Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:33:13

Jakbym miała naście lat,to pewnie bym się cieszyła.No ale jestem PO 30 i mnie taka muza nie bawi ;)
No ale młode dziewczyny mają prawo słuchać takiej muzyki.Sama kiedyś byłam nastolatką i słuchałam dziwnej muzy :D

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:33:51

Cytat
Positivesmile
Możecie mi powiedzieć, bo nie mogę tego zrozumieć, cóż to jest za fascynacja tym chłopakiem, ani to głosu, wygląd 'spedalony', małolat i tyle czym się podniecać?? A bilety podobno za 1500zł rozeszły w 5min o co kaman masakraaa?
Coooo? Nie słucham takiej muzyki,mi sie nie podoba, ale każdy ma prawo lubic co innego, moze tego nie rozumiem, ale wypada to akceptować.
Jednak cena biletu zwaliła mnie z nóg... to chyba w jakiejś loży dla vipów i z wejsciem za scene? bo nie wierze, że normalne miejsca tyle by kosztowały... Wtedy niestety ale musze stwierdzic, że występ kogos pokroju tego chłopaczka nie jest wart nawet połowy tej kasy, a co dopiero całosci :/ i aż wstyd, że nie ma w sobie pokory i nie głupio mu, że bilety na jego koncert są sprzedawane za taką kase, podczas gdy nieraz dużo mniej płaci się za koncerty gwiazd ogromnego pokroju, które mają wielki dorobek i są naprawdę wartościowymi artystami, a nie 15 letnim chłopcem śpiewającym od kilku lat piosenki, których pewnie nawet sam nie pisze, mimo iż ich teksty nie wymagają raczej wielkiego talentu i dużego wytężenia umysłowego by na nie wpasc :/

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:36:35

nie słucham tego typu muzyki :)

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:39:43

Ja tylko wiem że taki ktoś istnieje:) Może jestem po prostu za stara;)

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:40:21

Cytat
dreamx33
Nie, z całym szacunkiem dla jego fanek , nie rozumiem tego całego fenomenu Justina , poza tym nie słucham takiej muzyki.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:40:45

Cytat
Hitana
Powzdychać do takich plakatów... biedne dzisiejsze nastolatki.
No tu się muszę z tobą zgodzić, że nie każdy lub dumać nad tekstami i akordami.
Ale nie uważam aby on miał jakikolwiek talent i denerwuje mnie cała ta otoczka wobec niego, poza tym te cenny biletów są dla mnie kompletni nie zrozumiane.
Od zarajania dziejów nastolatki wzdychają do tego typu gwiazd, kiedy backstreet boys dzisiaj Bieber. Jaką różnicę robi Ci cena biletów skoro się nie wybierasz na ten koncert? Rozumiem, gdybyś chciała iść ale nie mogłabyś sobie na taki wydatek pozwolić, wtedy można ponarzekać, ale z Twojego portfela chyba nikt nic nie wyciąga?

Cytat
soso
cena biletu zwaliła mnie z nóg... to chyba w jakiejś loży dla vipów i z wejsciem za scene? bo nie wierze, że normalne miejsca tyle by kosztowały...
1000zł kosztowały bilety na diamond circle czyli wokół samej ceny. Dalej były niższe, najmniej chyba po 250zł. A po ile sprzedają koniki to już inna sprawa. Poza tym to nie artysta ustala ceny biletów tylko organizator:) Artystę interesuje tylko jego gaża, reszta go nie dotyczy.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:42:49

Cytat
basia150609
nie rozumiem nagonki na Bibera. to chyba jakaś zazdrość o kase jest. ja tam nie słucham jego piosenek ale nie potępiam ani go ani fanów. niech każdy słucha co lubi a nie krytykuje innych -.-

Też nie rozumiem tej nagonki,a nawet przyznam się że dwie piosenki lubię :D

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:44:01

BeAwesome
jak ja się ciesze, że będę nastolatką słuchałam całkiem innej muzyki niż moi rówieśnicy.
No do portfela nikt mi nie zagląda ale 1500zł po prostu mnie dziwi jak można tyle zapłacić za jego koncert :)

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 20:46:57

Jestem ciekawa kto wymyślił, że bilet na koncert Biebera kosztuje 1500zł.
Śmieszne. Wystarczy wpisać sobie w wyszukiwarkę a wyskoczy obraz sceny wraz z kosztem biletu, przykładowo miejsce z ograniczoną widocznością kosztuje 170zł, miejsce na płycie środkowej kosztuje 275zł, miejsce dla vipów kosztuje 699zł a diamond circle czyli najdroższa miejscówka 1000zł.


