Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

23 minut temu

Biznes

27 minut temu

tabernakula sklep

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nielubiane Celebrytki

03 mar 2014 - 19:18:00

Chodakowska, rzygam nią! wielka trenerka nie robi nic innego niż tysiące innych trenerek :/ fuuuuuuuuuu

i wszystkich innych polskich gwiazdeczek słynących z niczego, cycka i dupy!

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 09:46:48

dopisuje Horodyńską, wielka znawczyni mody, krytykuje innych, a sama ubiera się jak pokraka

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 09:58:06

Marysia Sadowska,trenerka the voice of Poland,a gwiazdy nie potrafiła zrobić nawet z samej siebie:/

Małgorzata Foremniak

Jacyków



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 10:01 przez lalamalowana.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 09:58:17

Nie przepadam oglądać programów z udziałem Pani Karoliny Korwin- Piotrowskiej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 09:58 przez colin225.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 10:02:12

Cytat
Chaneel89
Chodakowska, rzygam nią! wielka trenerka nie robi nic innego niż tysiące innych trenerek :/ fuuuuuuuuuu!

Chyba jednak robi, skoro tysiące kobiet zmobilizowała, żeby zaczęły coś robić ze sobą.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 10:03:49

Cytat
Zgubilam_10_Groszy
dopisuje Horodyńską, wielka znawczyni mody, krytykuje innych, a sama ubiera się jak pokraka

kiedyś oglądałam z nią program"Kto was tak ubrał..."czy coś w tym stylu,krytykowała normalne stroje,a sama była ubrana jak pajac w taką workowatą sukienkę w kolorowe mazaje,nawet spać w tak ubrana bym się wstydziła,bo w razie pożaru to siara przed strażakami;D
Cytat
aneczka-art
mnie tak zastanawia za co Wy ich nienawidzicie? nie mogę pojąć, że polska społeczność ma w sobie tyle nienawiści do ludzi które nie ważne w jaki sposób ale coś osiągnęły.

Oświećcie mnie, bo nie rozumiem tego.

Ja na tą chwilę chyba nie potrafię wymienić ani jednej osoby która by jakoś mnie drażniła a przeglądam często plotka, kotka itp. Po prostu każdy robi swoje i ja robię swoje i mam gdzieś kto jaki jest a na pewno w prywatnym życiu te osoby są jeszcze inne.

W sumie nie wiem po co to pisze i tak to nic nie zmieni;)

Mogłabym napisać o swoich znienawidzonych sąsiadach,którzy nic nie osiągneli,ale po co skoro ich nie znasz,a niektórych pseudo celebrytów się nie lubi jak każdego innego człowieka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 10:06 przez lalamalowana.

Nielubiane Celebrytki

06 kwi 2014 - 10:14:34

Ok,ale piszecie że nie lubicie bo co?!jakieś merytoryczne argumenty!myślę że wkurza Was to że są ładne.W ogóle post jest z d...wyjęty, na poziomie podstawówki

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:25:33

Osobiście bardzo nie podobając mi się gwiazdy polskiego show biznesu, które nie posiadają niesamowitych umiejętności, lecz pomimo tego coraz częściej występują w telewizji udając prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie (np. Doda, Ewa Farna itp.)

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:43:53

Agnieszka szulim (okropna baba! Robi kariere na tak zwanych brudach innych)
Górniak ( sztuczna strasznie i się wywyższa)
Anna Mucha (DNO po prostu jak ją widzę mam ochotę wyrzucić TV przez okno)
Cichopek (grać to ona z pewnością nie potrafi)
Grycanki (skąd wogóle wylazły? ;o )
Miley Cirus ( czy jak to się tam pisze na idola nastolatek na pewno się nie nadaje ani to co sobą reprezetuje)
Tuskowa (wrrrrrrrrr )
Patty (ta z DD TVN)
Luxuria Astaroth (tak piękna jak głupia)
Kwaśniewska (woła o pomste do Nieba)
i ogólnie większość które są znane z tego ,że są znane ;o

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:49:56

Cytat
Ali_Mama
Ok,ale piszecie że nie lubicie bo co?!jakieś merytoryczne argumenty!myślę że wkurza Was to że są ładne.
No tak, bo w Polsce nie ma pięknych kobiet. Wszystkie za to zazdroszczą urody celebrytkom, które są zrobione (nie wszystkie, ale większość). Także argument "zazdrość" jest z pupy.

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 18:57:39

Szulim, Górniak, Chodakowska

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 19:04:03

Pieńkowska

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 19:15:53

Cytat
Ali_Mama
Ok,ale piszecie że nie lubicie bo co?!jakieś merytoryczne argumenty!myślę że wkurza Was to że są ładne.W ogóle post jest z d...wyjęty, na poziomie podstawówki

Napisała to albo pseudo gwiazdeczka, albo facet :) Nie lubię polskich świecidełek, bo inaczej się ich nazwać nie da, bo nic nie robią pożytecznego i są znane tylko z negatywnych rzeczy i ośmieszania się. Gdyby jeszcze miały jakieś talenty. To nie, tylko operacje, botoksy, pseudo aktorstwo i autotune.

Nielubiane Celebrytki

03 maj 2014 - 19:22:46

Candy Girl!

Nielubiane Celebrytki

08 maj 2014 - 13:38:25

Mnie okropnie irytuje Foremniak

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Michał Żebrowski w Sępie i jego klikacz