Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:14:52

Te karykaturalne panie mają zachwiane poczucie esetetyki. Teraz te dupska wielkie jak garaże dla tirów sa bardzo modne wśród amerykanek :/ W europie obowiązują troche delikatniejsze kanony piękna ale to wszystko powoli nadciąga i do nas zaczynawszy od kaczych warg :(

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:19:28

Ta pierwsza to nicki minaj:) hehe ogladajac jej teledyski mam wrazenie ze to jakas parodia,chodzi mi glownie o jej wyglad,jest strasznie sztuczna i nie wiem co takiego fajnego jest w jej wielkim sylikonowym tylku nieproporcjonalnym do jej reszty ciala...

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:20:46

Chodz moze lekko przesadzilam :P
I nie mam pojęcia jaka by musiałabyć moda żebym miała ze sobą zrobić cos takiego...


Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:28:21

Cytat
lena1604
przeciez tylek nicki minaj w piosence tej nowej jest duuuzzzyyy ale zarąbisty,bynajmniej nie kryje tego ze ma wielki zad,a jak potrzasnie to ojeju,sama bym chciala miec takie ruchy:)

do dziś nie rouzmiem po co ktoś używa słowa 'bynajmniej' skoro nie wie co oznacza. bo jest modne? bynajmniej to nie to samo co przynajmniej!

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:37:04

A ja wam powiem tak:

moda modą, życie życiem!

co z tego ze sie TAM (gazety, media) zachwycają wielkimi tyłkami i napompowanymi ustami, skoro ich "świat" jest tylko fikcją, to są ludzie piękni na zdjeciach i w filmach. Są produktem. Takie wybrali życie, jak im to odpowiada to mi tym bardziej. Kolorowy światek kisi się w swoich trendach, które się zmienią w następnym sezonie diametralnie. I to właśnie jest charakterystyczne w modzie, dzisiaj długie jutro krótkie. Dzisiaj kolory jutro czernie. CO to ma wspólnego dziewczyny z wami? Czym się martwicie? Ze nie pasujecie do trendów napompowanych ust?
W naszym normalnym świecie faceci wychodzą za szare myszki, subtelne kobiety i naturalne.
Nie wiem jak wy ale ja żyje w realniejszym świecie z realnymi problemami dlatego nie dokładam sobie na głowe dumania czy to co kreują wariaci dzisiaj jest fajne/normalne bo za miesiąc dwa będą mówili całkiem odwrotnie.

Owszem fajnie jest się inspirować i podpatrzeć niektóre rzeczy ale nie dajcie sie zwariować a już na pewno nie dajcie się wprowadzić w kompleksy.

Moda na karykatury...

26 cze 2012 - 16:37:24

Cytat
kiciek1985
Cytat
RebelleFleur92
dokładnie na stadionach można dostrzec wiele bardziej atrakcyjnych kobiet, które mają w sobie subtelność i delikatność

ale widocznie moda idzie tak szybko w stronę kiczu że będa tylko na topie kobiety z ustami do cycków, cyckami do pupy i pupami do ziemi.

Dobrze powiedziane:D
A tak wogóle to kto tą Natalię Siwiec wybrał skoro oficjalnych wyborów nie było i nikt nikogo o nic nie pytał;/

Postawcie się obok niej i pewnie 90 % będzie od niej ładniejsze i nie mówię tego przez zazdrość

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

celebryci, już mi mdło...