Sama nie poszłabym na ten koncert, bo znam może jego jedną piosenkę i nie interesuje mnie tego typu muzyka ale nie potępiam jego fanek, a już na pewno muszę przyznać że to światowa gwiazda.


Ceny biletów na koncert Justina Biebera w Polsce

Najtańsze będzie można nabywać po 170 zł, a najdroższe w cenie 1000 zł (Diamond Circle). Poza tym organizatorzy przygotowali wejściówki w następujących cenach: 275, 295, 355, 375, 500 i 699 zł (VIP).

W sprzedaży będą dostępne również następujące pakiety:

VIP Meet & Greet Experience – 1500 zł
* Bilet na płycie w sektorze Diamond Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę
* Spotkanie z Justinem Bieberem
* Możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Artystą
* Płyta Vinyl’owa “Believe” z autografem Artysty
* Wyjątkowe gadżety od Artysty:
- Pamiątkowy Tour Program lub Photobook
- Wyjątkowa torba
- identyfikator VIP ze smyczą

The Diamond VIP Package – 800 zł
* Bilet w sektorze Golden Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę
* Wyjątkowe gadżety od Artysty:
- Pamiątkowy Tour Program lub Photobook
- Wyjątkowa torba
- identyfikator VIP ze smyczą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 20:51 przez lusiaaaczek.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 20:54:50

wszyscy się tu dziwią jak można słuchać dzieciaka (!) albo piszą, że ma 15 lat -.- no na prawdę wszyscy wiedzą wszystko o nim i dlatego się naśmiewają albo mają problem, że jest idolem nastolatek. ale muszę was zasmucić: on ma rocznikowo 19

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 21:00:54

Cytat
sariel
Cytat
Cenia
Wolalabym te 1500 zł przeznaczyć dla potrzebujących dzieci niz na bilet:) macie problemy .ludzie z głodu umierają!
i dlatego, że ludzie z głodu umierają to inni powinni sobie odmawiać przyjemności? co Ty, asceta?

w wielu przypadkah odrobina ascetyzmu przydalaby sie każdemu,
a wracając do tematu: jezeli, pobyt na tym koncercie to jest czujes marzenie, czy doswiadczenie, to kazde marzenia trzeba spełniac, a doswiadzcenia zdobywac;d każde. nawet takie.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 21:18:22

Cytat
fajnakropka
Ten wątek to tak na poważnie? o.O

A czemu nie? Ile osób, tyle gustów. Nie jestem fanką Dżastina, jest mi on całkowicie obojętny (ani go lubię, ani nie lubię), czasem się pośmieję ze znajomymi z niektórych jego zachowań/ zachowań jego fanek, ale trzeba przyznać, że niektóre z jego piosenek ujdą ;) Nie lubię bardzo ujadania na coś, czego się nie zna. Jeśli chodzi o koncert, to jak dla mnie ceny biletów z kosmosu po prostu. Rozważałabym może udział, gdyby wstęp był za darmo, ale nie wiem, czy by mi się chciało jechać ;p

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 21:21:33

Cytat
Fidem
Za dopłatą bym tam nie poszła.

a ja za dopłatą bym poszła i chętnie przekonała sie, za czym taka te wszystkie małolaty szaleją;D

JUSTIN BIEBER

15 mar 2013 - 15:34:44

Cytat
nurhia
Cytat
sariel
Cytat
Cenia
Wolalabym te 1500 zł przeznaczyć dla potrzebujących dzieci niz na bilet:) macie problemy .ludzie z głodu umierają!
i dlatego, że ludzie z głodu umierają to inni powinni sobie odmawiać przyjemności? co Ty, asceta?

w wielu przypadkah odrobina ascetyzmu przydalaby sie każdemu,
a wracając do tematu: jezeli, pobyt na tym koncercie to jest czujes marzenie, czy doswiadczenie, to kazde marzenia trzeba spełniac, a doswiadzcenia zdobywac;d każde. nawet takie.
owszem, ale w tym przypadku, jeśli ktoś faktycznie bardzo chce to nie powinien sobie odmawiać przyjemności.

JUSTIN BIEBER

15 mar 2013 - 15:36:20

haha!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Green day