Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:21:33

Dokładnie tak samo uważam jak Ty Hooney_M

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:23:32

Cytat
annula
to właśnie jest problem-gwiazdy,bankierzy,posrednicy itp.najwiecej zarabiają a nie wytwarzaja nic potrzebnego do życia.a taki rolnik,bez którego giniemy ledwo wiąże koniec z końcem
popieram wypowiedź. jak tylko potwierdzili że będize u nas euro 2012 to byłam wściakła. polatają sobie po boisku i zarabiają grubą kasę a taki lekarz, pielęgniarka, rolnik ma grosze i jeszcze musi sieo nie bić. dla mnie ten świat jest coraz bardziej chory. najwiecej zarabiają ludzie (branże) w których najmneij robi się pożytecznych i niezbędnych do życia rzeczy,działań

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:25:41

MrOwl poczytaj, poogladaj jak wyglada dzien pilkaza i jakie ma zarobki w lepszym klubie. Pozatym Ewcia Farna idolka nastolatek jezdzi po pijaku. Ty dla takiego celebryty jeztes nikim, taka osoba traktowala by Cie jak psa a Ty ja uwielbiasz. Rozkmin rolnik to przyklad, a ze nie widzisz co sie wokol ciebie dzieje - trudno. Daj sobie wmawiac ale np polityk nie chce twojego dobra ale wlasnego. Mamy uposledzony kraj w ktorym marnuje sie talenty bo ich rodzice sa biedni. W niektorych krajach jest obowiazkowy basen na wf - nie umiesz plywac, nie zdajesz! (przynajmniej by nie bylo tyle utopien) Gdyby ta kase ktora placi sie takim burakom, premie jakie wzajemnie sobie przyznaja przeznaczyc na promocje dzieci, szkolnictwo to mielibysmy o wiele bardziej swiatly narod i zadem murzyn nie powiedzial by: "Polskie obozy koncentracyjne". Politycy zajmuja nam czas rozgrywkami, sportowcami i reszta swity bysmy nie zaprzatali sobie glowy polityka. A na historii ucza cie o najwazniejszych dziejach naszego narodu w momencie gdy przygotowujemy sie do matury.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 14:29 przez adriana11267.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:26:05

w sumie to ja większości nawet nie kojarzę - mam ich w poważaniu

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:30:39

Cytat
jonasz71
wam wszystkim wydaje sie ze ,ci sławni i bogaci leza do gory brzuchami i dostaja ta kase za darmo?on rownierz ciezko pracuje

No ja akurat nie miałam na myśli muzyków czy aktorów (choć uważam,że praca na planie serialu po 3 godziny dziennie to nie harówka),tylko typowych "celebrytów". Jak Wojewódzki,Grycanki,żony znanych osób,jednym słowem osoby znane z tego,że są znane.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:33:31

Cytat
Hooney_M
Cytat
jonasz71
wam wszystkim wydaje sie ze ,ci sławni i bogaci leza do gory brzuchami i dostaja ta kase za darmo?on rownierz ciezko pracuje

No ja akurat nie miałam na myśli muzyków czy aktorów (choć uważam,że praca na planie serialu po 3 godziny dziennie to nie harówka),tylko typowych "celebrytów". Jak Wojewódzki,Grycanki,żony znanych osób,jednym słowem osoby znane z tego,że są znane.
Hooney_M to co piszesz ma poparcie w faktach

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 14:33:35

Cytat
jonasz71
wam wszystkim wydaje sie ze ,ci sławni i bogaci leza do gory brzuchami i dostaja ta kase za darmo?on rownierz ciezko pracuje na planie filmy gdzie maja tylko kilka godzin an spanie a po kilkanascie godzin kręcą,modelki ktore takze ciezko pacuja ,maja wiele wyrzeczen itd ,owszem maja pieniadze ale wiekszosc z nich ,daje na biednych na szpitale itd itd,po drugie to zamast zazdroscic i zle ich komentowac to lepiej samemu wziasc ,sie za prace i zarobic,a nie rozporzadzac czyimis pieniedzmi,ludzie najczesciej ich obrazaja z czystej zazdrosci i zawisci,a ich zycie wcale nie jest takie kolorowe,nie maja zycia prywatnego ,ciezko im znalezc prawdziwa miłosc,bo skad maja wiedziec czy ktos nimi nie jest dla kasy?sa pod stała obserwacja ,nie maja swietego spokoju


sami w to wleźli - chcą być na językach to są - nikt ich do tego nie zmusza...

