Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

5 minut temu

Biznes

8 minut temu

tabernakula sklep

28 minut temu

zakupy internetowe

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:19:45

Cześć, pewnie połowa z Was mi napisze, że jestem głupia. Jednak zastanawiała się któraś za co tak uwielbiamy tych sławnych?
bo to gwiazda serialu, piosenkarka... Niby grają, śpiewają dla nas, ale za kase i to jaką kase. Wille, najszybsze samochody o których my możemy sobie marzyć...
Z kąd się biorą pieniądze na ich wypłaty??
telewizja->sponsorzy->firmy sponsorow->a w konsekwencji my.
Tak niestety to wyglada.
A jakie jest wasze podejście?

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:25:20

to właśnie jest problem-gwiazdy,bankierzy,posrednicy itp.najwiecej zarabiają a nie wytwarzaja nic potrzebnego do życia.a taki rolnik,bez którego giniemy ledwo wiąże koniec z końcem

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:25:50

Denerwują mnie, nie że im zazdroszcze czy coś.. poprostu media narzucają nam kto jest na topie. kogo mamy wielbić, o kim będzie się mówić i kogo będą pokazywać. Moze ja nie mam ochoty ich oglądać i czytać na onetach nie onetach co kto zrobił.. czy spał pod namiotem vzy zrobił sobie lifting czy może karmi psa krewetkami.. czy Angelina Jolie jest z Bradem Pittem czy moze z Szycem... @.@

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:36:16

Cytat
Xandraa
Denerwują mnie, nie że im zazdroszcze czy coś.. poprostu media narzucają nam kto jest na topie. kogo mamy wielbić, o kim będzie się mówić i kogo będą pokazywać. Moze ja nie mam ochoty ich oglądać i czytać na onetach nie onetach co kto zrobił.. czy spał pod namiotem vzy zrobił sobie lifting czy może karmi psa krewetkami.. czy Angelina Jolie jest z Bradem Pittem czy moze z Szycem... @.@

Jeśli nie masz ochoty, to po prostu tego nie rób. Nie wiem, w czym widzicie problem dziewczyny.. Jest popyt - jest podaż. Dużo ludzi lubi takie mózgotrzepy i oglądają, czytają, śledzą, jarają się, ciekawi ich to. Dlatego właśnie media nam to serwują (;



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 13:38 przez FuckLimits.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:37:50

Cytat
annula
to właśnie jest problem-gwiazdy,bankierzy,posrednicy itp.najwiecej zarabiają a nie wytwarzaja nic potrzebnego do życia.a taki rolnik,bez którego giniemy ledwo wiąże koniec z końcem
dokladnie a im ktos bogadszy toa wieksze ulgi, wiecej moze odpisac od podatku. Ale te same wielkie osoby zdechly by z glodu bo nie umialy by nawet ziemniaka posadzic

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:40:15

jak dla mnie to zarabiają stanowczo za dużo. ich praca nie jest najłatwiejsza, ale też bez przesady. wiele ludzi tyra jak beduini, a dostają najniższą krajową... żal.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:49:28

Cytat
adriana11267
Cytat
annula
to właśnie jest problem-gwiazdy,bankierzy,posrednicy itp.najwiecej zarabiają a nie wytwarzaja nic potrzebnego do życia.a taki rolnik,bez którego giniemy ledwo wiąże koniec z końcem
dokladnie a im ktos bogadszy toa wieksze ulgi, wiecej moze odpisac od podatku. Ale te same wielkie osoby zdechly by z glodu bo nie umialy by nawet ziemniaka posadzic

Jakby każdy w końcu został rolnikiem, znowu byłoby marudzenie. Tak samo, jak teraz - bo istnieją celebryci. Zawsze istnieli i będą istnieć. A ja nie znam żadnego rolnika, któremu źle się powodzi, chyba, że to jakiś pijak, albo ktoś kto ma malutkie pole i sprzedaje na targu parę ziemniaków.
Ciekawe co wy takiego robicie, że nie zdychacie z głodu ;| Nie rozumiem podejścia niektórych ludzi, bo większość zachowuje się jak matrony, które siedzą i tylko potrafią marudzić i oceniać innych, a same NIGDY nie narzekałyby, gdyby były właśnie takim celebrytą i miały dużo kasy.

adriana11267, jeszcze nie słyszałam, żeby jakiś celebryta tak samo źle mówił o rolniku, albo innym zawodzie, jak Ty mówisz o ludziach, którzy zajmują się graniem w filmach, reklamach, czy czymś tam innym i mają z tego dobre dochody. Wkręcili się w taki świat i mają szczęście, a Ty gdybyś mogła być na ich miejscu, zesrałabyś się z radości. I pewnie wtedy jadłabyś tylko zdrowe kiełki, żeby dupa Ci nie utyła i miesciła się w obiektywie, a nie zajmowała się myśleniem, jak posadzić ziemniaka, żeby nie zdechnąć z głodu.

