Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:27:51

Nie wiem, czy ktoś już poruszał ten wątek.
Chciałabym sie dowiedziec, co myslicie o postawie Grycanek.
I WCALE NIE MAM TU NA MYSLI ICH TUSZY I TYM PODOBYCH RZECZY.
Chodzi mi raczej o ich "parcie na szkło", o którym otwarcie mówią. Czy myślicie, że takie włażenie, troszeczkę na tzw. chama, z buciorami do show-biznesu jest ok? Niby show-biznes jest otwarty dla każdego i ok. Ale one otwarcie mówią, że mają parcie na szkło. Dodatkowo, nic nowego nie wnoszą, one chcą być sławne za samo bycie... gdyby zapracowaly sobie śpiewem, cieżką pracą dziennikarską, fajna ksiażką lub filmem, to ok, nie ma tematu, ale tu jest ewidentne oczekiwanie uwielbienia za nic....

Co o tym myślicie i jak je odbieracie?

W końcu spełniamy ich marzenie, one otwarcie mówią, ze chcą żeby się o nich gadało ;) Nie ważne jak...

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:30:44

Nie lubie ich i odkąd wiem ,ze one stoja za lodami Grycan przestałam je kupować . Skutecznie mi obrzydziły je ... zaczęłam myśleć wręcz ,zę one cały dzień siedzą i rąbią te lody stąd takie zwały tłuszczów noszą na tyłkach .

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:31:40

chyba jestem zacofana, bo nie mam pojecia kim one sa

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:33:19

jakoś cudze życie nie bardzo mnie interesuje.

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:40:06

ostatnio "siostry" Grycan były w programie u Kuby Wojewódzkiego. Dwa odczucia: szok, że siostry to nie siostry, tylko matka i córki;O zażenowanie ich postawą, niesmaczną w pewnych chwilach otwartością ("jem dużo, ale zdrowo. Jem dużo warzyw, ryb, MIĘSA" - zastanawiające; "my kochamy świat chudych";) i zachowaniem. Najmłodsza irytowała mnie najbardziej -.-

Cytat
Musiek
Nie lubie ich i odkąd wiem ,ze one stoja za lodami Grycan przestałam je kupować . Skutecznie mi obrzydziły je ... zaczęłam myśleć wręcz ,zę one cały dzień siedzą i rąbią te lody stąd takie zwały tłuszczów noszą na tyłkach .

Pocieszę Cię - siostry Grycan, powiedziały u Kuby, że nie mają nic wspólnego z lodami, ponieważ firma należy do dziadka. Ale ile w tym prawdy, nie wiem..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 23:43 przez kornellla18.

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:43:53

nie mam pojęcia kim one są ale zauważyłam, że jest na nie szał.

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:44:50

walenie zdecydowanie wole ogladac na discovery, niz na salonach

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:45:16

Wygooglowałam bo nie miałam pojęcia kim są "grycanki". Jeśli zachowują się tak, jak wygladają to ja dziękuję. Masakra.

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:46:58

Cytat
kornellla18
ostatnio "siostry" Grycan były w programie u Kuby Wojewódzkiego. Dwa odczucia: szok, że siostry to nie siostry, tylko matka i córki;O zażenowanie ich postawą, niesmaczną w pewnych chwilach otwartością ("jem dużo, ale zdrowo. Jem dużo warzyw, ryb, MIĘSA" - zastanawiające; "my kochamy świat chudych";) i zachowaniem. Najmłodsza irytowała mnie najbardziej -.-
Cytat
Musiek
Nie lubie ich i odkąd wiem ,ze one stoja za lodami Grycan przestałam je kupować . Skutecznie mi obrzydziły je ... zaczęłam myśleć wręcz ,zę one cały dzień siedzą i rąbią te lody stąd takie zwały tłuszczów noszą na tyłkach .

Pocieszę Cię - siostry Grycan, powiedziały u Kuby, że nie mają nic wspólnego z lodami, ponieważ firma należy do dziadka. Ale ile w tym prawdy, nie wiem..

prawda że lody są dziadka dziś czyalm nawet artykuł że on ma dość "psucia "nazwiska na ktore on tak długo pracował .

