Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:45:36

przeciez tylek nicki minaj w piosence tej nowej jest duuuzzzyyy ale zarąbisty,bynajmniej nie kryje tego ze ma wielki zad,a jak potrzasnie to ojeju,sama bym chciala miec takie ruchy:)

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:48:10

Cytat
belieef
ta pierwsza to Nicki Minaj? nie cierpię jej... ciekawe jak wygląda bez tych wszystkich "śliczności"

tak ona to Nicki Minaj i to już w ogóle porażka

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:48:25

ja nie oglądam vivy i mtv - bo te kanały to pranie mózgu, żadnych wartości, nic mądrego, popularyzwanie głuypotym, prostactwa, niechlujstwa i sztuczności. coś okropnego. a młode dziewczyny oglądają te bzdury i potem 8 latka mówi że jest "GRUBA" a na 16 urodziny dostaje się nowe CYCKI - czy to jest normalne - dla mnie nie

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:49:51

julka dobrze prawisz. ja też nie oglądam. za stara jestem na takie głupoty. jak chce sobie posłuchac muzyki to właczam płyty bo najbardziej podobają mi się piosenki, które kiedyś już słyszałam :)

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:51:14

Wg mnie to nie ma być piękne tylko ma szokować i przyciagać uwage, ale co ja tam wiem ?

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:52:21

ja nie wiem co będzie jak będę miała dzieci - na pewno blokowane kanały w tv!

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:52:23

Cytat
j_ulka
ja nie oglądam vivy i mtv - bo te kanały to pranie mózgu, żadnych wartości, nic mądrego, popularyzwanie głuypotym, prostactwa, niechlujstwa i sztuczności. coś okropnego. a młode dziewczyny oglądają te bzdury i potem 8 latka mówi że jest "GRUBA" a na 16 urodziny dostaje się nowe CYCKI - czy to jest normalne - dla mnie nie

no dokładnie, jednym słowem "demoralizacja" młodzieży.
http://p2.kimono.pl/p2.kimono.pl/268cf27a50f98860d49105587e9d81b2.jpg

"Żywa Barbie" zafundowała 7-letniej córce zabieg liposukcji!"

szok po prostu;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 15:53 przez RebelleFleur92.

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:54:37

RebelleFleur92

to chyba opieka społeczna powinna zadziałać? to jest ingerencja w dobro osobiste dziecka i moim zdaniem matka nie ma prawa czegoś takiego robić. ale co tam przecież dziecko to przedmiot co można dowolnie przystrajać i formować !

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:55:12

Cytat
j_ulka
ja nie wiem co będzie jak będę miała dzieci - na pewno blokowane kanały w tv!
no moje dziecko ma pozwolenie tylko na 3 kanały: baby tv, disney i jim jam. i oczywiście nie wszystkie bajki może ogladać. jak pójdzie do szkoły to na pewno mu nie wstawię plazmy do pokoju zeby głupoty oglądał. dobrze w sumie że mam chłopaka bo z dziewczynką to nie wiem jakbym sobie poradziała w dzisiejszych chorych czasach jakby mi przyszła z kolczykiem w języku w wieku 7 lat i powiększonym kaczym dziobem.
to jest żywa barbie!? o fuj! wygląda jak facet! miałam zdecydowanie ładniejsze lalki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 15:56 przez kiciek1985.

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:56:34

moim zdaniem najgorszą rzeczą jest GŁUPOTA bo odpowiada za prawie każde "zło" a głupoty nie da się wyleczyć ...

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 15:59:33

Cytat
j_ulka
RebelleFleur92

to chyba opieka społeczna powinna zadziałać? to jest ingerencja w dobro osobiste dziecka i moim zdaniem matka nie ma prawa czegoś takiego robić. ale co tam przecież dziecko to przedmiot co można dowolnie przystrajać i formować !

zgadzam się w stu procentach. tam dzieci traktuje się raczej jako ozdobę niż pragnienie dla niego dobra i co najważniejsze zdrowia, zresztą skoro ona narzuca małej w tak młodym wieku i wpaja to, że operacje są normalne to kim będzie ta dziewczynka w wieku juz 30 lat?
weźmy też np taką Dode, widziałam ją kiedyś w M1 na scenie i byłam zszokowana faktem, że ona taka malutka. Zwykle pokazuje się w wysokich szpilach więc tak tego nie widać, także wyobraźcie sobie teraz króciusie nóżki, rozmiar napewno nie większy niż 38 (bo ona do grubych zdecydowanie nie należy wbrew złudzeniu) i do tego te cyce które nie mieściły jej się oczywiście w rozpinaną bluzke rozmiar ok 38 i aż wypychały się na zewnątrz. No masakra istna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 16:05 przez RebelleFleur92.