Wyobraź sobie, że ja nie potrafię sadzić ziemniaków, a jakoś nie zdycham ;)


sschaff, zawsze był podział na bogatszych i biedniejszych i też na zawsze on zostanie. I wszędzie tak jest. Ludzie, którzy zarabiają dużo, nie mają tego za darmo. Świat stoi przed ludźmi otworem, wystarczy wykazać się, pokazać, że potrafi radzić sobie w życiu i do tego wkręcić się gdzie trzeba i tyle. A nie narzekać, jak to źle u nas i niedobrze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 13:52 przez MrOwl.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:50:22

Ja zazdroszczę na przykład takim ludziom,właśnie tego,że mają wszystko i nie będę udawać,że tak nie jest. Lubię czasami poczytać o kimś, popatrzeć na ładne i te mniej ładne buźki,ale wydaję mi się,że to jest trochę tak,że to czego nie mamy jest 'fe'. Na pewno nikt by nie mówił takich rzeczy,gdyby sam był na ich miejscu. Poza tym rozróżnijmy celebrytów od aktorów czy muzyków-Ci pierwsi się lansują tylko i nic więcej,za to Ci drudzy wkładają dużo serca i wysiłku w swoja pracę,bo nikt chyba nie powie,że praca aktora jest łatwa. Przecież nikt resztą nie karze wam czytać tych artykułów w gazetach czy na portalach-jest też wiele informacji ze świata,więc omijaj szerokim łukiem te,które tyczą się gwiazd,jeśli tego nie lubisz. Nie mówię oczywiście,że dobre jest to,że zarabiają tyle pieniędzy,a taki rolnik nie(choć nie oszukujmy się,też to są spore zyski),ale większość ludzi samemu kieruję własnym życiem.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 13:57:59

A mnie ostatnio poruszyła reklama TVN-u w której "gwiazdy" proszą o zbiórkę pieniędzy na szpital dla dzieci czy coś takiego..
Wiem,że to bardzo szczytny cel,ale nie uważacie,że to hipokryzja? Taka Rusin,która kupuje sobie dom za kilka milionów apeluje o pomoc do ludzi,którym ledwie wystarcza do następnej wypłaty...

Wszyscy Ci celebryci są siebie warci,a większość to zwykłe nieuki i meliniarze (większość urodą też nie grzeszy),jednak jakimś tam przypadkiem udało im się wybić i zaistnieć w tym światku. Co reprezentuje sobą taki Wojewódzki na przykład?
W czym jest lepszy od normalnego,przeciętnego człowieka? Robi z siebie pajaca,dostaje za to miliony i jeszcze ludzie go popierają..
Jedno wielkie dno,jak dla mnie.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:00:23

MrOwl sory ale kilka milionow na tydzien za zrobienie sesji to nie adekwatna kasa za to co robia porownujac do np
pan/panow tyrajacych za najnizsza by utrzymac rodzine.
rudamarysia jak zwykle sie zgadzam
Hooney_M piekne slowa o tym tez myslalam zakladajac watek, nawet moj facet mowil do mnie "a czemu sami sie nie doloza" nie no oni sie dokladaja swoim wystepem, albo rzuca na szczytna licytacje swoja koszulke, a lepiej jakby kase dali.
prawdziwa celebrytka jest dla mnie np Pani Anna Dymna;)
szacun

i osoby jej pokroju



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 14:07 przez adriana11267.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:03:26

Nie mam telewizora i dobrze mi z tym :)
Nie muszę tej całej telewizyjnej sieczki oglądać i się denerwować
Tym samym mam to gdzieś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 14:04 przez Sacrum.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:09:59

Cytat
adriana11267
MrOwl sory ale kilka milionow na tydzien za zrobienie sesji to nie adekwatna kasa za to co robia porownujac do np
pan/panow tyrajacych za najnizsza by utrzymac rodzine.
rudamarysia jak zwykle sie zgadzam
Hooney_M piekne slowa o tym tez myslalam zakladajac watek, nawet moj facet mowil do mnie "a czemu sami sie nie doloza" nie no oni sie dokladaja swoim wystepem, albo rzuca na szczytna licytacje swoja koszulke, a lepiej jakby kase dali.
prawdziwa celebrytka jest dla mnie np Pani Anna Dymna;)
szacun

i osoby jej pokroju

O tak,masz rację,dla takich ludzi naprawdę wielki szacunek..
Właśnie jestem ciekawa czy te wszystkie "gwiazdy" biorące udział w tej reklamie,dołożyły od siebie chociaż 10zł..

