Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

motywacja na diecie

24 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

Angelina usunęła cycki

14 maj 2013 - 19:57:28

Na 100 % nie, ale prawie na 90 % !

Jej babcia oraz mama zmarły na raka piersi więc dla mnie nie jest szokiem taka decyzja, tylko zwyczajnym zdrowym rozsądkiem...

Angelina usunęła cycki

14 maj 2013 - 19:58:26

Gdybym byla w grupie ryzyka i mialabym pieniazki zeby zrobic sobie nowe piersi tez bym usunela

Angelina usunęła cycki

14 maj 2013 - 20:00:38

Cytat
agata74
dla mnie wieksza odwaga jest walka z choroba niz to co zrobila angelina . tak jak pisalam w usa tego typu profilaktyka jest juz od dawna stosowana .ludzie w polsce umieraja bo nie ma lekow na raka, nfz nie refunduje lekow i o tym trzeba glosno mowic, a nie zachwycac sie tym co zrobila angelina jej cialo jej decyzja czy sluszna przekonamy sie za pare lat .
To wolę mieć matkę tchórza bez cyców, który przeżyje 90 lat, niż bohaterkę, która przez resztę swojego życia będzie cierpiała z bólu i umrze młodo w wieku 40 lat.

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Angelina usunęła cycki

14 maj 2013 - 20:02:59

Wole określenie biust a nie "cycki" to jedne a dwa cóż prawdopodobieństwo wynosiło prawie 90% więc to raczej dużo, ja dla mnie postąpiła mądrze i odważnie

Angelina usunęła cycki

14 maj 2013 - 20:04:34

to jej decyzja, nie jestem na jej miejscu i nie mi to oceniać :)

Angelina usunęła cycki

14 maj 2013 - 20:05:03

a jakbyś się kiedyś dowiedziała że jest duże prawdopodobieństwo, że zachorujesz na raka np. płuc, a istniałaby możliwość wymienienia ich na takie, które nie zachorują - nie zrobiłabyś tego? co za różnica, piersi czy płuca czy jakikolwiek inny narząd - miała możliwość ucieczki przed chorobą, więc skorzystała.

Angelina usunęła cycki

14 maj 2013 - 20:44:49

Cytat
zoska2004
Cytat
paparaci
Cytat
mzap88
Cytat
paparaci
Uważam,że postąpiła słusznie i na pewno nie była to dla niej łatwa decyzja.
Ponadto nie rozumiem dlaczego kobiety stają się takie wulgarne,
stwierdzam to po wypowiedziach na szafie które codziennie można przeczytać,to straszne.A tytuł wątku,kurcze dla kobiety to była ciężka decyzja,a podzieliła
się nią z innymi aby przełamać ciężki temat a kobieta o drugiej kobiecie
napisze kpiąc 'uusunęła cycki'.

nie kpię, a ze ty sie wstydzisz.boisz oburzasz gdy slyszysz slowo "cycki" to sorki ;]


wstyd nie ma tu nic do rzeczy,po prostu wyraziłam swoje zdanie o tym jak wyrażają się kobiety nie po to aby prowokować kłutnie,zjawisko wulgarności płci żenskiej można bardzo dobrze właśnie zaobserwować na tym portalu


pisząc CYCKI, nie ma nawet szacunku do swojego ciała :|
bu ha ha . tyle w temacie...
dobra, zamknijcie ten wątek, bo tylko kłótnie, jedna przez drugą, wkurza mnie to.
nascuntur, bo mam inne zdanie to wyzywasz od mało yntelygentnych , nie no bombowo!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 20:47 przez mzap88.

Angelina usunęła cycki

15 maj 2013 - 13:40:25

Mam wrażenie, że ludzie którzy gadają o tym że chciała sobie zrobić cycki, ale nie wypadało, a dzięki temu ma pretekst są chyba głupi ! Ludzie ! 87% szans na zachorowanie na raka to bardzo dużo, tym bardziej że ona jest na tym punkcie przewrażliwiona bo jej matka sama zmarła na raka ! Wiedziała jak zrozpaczone mogą być jej dzieci w takiej sytuacji i chciała im tego oszczędzić, czy to naprawdę tak trudno zrozumieć ? Poza tym, myślę że nie chciała żyć do końca życia w ciągłym napięciu czy zachoruje czy nie ? Wiecie jaki to stres, przez cały czas byłaby podenerwowana i rozdrażniona, to nie wpływałoby dobrze ani na nią, ani na Brada, ani na jej dzieci ! Do tego miałaby co miesiąc robić badania na wykrycie choroby i za każdym razem denerwować się jaki będzie wynik ? Chyba sobie żartujecie ! Teraz przynajmniej ma luz i święty spokój, a biust można zrekonstruować !

Angelina usunęła cycki

15 maj 2013 - 13:49:40

tak jak powiedziała Dorota Wellman: lepiej usunąć i być, niż nie być wcale.

