robi swoje i ja robię swoje i mam gdzieś kto jaki jest a na pewno w prywatnym życiu te osoby są jeszcze inne.

W sumie nie wiem po co to pisze i tak to nic nie zmieni;)

Mogłabym napisać o swoich znienawidzonych sąsiadach,którzy nic nie osiągneli,ale po co skoro ich nie znasz,a niektórych pseudo celebrytów się nie lubi jak każdego innego człowieka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 10:06 przez lalamalowana.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 10:14:34

Ok,ale piszecie że nie lubicie bo co?!jakieś merytoryczne argumenty!myślę że wkurza Was to że są ładne.W ogóle post jest z d...wyjęty, na poziomie podstawówki

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:25:33

Osobiście bardzo nie podobając mi się gwiazdy polskiego show biznesu, które nie posiadają niesamowitych umiejętności, lecz pomimo tego coraz częściej występują w telewizji udając prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie (np. Doda, Ewa Farna itp.)

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:43:53

Agnieszka szulim (okropna baba! Robi kariere na tak zwanych brudach innych)
Górniak ( sztuczna strasznie i się wywyższa)
Anna Mucha (DNO po prostu jak ją widzę mam ochotę wyrzucić TV przez okno)
Cichopek (grać to ona z pewnością nie potrafi)
Grycanki (skąd wogóle wylazły? ;o )
Miley Cirus ( czy jak to się tam pisze na idola nastolatek na pewno się nie nadaje ani to co sobą reprezetuje)
Tuskowa (wrrrrrrrrr )
Patty (ta z DD TVN)
Luxuria Astaroth (tak piękna jak głupia)
Kwaśniewska (woła o pomste do Nieba)
i ogólnie większość które są znane z tego ,że są znane ;o

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:49:56

Cytat
Ali_Mama
Ok,ale piszecie że nie lubicie bo co?!jakieś merytoryczne argumenty!myślę że wkurza Was to że są ładne.
No tak, bo w Polsce nie ma pięknych kobiet. Wszystkie za to zazdroszczą urody celebrytkom, które są zrobione (nie wszystkie, ale większość). Także argument "zazdrość" jest z pupy.

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:57:39

Szulim, Górniak, Chodakowska

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 19:04:03

Pieńkowska

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 19:15:53

Cytat
Ali_Mama
Ok,ale piszecie że nie lubicie bo co?!jakieś merytoryczne argumenty!myślę że wkurza Was to że są ładne.W ogóle post jest z d...wyjęty, na poziomie podstawówki

Napisała to albo pseudo gwiazdeczka, albo facet :) Nie lubię polskich świecidełek, bo inaczej się ich nazwać nie da, bo nic nie robią pożytecznego i są znane tylko z negatywnych rzeczy i ośmieszania się. Gdyby jeszcze miały jakieś talenty. To nie, tylko operacje, botoksy, pseudo aktorstwo i autotune.

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 19:22:46

Candy Girl!

Nielubiane Celebrytki

08 maj 2014 - 13:38:25

Mnie okropnie irytuje Foremniak

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Michał Żebrowski w Sępie i jego klikacz