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:12:01

ja w sumie nie mam na co marudzic, pracuje w firmie ojca, zarabiam tyle ze mi wystarcza na moje fanaberie.
Osobiacie zlosci mnie gdy tata sponsoruje jakichs frajerow, a dziewczyny ktore u nas pracuja nie dostaja powyzek a takie "celebryty", kase za nic. Promocja firmy tyle slysze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 14:13 przez adriana11267.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:12:55

Cytat
adriana11267
MrOwl sory ale kilka milionow na tydzien za zrobienie sesji to nie adekwatna kasa za to co robia porownujac do np
pan/panow tyrajacych za najnizsza by utrzymac rodzine.
rudamarysia jak zwykle sie zgadzam

Bez przesady z tymi milionami. Nawet jak dostanie 2 miliony za całą reklamę, to co? Kasy nie dostaje z podatków, tylko z tego, że oglądasz telewizję, przeglądasz strony internetowe, kupujesz coś, co polecają. To może najlepiej zamknij się w baraku, bez tv, bez Internetu, nie kupuj nic, tylko sadź kartofle i żyj sobie w świętym spokoju, żeby żadna złotówka od Ciebie nie wpadła celebrycie.

I nie gadaj, że wszyscy rolnicy tyrają za najniższą, żeby utrzymać rodzinę. Bo to wygląda całkiem inaczej. Znam rolnika, który owszem, tyra. Ale opłaca mu się to, ma kawałek ziemi, poszukał, popytał - ma gdzie sprzedawać plony, kupił ostatnio jakieś sprzęty za 2 mln złotych i wiedzie mu się bardzo dobrze. I nie gadaj, że tylko rolnicy tyrają, bo jeśli ktoś ma 5 hektarów ziemi i biadoli, że nie ma z czego żyć, to co mamy mu poradzić?
Równie dobrze tyrają kasjerzy i wszyscy inni ludzie pracujący fizycznie i co? Nic. Jedni mają lepiej, inni gorzej. Niestety świat nie może składać się z ludzi, żyjących na równym poziomie, najlepiej z biedaków rolników, żeby czasem komuś nie wiodło się lepiej.
Jeśli ktoś ma łeb, to się wybije, a nie będzie smęcił. Ja wolałabym mieć wielkie pole i mam sto pomysłów, co mogłabym tam sadzić i co z tym robić, niż siedzieć, mieć to pole, ale sadzić coś, na co nie ma popytu i marudzić, jak mu to źle i biednie, pić piwo przed tv, a bogacze w tej telewizji się pokazują i dostają za to kasę.
Cytat
adriana11267
ja w sumie nie mam na co marudzic, pracuje w firmie ojca, zarabiam tyle ze mi wystarcza na moje fanaberie.
Osobiacie zlosci mnie gdy tata sponsoruje jakichs frajerow, a dziewczyny ktore u nas pracuja nie dostaja powyzek a takie "celebryty", kase za nic. Promocja firmy tyle slysze.

No właśnie i dlaczego uczepiłaś się celebrytów i ich zarobionych pieniędzy, a nie np Twojego taty i nie smęcisz mu nad nosem, żeby dał im podwyżki? Albo że każdy w ogóle pracodawca nie daje podwyżek, tylko sam żyje jak pączek w maśle, a jego podwładni zapierniczają za grosze? To jest sprawiedliwość, a granie w reklamach, filmach, promowanie czegoś, jest takie złe?
Każdy ma swój sposób na życie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 14:15 przez MrOwl.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:17:14

wam wszystkim wydaje sie ze ,ci sławni i bogaci leza do gory brzuchami i dostaja ta kase za darmo?on rownierz ciezko pracuje na planie filmy gdzie maja tylko kilka godzin an spanie a po kilkanascie godzin kręcą,modelki ktore takze ciezko pacuja ,maja wiele wyrzeczen itd ,owszem maja pieniadze ale wiekszosc z nich ,daje na biednych na szpitale itd itd,po drugie to zamast zazdroscic i zle ich komentowac to lepiej samemu wziasc ,sie za prace i zarobic,a nie rozporzadzac czyimis pieniedzmi,ludzie najczesciej ich obrazaja z czystej zazdrosci i zawisci,a ich zycie wcale nie jest takie kolorowe,nie maja zycia prywatnego ,ciezko im znalezc prawdziwa miłosc,bo skad maja wiedziec czy ktos nimi nie jest dla kasy?sa pod stała obserwacja ,nie maja swietego spokoju

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piosenka z "Pamiętników z wakacji"