Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Hiszpania

23 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

27 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GWIAZDY Z TELEWIZORA OSOBISCIE?

05 paź 2012 - 16:54:15

hmmm mój kolega bardzo dobrze zna Wojtka 'Fokusa', i miałam okazję bliżej go poznać. Przesympatyczna osoba ze świetnymi poglądami na życie.
I Dawid Podsiadło, 'gwiazda' xfactora mieszka w DG niedaleko mnie. Osobiście go nie znam, ale moje koleżanki chodziły z nim do jednej klasy :P

GWIAZDY Z TELEWIZORA OSOBISCIE?

05 paź 2012 - 16:57:52

Cytat
nnattalla
a co jak mam płaski?

Wtedy nie ma gwiazd. Przykro mi.

Cytat
NelehFly
hmmm mój kolega bardzo dobrze zna Wojtka 'Fokusa', i miałam okazję bliżej go poznać. Przesympatyczna osoba ze świetnymi poglądami na życie.

Fokus jest przesympatyczny? Hahahahaha

GWIAZDY Z TELEWIZORA OSOBISCIE?

05 paź 2012 - 17:05:16

Cytat
NelehFly
hmmm mój kolega bardzo dobrze zna Wojtka 'Fokusa', i miałam okazję bliżej go poznać. Przesympatyczna osoba ze świetnymi poglądami na życie.

Fokus jest przesympatyczny? Hahahahaha[/quote]

Nie odniosłam wrażenia, że taki nie jest ;) Nie robił 'fochów' mojemu koledze, że go nam przedstawił, do tego pogadał i wydawał się całkiem normalny, nie gwiazdorzył w ogóle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-05 17:05 przez NelehFly.

GWIAZDY Z TELEWIZORA OSOBISCIE?

05 paź 2012 - 17:38:14

Cytat
PatiixD
ja znam parę "gwiazd" z rozmów w toku ;-D !
Haha, ja też krótko znałam, póki nie zobaczyłam tych odcinków z ich udziałem-takich bałwanów z siebie zrobili,że aż wstyd mi było ze ich znam:P No i po znajomości.
Poza tym to znam pana Andrzeja Chyrę, Madoxa( a właściwie Marcin Majewski ksywa z 1LO w Lubinie: "Majek";) i Ricka Genest'a. Ogólnie znam z pracy i innych okoliczności jeszcze kilka innych osób z Polski i zza granicy, ale one nie są jakimiś gwiazdami medialnymi- biznesmeni, fotografowie, projektanci, muzycy czy znani malarze i rzeźbiarze. Moim sąsiadem był swego czasu(za dziecka) Kuroń, jak mieszkałam w Krakowie to 2 domki od domu cioci w którym mieszkałam wybudowała się Doda, a trochę dalej ten znany piłkarz-ale nazwiska nie pamiętam-bo był gbur i nie mówił dzień dobry:P A Doda nawet miła, ale starałam się z nią nie rozmawiać, bo w okolicy sami poważni i wpływowi ludzie(głównie zarządcy wielkich marek i politycy) mieszkali, z którymi miałam kontakt za pośrednictwem wujostwa, a oni wszyscy za Dodą nie przepadali.

No też bym zapomniała, Gienka Loskę znam, poznałam go 3lata temu w Zaścianku w Krakowie na miasteczku studenckim, jak tam mieszkałam, często wpadał potem i wspólnie grywaliśmy na gitarze. Bardzo go cenię jako artystę, sława wcale go nie zmieniła.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-05 18:18 przez askasu.

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

GWIAZDY Z TELEWIZORA OSOBISCIE?

12 paź 2013 - 00:33:30

a moja bardzo bliska przyjaciółka jest w dobrych stosunkach z Cz. Mozillem :)

GWIAZDY Z TELEWIZORA OSOBISCIE?

12 paź 2013 - 00:54:03

w Polsce gwiazdy to mozna zobaczyc jedynie na niebie :P

GWIAZDY Z TELEWIZORA OSOBISCIE?

24 lis 2013 - 11:56:13

osobiście nie znam nikogo, ale miałam okazję spotkać Johnego Deppa na premierze filmu :)
Moja siostra mieszka na Majorce w dość popularnej wśród gwiazd miejscowości Deya, gdzie spotkała Jasia Fasolę, Toma Hanksa, Dido, Anie Rubik i Kate Mos :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-24 12:01 przez luizaleis1966.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mirka z ,, M jak miłośc'' odcinek 934