Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

50 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapewne znacie Coco...

10 cze 2012 - 13:57:08

Cytat
kiciek1985
sztuczne, okropne babsko stylizujące się na podstarzałą lalkę barbie.

Zapewne znacie Coco...

10 cze 2012 - 13:59:23

Nie, nie znam.

Nie, nie jest.

Zapewne znacie Coco...

10 cze 2012 - 14:04:21

Pierwszy raz na oczy widzę, ale wygląda okrutnie. Takie jakieś monstrum dziwaczne. Musiała mieć chyba z milion operacji bo łapy (+ jeszcze te napomowane piersi), biodra i nogi ma jak rozm gdzieś 42-44, a talię i brzuch 36 :D Wygląda przekomicznie. Poza tym jest tandetna. Czy to ideał mężczyzn? To chyba kwestia gustu. Jedni lubia szzupłe, drudzy chude, trzeci ogromne. Jeden woli punkuwę, a drugi barbie, trzeci jeszcze inną. Część kocha blodynki, część rude, a jeszcze inny fioletowe. Nie ma reguły. Nie ma ideału. Tyle.

Zapewne znacie Coco...

10 cze 2012 - 14:07:57

zadek ma konkretny :D

Zapewne znacie Coco...

10 cze 2012 - 14:19:01

kształty są fajne ale przesadzone o 3 rozmiary :) w ogóle ona ma coś z faceta na moje oko xD

Zapewne znacie Coco...

10 cze 2012 - 14:22:38

Kojarzy mi się jednoznacznie... Wydaje mi się, że ma w głowie niewiele.
Według mnie ideał wygląda inaczej, a i mojemu Mężczyxnie by się pewnie nie podobała, bo jest zbyt wymalowana i wyzywająca. Ale co do figury- mój Mateusz lubi kobiece ciało o wiele bardzij niż kościste.

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Zapewne znacie Coco...

10 cze 2012 - 18:06:55

Dziewuchy ja tylko byłam ciekawa jakie są Wasze opinie, po przeczytaniu komentarzy na pewnym forum... Nie mam żadnych kompleksów i nie obracam się w złym towarzystwie czysta ciekawość :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znacie zespół 77 Bombay Street? Co on nim sądzicie?