Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wielki Pan Panasewicz sie kurcze popisał-sam sobie odśpiewał własna piosenkę,zapomniał że ma zespół,nawet światła były skierowane tylko na niego i 1ną pannę.Ciekawe kto liczył te głosy,że szanownego Pana Panasa zostawili w programie a Monika odpadła!!!!!????????????Ona przynajmniej pracowała z zespołem a nie poszła na łatwiznę i nie odśpiewała solówki Various Manx!!!!!!!!!

Bednarek jakoś też śpiewał ze swoją drużyną, co jest przecież zrozumiałe. Wielka gwiazda Monika Kuszyńska! Co ona osiągnęła, no co? Przepraszam bardzo, ale Varius Manx do najwybitniejszych nie należał, a ona śpiewała w nim jakieś pioseneczki do kotleta bez krzty sensu w słowach.

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

wiesz co? zgadzam się, chociaż oglądałam kawałek tylko

Chyba muszę was oświecić, ten program jest ustawiony:) z góry wiadomo, kto odpadnie, a kto wygra, możecie wysyłać miliardy smsów, to na nic...

Nie masz dziewczyno innych problemów?? :o

ten program to żenada, tak się zastanawiałam czy ktoś to w ogóle ogląda

nie oglądam tego programu więc nie wiem co i jak ale Panasewicza nie znoszę,burak jakich mało

Oglądałam i oglądam - bardzo mi się to show podoba.Chociaż muszę przyznać, że pierwsza edycja z udziałem Halinki Młynkowej,Urszuli Dudziak i całej reszty bardziej mi się podobała.

Cytat
KillerQueen_
Bednarek jakoś też śpiewał ze swoją drużyną, co jest przecież zrozumiałe. Wielka gwiazda Monika Kuszyńska! Co ona osiągnęła, no co? Przepraszam bardzo, ale Varius Manx do najwybitniejszych nie należał, a ona śpiewała w nim jakieś pioseneczki do kotleta bez krzty sensu w słowach.

A co osiągnął Bednarek? No co?
Varius Manx to jeden z moich fejworit polskich zespołów.

jestem osoba wyjatkowo muzyczna i nie mam nic przeciwko młodym ambitnym talentom,takie programy -miałam nadzieje że po to właśnie się tworzy a nie po to by wiodący artyści mogli wystapić w blasku reflektorów pomijając osoby (poza reflektorami,powiedziałabym że nawet w cieniu)-było tam kilkoro moich znajomych.Rynkowski to też stare pokolenie a jednak dał szanse zaprezentowanie się kazdej osobie ze swojej grupy.Jeśli temat dla kogos nie ineresujacy to po co czyta i dopisuje przykre komentaerze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy w BUTIKu