Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie Panie.
Na temat tego chłopaka i jego piosenki był już kiedyś założony temat.
Nagrał z kolegą coś całkiem nowego, prawdopodobnie znowu na szkolnym sprzęcie w szkolnym studiu.
Chodze z nim do szkoły i tez średnio go lubie, jednak uważam że on chyba ma jakiś tam talent.
Chciałabym, abyście posłuchały i może napisały swoje zdanie.
Wg. mnie tekst jest naprawde głeboki i zawiera naprawde liczne mądre metafory, tylko trzeba go zrozumiec.
Pisanie, że jest on płytki ( tak jak przy jego pierwszej piosence ) tylko dlatego, ze nie rozumie sie tekst i nie potrafi sie go zinterpretować jest ... smieszne ?
Zachęcam do przesłuchania.




Oto Link do Piosenki


Ps. Śledze to forum regularnie, ale nie czułam nigdy potrzeby zalożenia konta. Jednak tym chciałam się z wami podzielić :)

Hm no ja nie wiem,jakoś mnie to nie porywa. Mam szacunek dla ludzi,którzy tworzą właśnie tak "na własną rękę",bez profesjonalnego sprzętu ale to nie oznacza od razu,że musi pupę urywać. Znam parę osób z mojego miasta, które też tworzą amatorsko a moim zdaniem ich teks ma lepszy przekaz (dla zainteresowanych-W Mroku Ciszy)

Rzeczywiście nie zrozumiałam tekstu za pierwszym razem. Musiałam założyć słuchawki i ciągle cofać, bo ten facet bardzo niewyraźnie mówi. A gdy juz w końcu zrozumiałam słowa nie rozpłakałam się ze wzruszenia- tekst jakich pełno w hh kawałkach. Nuda.

Mi sie tekst bardzo podoba i w sumie troche żałuje tego, że Ci chłopacy nie mają żadnych szans na 'wybicie się' ... już nie wspomne o zagraniu koncertu w swoim mieście czy cos tym stylu.

Dlaczego jest tak, że doda czy rihanna są tak sławne a Ci w Mroku Ciszy, bądź Wizja 11 mają tak małe szanse.

Nie lubie tego chłopaka które link dałam, jednak uważa że ma talent i szkoda bo się zmarnuje
Niewyraźnie ? Nagrywali w domu, bądź w szkole więc chyba to nie będzie zbyt profesjonalnie nagrali.
Poza tym rapuje tam dwóch chłopaków.

Czy ja wiem czy nuda.. dla mnie mniej nudne niz piosenki dody.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-18 12:58 przez GossipGirl2.

Cytat
GossipGirl2
Mi sie tekst bardzo podoba i w sumie troche żałuje tego, że Ci chłopacy nie mają żadnych szans na 'wybicie się' ... już nie wspomne o zagraniu koncertu w swoim mieście czy cos tym stylu.

Dlaczego jest tak, że doda czy rihanna są tak sławne a Ci w Mroku Ciszy, bądź Wizja 11 mają tak małe szanse.

Nie lubie tego chłopaka które link dałam, jednak uważa że ma talent i szkoda bo się zmarnuje

WMC mimo małych szans czy możliwości wybili się z blokowiska,nagrali swoją płytę (na jakimś beznadziejnym sprzęcie,ale płyta niezła) koncertują jako chociażby support przed jakimś bardziej znanym zespołem co tylko dowodzi tego,że jak się chce to można,a to skąd się pochodzi,kasa itd mają znikome znaczenie..

muzyka jest świetna :) mają talent, mi się podoba :)

Mimo że go nie lubie to chyba jednak można by mu pomóc.
Co trzeba zrobić mu móc zagrać ten support ( czy jak to sie tam nazywa ) ?

Cytat
GossipGirl2
Mimo że go nie lubie to chyba jednak można by mu pomóc.
Co trzeba zrobić mu móc zagrać ten support ( czy jak to sie tam nazywa ) ?

Na pewno uwierzę, że robisz to bezinteresownie.

A co trzeba zrobić, żeby się wybić? Mieć coś ciekawego do pokazania. Oni nie mają. Takich zespołów jest tysiące.

No może jednak troszkę go lubie. ;)
Tak czy siak uważam że piosenka jest genialna.
Lepsza niż te inne popowe piosenki.

Podjezdza to Verbą :-))) Zdecydowanie mi nie podchodzi.

Pamiętam poprzedni wątek.
Tyłka nie urywa,mi się nie podoba,nie moje klimaty.
Pamiętam jak strasznie broniłaś wtedy tego kolesia,ale ja tym razem również nie widzę jakiegoś głębokiego przesłania w tym tekście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-18 13:17 przez Hooney_M.

dobry rap znajdziedz pod tymi linkami











ten z Twojego linku brzmi slabo, duzo pracy przed nimi. Za pare lat mozliwe ze bedzie to sluchalne. Ten kawalek zdecydowanie za popowo brzmi, skojarzenie mam z wiocha pokroju jak zapomniec 18l



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-18 20:46 przez meow-meow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie polecacie portale plotkarskie??