Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:08:42

Nie jadę.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:09:25

Nie jadę...

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:10:08

Nie, z całym szacunkiem dla jego fanek , nie rozumiem tego całego fenomenu Justina , poza tym nie słucham takiej muzyki.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:11:33

Nie rozumiem tego. Gdybym miała kasę to wybrałabym się, żeby zobaczyć jak to wygląda.
Wszystkie takie mądre, niektóre nawet za dopłatą się nie wybiorą.
A to na jego koncert bilety te drogie rozeszły się tak szybko.
I jaki ma niby być? Jak zaczynał karierę był małym dzieciakiem! Jak niby "szołbiznes" miał go wychować ?! Robi wszystko to na co może sobie pozwolić, ale zapomniałam, że Wy wszystkie cudowne osoby będąc na jego miejscu napewno niezmieniłybyście się- wręcz przeciwnie !Napewno byłybyście cudownymi ludźmi tak ? A plotki na jego temat ? Nie we wszystko się powinno wierzyć, ale cóż. Widocznie musicie być z nim bardzo blisko, żeby móc go tak ocenić.
Talent uważam, że ma, bo nie raz słyszałam jak na żywo śpiewa i wiele gwiazd może się schować.
Nie jestem jakąś jego fanką, ale denerwuje mnie takie najeżdżanie na tego chłopca!
A Tobie autorko wątku, jeśli się wybierasz, życzę udanej zabawy :)

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:13:08

Nie słucham tego dzieciaka :)

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:14:29

ja za nim nie przepadam, ale fascynuje mnie ta cała machina, którą stworzyli jego producenci, to jest dopiero potęga. chłopak ma większy budżet na jeden klip, niż niejeden zespół na całą trasę. śpiewać nie umie, ale "wyprodukowany" został świetnie, i chociażby dlatego wybrałabym się na ten koncert, gdybym miała wolne 1500 PLN :P

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:14:48

Cytat
sariel
też nie ogarniam tej nagonki. dzieciak jak dzieciak, śpiewa sobie, nie mam z tym problemu. nie słucham i serio mam słabą tolerancję na ludzi, którzy narzucają innym swoje upodobania muzyczne. nie lubię disco, nie lubię dyskotekowego badziewia, nie lubię hip hopu, uważam to wszystko za badziewie, ale nie rzucam sie na ludzi z pazurami i okrzykiem "OMG, JAK TY MOŻESZ TEGO SŁUCHAĆ, PRZECIEŻ JA I PÓŁ INTERNETU TEGO NIE LUBIMY!!!!!!"

szajs czy nie szajs - idź słuchać swojego i skończ biadolić.
Mam dokładnie takie samo zdanie. Ja go nie słucham, nie jest to mój typ muzyki, ale krzywdy mi nie robi, nie jest faszystą, nie jest szowinistą, nie morduje zwierząt na scenie- krzywdy mi nie robi. Nie podoba się? Nie słuchajcie i tyle. Niech każdy sobie słucha takiej muzyki jaka mu się podoba, czy to Mozart, Soulfly czy Eminem albo Weekend. Nie jest to podstawa do oceniania ludzi.

Na koncert nie jadę, bo nie słucham. Ale fajnie, że gra, to duża reklama dla Łodzi i na pewno sporo kaski wpadnie dla miasta:) Oby tylko pani prezydent jej nie rozpykała na pendrive-y wysadzane kryształkami Swarovskiego jak to ma w zwyczaju;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 19:16 przez BeAwesome.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:15:24

ja szczerze mowiac nawet nie wiem kto to jest, nigdy nie slyszalam zadnej piosenki ani nie widzialam go w tv, znam go jedynie z chamskich obrazkow z neta. podoba mi sie ten: http://www.chamsko.pl/32386/Witamy_justin hahah

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:16:59

tila91 nie znam ani jednej plotki na jego temat, kilka piosenek słyszałam i niestety ale po kilku minutach stwierdziłam że to było coś strasznego jego głos i muzyka były katorga dla moich uszu.
Tak jego talent jest porażający Freddie Mercury, Jim Morrison, John Lennon, Jimi Hendrix to przy nim nic xD

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:17:04

Ja tam wybieram się na Beyonce a nie Bibera;) a o biletach to w necie na pewno znajdziesz stronki ;) ebilety czy coś.;)

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:27:29

Wolalabym te 1500 zł przeznaczyć dla potrzebujących dzieci niz na bilet:) macie problemy .ludzie z głodu umierają!

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:28:25

Cytat
Hitana
Tak jego talent jest porażający Freddie Mercury, Jim Morrison, John Lennon, Jimi Hendrix to przy nim nic xD
O czym Ty w ogóle piszesz? Po pierwsze, nikt nie napisał, że on jest POSTACIĄ KULTOWĄ a po drugie ci, których wymieniłaś mieli kompletnie inny target niż Justin Bieber. I uwierz mi, w czasach kiedy grał Morrison a później Queen też były boysbandy i nadal są i będą zawsze. Nie każdy lubi dumać nad tekstem i akordami, młodość ma swoje prawa a nastolatki lubią sobie powzdychać do plakatów i prostych kawałków o złamanym sercu. No i co w tym złego?
Cytat
Cenia
Wolalabym te 1500 zł przeznaczyć dla potrzebujących dzieci niz na bilet:) macie problemy .ludzie z głodu umierają!
To oddaj im wszystkie pieniądze swoje i swoich rodziców skoro taka jesteś wspaniałomyślna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 19:29 przez BeAwesome.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:29:08

Cenia
a ja na wycieczkę i jakieś zakupy :D
BeAwesome
Powzdychać do takich plakatów... biedne dzisiejsze nastolatki.
No tu się muszę z tobą zgodzić, że nie każdy lub dumać nad tekstami i akordami.
Ale nie uważam aby on miał jakikolwiek talent i denerwuje mnie cała ta otoczka wobec niego, poza tym te cenny biletów są dla mnie kompletni nie zrozumiane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 19:33 przez Hitana.

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:32:05

Cytat
Cenia
Wolalabym te 1500 zł przeznaczyć dla potrzebujących dzieci niz na bilet:) macie problemy .ludzie z głodu umierają!
i dlatego, że ludzie z głodu umierają to inni powinni sobie odmawiać przyjemności? co Ty, asceta?

JUSTIN BIEBER

24 lut 2013 - 19:32:16

Cytat
basia150609
nie rozumiem nagonki na Bibera. to chyba jakaś zazdrość o kase jest. ja tam nie słucham jego piosenek ale nie potępiam ani go ani fanów. niech każdy słucha co lubi a nie krytykuje innych -.-

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Green day