Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 16:55:54

Hej dziewczyny:) Ostanio czesto przeglądam blogi modowe, plotki show biznesu i mam pewną refleksję...czy wy równiez zauwazyłyscie ze obecnie panuje moda na okreslony typ urody?tj długie brązowe lub czarne włosy:>? Niemal wszystkie modelki, blogerki,celebrytki łapią sie moim zdaniem w tym kanonie. A jeszcze jakies 2-3 lata temu za ideał uwazano blondynki, i to wlasnie ten kolor i typ urody był"modny". Nie mam tu na celu oczywiscie wszczynac wojny BLONDYNKI vs BRUNETKI:D
CZekam na wasze zdanie:)?

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 16:57:41

ja jestem blondynką i nie mam zamiaru się przefarbować bo jest taka moda :D a poza tym to nie zauważyłam tego bo nie oglądam blogów modowych....

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 16:58:34

Może bardziej jest to moda na naturalność i mniej osób farbuje się na blond ;)

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 16:59:57

Ja nie zauważyłam takiego czegoś. A brunetką od urodzenia jestem :D

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:00:03

Ja osobiście uważam, że w ciemnych włosach jest jedynie dobrze naturalnym brunetkom i szatynkom. Od razu widać która jest malowana. Mnie najbardziej "dobijają" kruczoczarne włosy, a jeszcze niedawno był szał na takie i wszystkie po kolei malowały się na czarno, a potem był rudy :)

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:02:05

Cytat
annosy
Ja nie zauważyłam takiego czegoś. A brunetką od urodzenia jestem :D

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:02:37

Cytat
olciiiaaxd
ja jestem blondynką i nie mam zamiaru się przefarbować
Dokładnie! :D

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:03:04

Nie obchodzą mnie żadne kanony, nigdy nie farbowałam włosów i nie zamierzam do póki nie będę siwa, mam ciemny blond/jasny brąz. Jestem przeciwniczką dopasowywania i zmieniania koloru włosów do trendów modowych. Po co je tak niszczyć?

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:04:00

Cytat
_Marty_na_
Ja osobiście uważam, że w ciemnych włosach jest jedynie dobrze naturalnym brunetkom i szatynkom. Od razu widać która jest malowana. Mnie najbardziej "dobijają" kruczoczarne włosy, a jeszcze niedawno był szał na takie i wszystkie po kolei malowały się na czarno, a potem był rudy :)

Farbowały, maluje to się na papierze. Nie wiem skąd moda na to słowo, myślałam że tylko faceci tak mówią :D A co do kolorów włosów to nie zwóricłam uwagi, moda na rudy była to prawda, ale co do ciemnych włosów to nie zauwazyłam. Ja farbowałam się na to co mi pasowało, a nie na to co było modne. Tak czy siak teraz stawiam na naturalny kolor moich włosów i ich nie niszczę :)

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:08:08

kiedyś były blondynki, potem szał na rudość, a teraz faktycznie wiele dziewczyn farbuje się na ciemne kolory

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:08:15

nie zauwazylam

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:13:00

Ja przez kilka lat farbowałam się na brąz, a niedawno wróciłam do blondu ;p

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:13:42

tez zauwazylam pewne tendencje i ja widze to tak- w 2005 byl szal na blond, od 2007 nagle wszystkie zaczely sie farbowac na ciemno, a od 2011 kroluje rudy..i ciemny tez. Szał na blond przeminął jak widac narazie bezpowrotnie...A szkoda.

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:15:11

Ja jestem szatynką i dobrze się czuję w takim odcieniu, chociaż kręci mnie strasznie rudy, bo podobno będzie mi pasował ;)

Zauważyłam, że dziewczyny ostatnio farbują się szczególnie - na czarno. Najgorsze jest to, że w odcieniach czerni coraz częściej widzę dziewczyny o praktycznie bialuteńkiej buźce. Wydaje mi się, że źle to wygląda.

MOda na Brunetki ""

07 wrz 2012 - 17:15:44

Prawdę mówiąc to w swoim otoczeniu zauważyłam modę na farbowanie się na rudo i to bez względu na to czy rudy pasuje do danej dziewczyny czy nie, badzo mi się to nie podoba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Joey Jordison.