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:51:20

Cytat
kornellla18
ostatnio "siostry" Grycan były w programie u Kuby Wojewódzkiego. Dwa odczucia: szok, że siostry to nie siostry, tylko matka i córki;O zażenowanie ich postawą, niesmaczną w pewnych chwilach otwartością ("jem dużo, ale zdrowo. Jem dużo warzyw, ryb, MIĘSA" - zastanawiające; "my kochamy świat chudych";) i zachowaniem. Najmłodsza irytowała mnie najbardziej -.-

Ja odniosłam odwrotne wrażenie. Do tej pory mnie irytowały i wręcz brzydziły, a u Wojewódzkiego pozytywnie zaskoczyły. Czemu napisałaś "mięso" z dużej litery?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:51:55

<<post zjedzony przez Grycanki>>

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:52:50

Czekałam kiedy te "córki króla smalcu" pojawią się na szafie. Mam takie wrażenie, że mi z lodówki niedługo wyskoczą.


I bynajmniej ( nie mylic z przynajmniej) nie chodzi o to,że mają jakieś tam kształty. Chodzi o to, że mają otyłośc bardzo zaawansowaną, a ta już zdrowa nie jest. Pozatym ubierają się jak stare lampucery i panoszą na 'salonach'. Rzec by można jaki kraj, tacy celebryci.

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:53:11

Firma należy do dziadka. Czyli teścia pani Grycan. Jej mąz to syn własciciela marki grycan i one nie mają z tymi lodami za wiele wspólnego. O ile podoba mi się,że dziewczyny nie przejmują się swoją tuszą to ich stanie sie celebrytkami na siłę już nie. Pani mama Grycan mówiła u Kuby,że jej marzeniem jest mieć własny program o gotowaniu. Ja jej nie widze w żadnym programie. Mówi bez ładu i składu, nie nadaje sie. Najbardziej podoba mi sie ta czarna szesnastolatka. Mówiła najbardziej z sensem i wygląda też najlepiej z nich wszystkich. Czego można im pozazdroscić to super podejscia do innych, tolerancji i ogólnej radosci życia.Generalnie nie przeszkadzają mi, nie drażnią. Szkoda tylko,że firmują się nazwiskiem na które dziadek tak długo i ciężko pracował a które teraz kojarzyć się będzie z otyłymi paniami których pełno wszędzie. Dziwi mnie tylko,że mając tyle ,,kasy" nie chcą poprawić swojego wyglądu. Gdyby zajął się nimi sławny trener cichopkowej w pare miesięcy byłyby super laski.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-06 00:02 przez alpina.

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:55:09

A ja im zazdroszczę. Zazdroszczę im samoakceptacji wyniesionej z domu bez względu na wszystko, dzięki której rzeczywiście ma się wrażenie, że można w życiu wszystko :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Grycanki

05 kwi 2012 - 23:55:40

Cytat
kornellla18
ostatnio "siostry" Grycan były w programie u Kuby Wojewódzkiego. Dwa odczucia: szok, że siostry to nie siostry, tylko matka i córki;O zażenowanie ich postawą, niesmaczną w pewnych chwilach otwartością ("jem dużo, ale zdrowo. Jem dużo warzyw, ryb, MIĘSA" - zastanawiające; "my kochamy świat chudych";) i zachowaniem. Najmłodsza irytowała mnie najbardziej -.-

a mnie znów ta najmłodsza nie wkurza aż tak. Swoją drogą ona wygląda na starszą od swojej starszej siostry. Mnie najbardziej wkurza to różowo-białe coś przypominające pętko białej kiełbachy. I nie kumam takiego parcia na szło. Co ona mają do pokazania i co takiego ciekawego robią? No bo poza propagowaniem otyłości to chyba nic. Chociaż z drugiej strony niech robią co chcą ich sprawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy ktoś oglądał wielkanocny odcinek Bitwy na głosy?żenada!