Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:41:23

a kiedy i gdzie te koncerty beda? jakie jeszcze ciekawe koncerty maja byc w tym roku?

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:43:30

uwiellbiam ją, niestety nie mam pieniędzy na koncert :(

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:44:32

no w sumie racja z tą opaską - ale może być jedynie problem z tym czy uda Ci się ją komuś przekazać przed następnym koncertem 26:) zawsze możesz też poczekać na 15 - jest osobna pula na GC biletów jednodniowych, to oficjalna informacja od OWF


kasiek18xd - też wybieram się na Lanę, bilet na szczęście jest, bardzo szybko się wyprzedały. zastanawiam się jeszcze nad kingsami :)

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:46:52

Cytat
olgate
Lubię ją, ale nie aż tak żeby tyle kasy wydać :p

haha dokładnie:)

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:48:41

pamiętam, że jak byłam rok temu na Prodigy na OWF to stali i sprzedawali bilety, więc spoko, tylko, że jakby nie było to dodatkowy kłopot, jechać 26 pod stadion i sprzedawać bilet :) BTW nie powiem bilet jest dla mnie nietani i jakby udało się 2-dniowy odsprzedać nawet za 150 zł to bym i tak taniej dała niż za 1 dzień :)

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:51:12

ja się nie mogłam powstrzymać, bardzo zależało mi na tym GC :) szkoda, że nie ma biletu żeby można było się z nią spotkać za kulisami, a vipowskie będą na pewno droższe, a w sumie nie oferują nic szczególnego, co by mnie do tego przyciągnęło, także GC jak dla mnie najlepszy wybór ze wszystkich :)

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:53:37

a ja pójdę,bo uwielbiam tą kobietkę :)

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:54:44

gdyby w momencie gdy udało mi się dostać na ebilet byłī jeszcze zwykłe bilety na GC to bym kupiła a już nie było, ale będę sprawdzała codziennie za Twoją radą. A pisałaś, że już byłaś na koncercie na Narodowym. Jak weszły osoby z GC early entrance to blisko nadal się było? I czy jak kończy się strefa GC to jest dobra widoczność?

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:55:39

Cytat
lanadelrey
ja się nie mogłam powstrzymać, bardzo zależało mi na tym GC :) szkoda, że nie ma biletu żeby można było się z nią spotkać za kulisami, a vipowskie będą na pewno droższe, a w sumie nie oferują nic szczególnego, co by mnie do tego przyciągnęło, także GC jak dla mnie najlepszy wybór ze wszystkich :)

Czasemwystarczy wyjść dzień wcześniej na ulicę;d Ja tak spotkałam Jareda Leto. podczas spaceru;d Nawet z nim chwilę porozmawiałam, ale Beyonce pewnie będzie miała całą agencję antyterrorystyczną przy sobie

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:56:38

nie, nie, nie stoi się na szarym końcu :) jest się naprawdę blisko, było też mnóstwo osób, które nie przyszły na supporty tylko na samego Coldplay'a, także jeżeli jest się stosunkowo wcześnie to miejsce jest świetne!

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:57:37

bo się boję, że jak będę stała na końcu GC to nie będę jej dobrze widziała i będę musiała na telebimy patrzeć :/

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:58:33

ja bede, kocham ją , jest genialna serce

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 21:59:54

nawet nie wiedziałam, że będzie w Polsce. Szału nima:D

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 22:00:21

Cytat
folmanowa
bo się boję, że jak będę stała na końcu GC to nie będę jej dobrze widziała i będę musiała na telebimy patrzeć :/

nie, o to się nie martw, naprawdę :)

BEYONCE W POLSCE!!

07 lut 2013 - 22:01:25

Cytat
ona_anita
nawet nie wiedziałam, że będzie w Polsce. Szału nima:D

w dniu kiedy potwierdzono jej koncert w każdym radio i telewizji o tym mówili :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze ulubione Gwiazdy - zdjęcia!