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:01:36

głupią gęsią, ale szczerze g mnie to obchodzi, niech sobie robią w usa co chcą i tak to najgłupszy naród hihi
szkod tylko że w polsce panuje taka fascynacja tym amerykańskim debilizmem

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:05:02

Ja tam nie mam nic przeciwko poprwiania sobie ciała.Jeśli to jest ładnie zrobione i ładnie wygląda to dlaczego nie?A te zdjęca gdzie ta laska co ma na pół twarzy usta to przesadziła i to jest defekt.Nie sądzę aby chciała mieć takie usta.
A Angelina Jolie jest ładna.Mi się ona osobiście bardzo podoba.
I jakbym miała kasę to bym cycki sobie zwiększył o jeden rozmiar max o dwa.Ale nie wiem czy dwa rozmiary to już za duże by nie były.

Cytat
j_ulka
głupią gęsią, ale szczerze g mnie to obchodzi, niech sobie robią w usa co chcą i tak to najgłupszy naród hihi
szkod tylko że w polsce panuje taka fascynacja tym amerykańskim debilizmem

Haha..mój ojcie też mói,że amerykanie to prości i głupi ludzie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 16:06 przez fajneubrania.

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:08:29

Cytat
RebelleFleur92
Cytat
j_ulka
RebelleFleur92

to chyba opieka społeczna powinna zadziałać? to jest ingerencja w dobro osobiste dziecka i moim zdaniem matka nie ma prawa czegoś takiego robić. ale co tam przecież dziecko to przedmiot co można dowolnie przystrajać i formować !

zgadzam się w stu procentach. tam dzieci traktuje się raczej jako ozdobę niż pragnienie dla niego dobra i co najważniejsze zdrowia, zresztą skoro ona narzuca małej w tak młodym wieku i wpaja to, że operacje są normalne to kim będzie ta dziewczynka w wieku juz 30 lat?
weźmy też np taką Dode, widziałam ją kiedyś w M1 na scenie i byłam zszokowana faktem, że ona taka malutka. Zwykle pokazuje się w wysokich szpilach więc tak tego nie widać, także wyobraźcie sobie teraz króciusie nóżki, rozmiar napewno nie większy niż 38 (bo ona do grubych zdecydowanie nie należy wbrew złudzeniu) i do tego te cyce które nie mieściły jej się oczywiście w rozpinaną bluzke rozmiar ok 38 i aż wypychały się na zewnątrz. No masakra istna

widziałam dodę kiedyś w douglasie w szczecinie - jak wiadomo majdanek jej były przydupasik jest ze szczecina - stała przede mną w kolejce do kasy - powiem wam myślałam że to prostytutka do póki się nie odwróciła - masakra i tandeta jakich mało. to było jakieś 3 lata temu :0 teraz wygląda lepiej

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:13:22

Cytat
j_ulka
Cytat
RebelleFleur92
Cytat
j_ulka
RebelleFleur92

to chyba opieka społeczna powinna zadziałać? to jest ingerencja w dobro osobiste dziecka i moim zdaniem matka nie ma prawa czegoś takiego robić. ale co tam przecież dziecko to przedmiot co można dowolnie przystrajać i formować !

zgadzam się w stu procentach. tam dzieci traktuje się raczej jako ozdobę niż pragnienie dla niego dobra i co najważniejsze zdrowia, zresztą skoro ona narzuca małej w tak młodym wieku i wpaja to, że operacje są normalne to kim będzie ta dziewczynka w wieku juz 30 lat?
weźmy też np taką Dode, widziałam ją kiedyś w M1 na scenie i byłam zszokowana faktem, że ona taka malutka. Zwykle pokazuje się w wysokich szpilach więc tak tego nie widać, także wyobraźcie sobie teraz króciusie nóżki, rozmiar napewno nie większy niż 38 (bo ona do grubych zdecydowanie nie należy wbrew złudzeniu) i do tego te cyce które nie mieściły jej się oczywiście w rozpinaną bluzke rozmiar ok 38 i aż wypychały się na zewnątrz. No masakra istna

widziałam dodę kiedyś w douglasie w szczecinie - jak wiadomo majdanek jej były przydupasik jest ze szczecina - stała przede mną w kolejce do kasy - powiem wam myślałam że to prostytutka do póki się nie odwróciła - masakra i tandeta jakich mało. to było jakieś 3 lata temu :0 teraz wygląda lepiej

ooo tak ona jest przykładem typowej tandeciary zaraz obok Rutowicz, teraz rzeczywiście troche się wyrobiła pod względem stylu no i wizażu, ale wyłącznie dlatego bo ma w okół siebie wuchte osób które jej nadskakuja, mimo wszystko prymityw i prostactwo pozostało ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

celebryci, już mi mdło...