Angelina usunęła cycki

16 maj 2013 - 09:27:04

Cytat
mzap88
Cytat
Zuosnica
Cytat
mzap88
Zuośnica, do rzeczy ma to, że to z linka to znowu nie są Polki, a o Polkach wcześniej mówiłam, że żadna by sobie nie mogła pozwolić na coś takiego...
No ja rozumiem, ale powiedz mi co to ma do rzeczy? To, że Polki tego nie robią sprawia, że Jolie jest głupia? Może Polek nie stać albo po prostu nie mówią o tym publicznie? Albo nie wiedzą, że tak można. Ale to chyba nie jest argument przemawiający za tym, że to była głupia decyzja?

w tym sensie głupota, że przecież ona wcale nie musiałaby mieć tego raka!
(oczywiście tego już się raczej nie dowiemy, bo jest już po tej operacji). Tylko o to mi chodzi.
Gdyby miała 86% szans na innego typu raka to też by wycinała/usuwała organ albo narząd?
Ja tego nie pojmuję, sorry,

a jakby zmarła na tego raka, to każdy by się dziwił dlaczego nie usunęła sobie piersi ;o

Angelina usunęła cycki

16 maj 2013 - 09:36:41

Cytat
ilayla
Cytat
agata74
dla mnie wieksza odwaga jest walka z choroba niz to co zrobila angelina . tak jak pisalam w usa tego typu profilaktyka jest juz od dawna stosowana .ludzie w polsce umieraja bo nie ma lekow na raka, nfz nie refunduje lekow i o tym trzeba glosno mowic, a nie zachwycac sie tym co zrobila angelina jej cialo jej decyzja czy sluszna przekonamy sie za pare lat .
To wolę mieć matkę tchórza bez cyców, który przeżyje 90 lat, niż bohaterkę, która przez resztę swojego życia będzie cierpiała z bólu i umrze młodo w wieku 40 lat.
Agato nie gniewaj sie ale piszesz takie bzdury ,ze szkoda gadac ,i jak ci ktos wczesniej juz naisał ,piszesz o sprawach o ktorych niemasz zielonego pojecia ,moze jestes dobra w tematach o modzie i ciuchach ,ale nie w powaznych tematach ,w polsce umieraja kobiety ,przede wszystkim dlatego ,ze nie dbaja o siebie ,nie chcodza do lekarza i nie badaja sie .bo jesli chca to sa kliniki onkologiczne ktore lecza takich ludzi ,a to ze uwazasz ze angelina zle zrobiła ,to tylko swiadczy ,o twoim poziomie ,własnie takie osoby jak ona uswiadamiaja kobietom ,zeby sie zbadały zeby cos robiły w tym kierunku ,i o to jej włąsnuie chodzi ,dziwie sie ze ty tego nei rozumiesz,znam wiele kobiet bo sama tez jezdze na onkologie w krakowie ,i mnostwo kobiet tam sie leczy ,przyjedzaja ludzie z całej polski i nikogo nie odprawiaja z kwitkiem i sa leki zabiegi i wszystko i za nic nie trzeba płącic ,niue wiesz nic w tym temacie ,niemasz zielonego pojecia ,bo nawet tam nie byłas ,a piszesz głupoty ,my kobiety w polsce pisze ogolnie ,nie chodzimy sie badac ,kobieta idzie do l ekarza tylko stwierdzic ciaze potem urodzic i reszt ekoniec ,i dlatego jest tyle zachorowan ,bo jak w koncu ida do lekrza to jest za puzno ,mało kobiet robi cytologie itd,i jk isze wymadrzasz sie ,a nie masz zielonego pojecia o pewnych sprawach ,zastanow sie troche co piszesz na drugi raz ,kazda kobieta ratuje sie jak moze ,nawet jesli usunie piersi robi to dla swojego zdrowia ,a nie widzimisie ,szkoda ze nie widziałas kobiet chorych dl aktorych juz jest za puzno ,i wiedza ze niema ratunku a ty piszesz odwaga w walce z choroba ,radze ci odwiedzic taki szpital to zobaczysz ta odwage i ta walke ,bo to co piszesz to jest powiem bezczelne



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 09:45 przez MAXXXXXX.

Angelina usunęła cycki

16 maj 2013 - 09:42:03

o matko mzap cycki naprawdę? cycki to ma krowa. możesz i Ty mieć, ja wolę określenie piersi i biust. tyle wszędzie chamstwa i wulgarności, że chociaż kobiety mogłyby siebie szanować, a nie pokazywać facetom, że mają przyzwolenie na cycki, i inne wspaniałe słownictwo.

a co do Angeliny, podjęła bardzo trudną decyzję, bardzo mądrą i słuszną. nie osieroci swoich dzieci, sama straciła młodo matkę, a z ojcem nie ma dobrego kontaktu. zrobiła jż również odbudowę piersi, więc jej kobiecość nic na tym nie traci. rak to prawdziwa choroba, pustosząca organizm, jak się można przed tym bronić - to powinno się to zrobić.

Angelina usunęła cycki

16 maj 2013 - 09:50:38

dla wszystkich kobiet ktore sa przeciwne takim decyzjom ,zeby uniknac raka ,radze przejsc sie do kliniki onkologicznej i popatrzec soebie jak cierpia jak ,umieraja kobiety ,jak robia wszystko by sie ratowac ,zobaczcie sobie a puzniej sie wypowiadajcie na takie tematy

Angelina usunęła cycki

16 maj 2013 - 09:53:36

postąpiła słusznie i podziwiam ją za to. i nie CYCKI tylko PIERSI :)

Angelina usunęła cycki

16 maj 2013 - 10:01:33

przewrotny ten los

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ogladałyście Natalia Siwiec masakra