za to wiele kasjerek, sprzątaczek, pracowników MPO itd jest zmuszona do tej pracy przez zycie a nie wlasne widzi mi sie... ot taka różnica jak dla mnie.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 15:11:01

Darmoszka sami wybrali taka droge tak to prawda, jest masa wyksztalconych ludzi, moj dobry kumpel miedzy innymi tankuje gaz na stacji bo mimo wyzszego nie znalazl szybko pracy a ta oferta byla od reki

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 15:15:57

Cytat
adriana11267
prawdziwa celebrytka jest dla mnie np Pani Anna Dymna;)
szacun

i osoby jej pokroju
Anna Dymna nie jest celebrytką!To pierwszoligowa aktorka, która karierę zrobiła talentem, a nie bywaniem na bankietach i świeceniem tyłkiem.

Osobiście- nie mam telewizora, więc nie ogarniam kto jest kim, a pudelka czytam z nudy;P Ani mnie oni ziębią, ani grzeją. Za rok przyjdą nowi, a o tegorocznych nikt nie będzie pamiętać.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 15:22:13

generalnie, to malo mnie interesuje, kto ile zarabia, i jaki zawod reprezentuje, czy to "gwiazda", czy kucharka - nie moja broszka zagladac innym do portfela - polecam, takie wiecie...zdrowe podejscie, przynajmniej w moim mniemaniu:P

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 15:22:55

nie lubię ich, nie interesuję się ich życiem. co do piosenkarzy słucham takich osób, którzy nigdy nie wystąpiliby w Sopocie, na wielkiej komercyjnej imprezie. są normalnymi ludźmi takimi jak ja, śpiewają z miłością, bo to jest co kochają. moje zdanie.
nigdy bym nie kupiła płyty Ewy Farnej czy kogoś tam innego

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 15:49:39

celebryci zawsze byli i będą, jednak czasami sama się zastanawiam skąd oni się w ogóle biorą? Na przykład takie Grycanki - pojawiły się nagle nie wiadomo skąd, chodzą sobie na salony, bankiety i są znane i sławne. Nie rozumiem tego..

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 16:23:17

Cytat
jonasz71
wam wszystkim wydaje sie ze ,ci sławni i bogaci leza do gory brzuchami i dostaja ta kase za darmo?on rownierz ciezko pracuje na planie filmy gdzie maja tylko kilka godzin an spanie a po kilkanascie godzin kręcą,modelki ktore takze ciezko pacuja ,maja wiele wyrzeczen itd

Buahahaha... nie rozśmieszaj mnie. Taka jest prawda, że sporo z tych całych gwiazd "leży do góry brzuchami", o czym nawet nie raz informują na swoich stronkach, fejsbukach, itp. Co chwilę wakacje, imprezy. Niestety, to jest niesprawiedliwe, ale tak już musi być. Tak samo jest z politykami, nie robią nic sensownego, twierdzą że państwo nie ma pieniędzy, a wciąż wysyłają pieniądze po całym świecie, czy to na wojne w Afganistanie, czy to do Grecji, bo przecież przechodzi kryzys. Aaaa... no i politycy muszą mieć pieniądze na wakacje, ochronę, samochody i inne pierdoły.

A teraz jest dużo tzw. blogerek, które też trzepią kasę, za to że wskoczą w szorty i cykną fotkę.

Prawda jest taka, że nie ciężką pracą, ale sprytem i cwaniactwem zarabia się duże pieniądze. Oczywiście piosenkarzy i aktorów szanuję, bo do tego mimo wszystko trzeba mieć talent.

celebryci, już mi mdło...

09 lip 2012 - 16:30:52

Ja lubię Dorotę Wellman i byłam miło zdziwiona,że wzięła ona udział w reklamie tylko po to,aby wspomóc fundację... Zapytana przez pewien portal na co wydała honorarium za udział w kampanii reklamowej jogurtów Activia, Dorota Wellman stwierdziła, że 100 tys. przekazała Fundacji TVN. - Ponieważ wiem, że te pieniądze trafią do tych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy - uzasadniła. Natomiast drugą połowę przekazała innym organizacjom charytatywnym. Tacy ludzie są godni naśladowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piosenka z "Pamiętników z wakacji"