Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 06:25:21

hej dziewczynki ,ostatnio głosno jest ,na tamat afery związanej z celebryktami, gwazdami ,córka Borysewicza itd ,czyli sex afera ,wyjazdy modelek celebrytek ,na spotkania ,w ktorych spały z bogatymi ludzmi za pieniadze,miedzy innymi wymianiaja Iwone Węgrowska ,co myslicie na ten temat ?nie pisze dlatego zi jestem oburzona ,czy cos ,bo jak dlaamnie to kazdy robi ze swoim tyłkiem ,za przeproszeniem co chce,ale jesetm poprostu zaskoczona,nie pomyslalabym ze słąwni i bogaci takie cos robią:)chodz t akze gółwonie mi ot o ,ze sprawa jest powazna ,bo jest rozprawa sadowa włąsnie ,przeciwko byłej zonie Borysewicza ORAZ jego corce ,oskarzone sa o streczycielstwo ,sa zamiweszane i przesłuchwane inne sławne osoby



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 07:47 przez MAXXXXXX.

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 06:28:38

Mysle o tym to,ze mnie to nic nie obchodzi.

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 06:56:54

a no czytaam wlasnie

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:28:17

A co to kogo obchodzi co jakaś babebczka z pierwszych stron gazet,czy taka mająca bogatego i sławnego tatusia robi ze swoim tyłkiem?No chyba,że ktoś nie ma własnego życia to go takie newsiki bardzo jarają.
Takie informacje mi do życia niepotrzebne,wolę poczytać/posłuchać o czymś co jest naprawdę interesujące,bo to to akurat jest bardzo mało interesujące.

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:33:25

Cytat
dootii
A co to kogo obchodzi co jakaś babebczka z pierwszych stron gazet,czy taka mająca bogatego i sławnego tatusia robi ze swoim tyłkiem?No chyba,że ktoś nie ma własnego życia to go takie newsiki bardzo jarają.
Takie informacje mi do życia niepotrzebne,wolę poczytać/posłuchać o czymś co jest naprawdę interesujące,bo to to akurat jest bardzo mało interesujące.
tak masz racje :) tylko ze to jest forum ,li dział konkretny ploteczki na temat zycia gwazd ,wiec skoro takie rzeczy cie nie interesuja ,to poc o wchodzisz na to forum i na ten dział i temat?jesli lubisz sprawy barsdziej cie interesujace to p[oszukaj odpowiedniego dla ciebie działu:) co do ,tego czy ktos ma wałsne zycie ,otoz maja dziewczyny kazda z nas ma swoje zycie ,ale czasem mozna posiedziesz i poczytac popisac o innych sprawach nie uwazasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 07:35 przez MAXXXXXX.

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:40:01

Nikt ci nie broni czytać.

Sama napisałaś to jest forum,a na forum każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie-moje jest takie(mogę mieć takie?).

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:40:27

Dla mnie jest to bardzo poniżające, uprawiać seks dla pieniędzy. Kobieta/mężczyzna na poziomie za takie rzeczy nie biorą/nie dają pieniędzy. Tyle w temacie, ale po Węgrowskiej wszystkiego można się spodziewać. Moja koleżanka była jej sąsiadką i mówiła mi czasem ilu gości w domu u siebie przyjmuje..no cóż :)

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:43:45

Cytat
dootii
Nikt ci nie broni czytać.

Sama napisałaś to jest forum,a na forum każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie-moje jest takie(mogę mieć takie?).
tak ikazdy ma prawo czytac i miec włąsne zdanie ,ale czy od razu trzeba ,w pewnym sensie kogos obrazac ?twierdzac ze niema włąsnego zycia?tak ogolnikowo napisałas ,ale o to ci dosłownie chodziło ,jak mozna kogos oceniac kogo si enie zna,ja rownierz w temacie watki nikogo nie obrazam ani tych kobiet a ni nikogo ,poprostu pisze o tym co wyczytałam ,

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:44:47

Gdzie jest o tym jakiś artykuł?

niezweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 1/5

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:45:03

lepiej juz za kase niz za darmo na dyskotece z jakimś oblehem;p

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 07:45:44

Cytat
corkachaosu
Gdzie jest o tym jakiś artykuł?
ja czytałam na pudelku a le na innych tez jest no i słysząłam w tv poniewaz jest rozprawa sadowa za streczycielstwo

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 08:23:02

okropne są te rzeczy, ale niektórzy się zachowują jakby nie było żadnych granic.

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 08:50:40

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 13:37 przez Milenaa20.

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 09:09:18

Też mi nowość:P Jakoś mnie to nie zszokowało, tzn. najłatwiej zarobić tyłkiem. Mało takich panienek? Nieważne czy znana, czy nie. A że w tym przypadku były to w miarę znane osoby to zrobiła się afera, tyle;)

sex afera gwiazdy

21 sty 2013 - 09:13:59

Cytat
Milenaa20
Oczywiście, że jest to okropne ale robić z tego afere i w wiadomościach o tym mówić.. Człowiek jak człowiek co z tego, że "celebryta". Codziennie gwałcone są jakieś kobiety i z tego afery nie robią.
tak dokąłdnie masz racje ,mało powiedzine kobiety ,gwałcone sa takze dzieci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BEYONCE W POLSCE!!