Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

23 lut 2012 - 15:54:18

Ostatnio obejrzałam na you.tu.be o iluminatach w przemyśle muzycznym, są to wyznawcy szatan i okazuję się że w teledyskach ukrywają swoje okultystyczne znaki na początku w to nie wierzyłam ale wystarczy obejrzeć teledysk rihanny sm w którym widać jak na kartce pisze że rihanna jest księżniczką iluminatów niestety teledyska jest ocenzurowany ale można to zobaczyć na stonie poznaj prawdę lub wpisać w google rihanna princes of iluminat, zachęcam do obejrzenia na you-tubie wszystkie części iluminaci przemysł muzyczny daje do myślenia!

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

27 lut 2012 - 14:35:39

Nie wierz w to ; )

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:30:42

Mhm. I w jaki sposób ta informacja zmieniła twoje życie?

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:32:43

ameryki nie odkryłaś...

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:34:38

Brednie!
Nie ma żadnego szatana...a nawet jakby istniał byłby aniołem przy niektórych ludziach. To ludzie czynią zło, a swoje niecne czyny naiwnie próbują usprawidliwić ingerencją tego złego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 23:37 przez jefrozka.

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:35:07

tez to kiedys widzialam... ale na tyle roznych rzeczy, ktore dzieja sie na swiecie juz nic mnie nie dziwi....

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:38:36

end game - kazdy powinien to obejrzec!

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:39:03

Czemu ten temat jest ostatnio tak modny? Wszędzie natknę się na teksty typu "zobacz teledysk, filmik na youtubie uświadomił mi, że Riri jest z sekty". Kurcze, nazwa iluminati pochodzi od łacińskiego lumen, czyli światło. A zakon iluminatów powstał już w XVIII wieku, miał on szerzyć propagandy oświeceniowe (stąd to światło). Wolnomularze powstrzymywać mięli działalność jezuitów (taki inny zakon, który miał szerzyć wiarę i sprzeciwiać się reformie). Spiski znajdzie się wszędzie. Podobno gdzieś są przedstawiciele owego zakonu, winni być oni potężni i władczy. Teorie spiskowe jako, że "każdy jest iluminati, bo tak mówi youtube" są kpiną.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:40:41

nie ma illuminatów, jest tylko Latający Potwór Spagetti!!!


zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:42:25

był już o tym wątek, nazywał sie illuminati poczytaj tam

napiszę tylko tak jak ktoś jest niewierzący to Cię wyśmieje, ja jednak wierzę, widziałam egzorcyzmy na własne oczy, co do illuminatów podejrzewam że może byc to prawda, choćby dlatego że nowa płyta kayne westa jest bardzo dziwna ale już po dawce informacji po tamtym wątku wolę spać spokojnie i nie wiedzieć,

tak samo hello kitty jest satanistyczne, jest w necie masa rzeczy o tym i to akurat jest na pewno prawdą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 23:45 przez blackchocolate.

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:43:57

Nie no, są, gdzieś są. Ale to takie tajne sekty, do których nie ma prawa wstępu tak o. Film "Oczy szeroko zamknięte" Kubricka pokazują, jak ludzie mogą być odhumanizowani. Polecam jako lekturę na dobranoc wywiad ze Svali.

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:45:14

ale się pdniecacie tym

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:47:39

nawet jesli to co? czym nam to zagraża? bo jakos mi to wisi w sumie

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

20 cze 2013 - 23:50:56

Może i sama informacja nie zmienia naszego życia. Ale ja lubię być świadoma tego, co mnie otacza. Nie lubię błahej otoczki nad sprawami na prawdę ważnymi. Przeczytanie paru odpowiednich książek otwiera oczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

celebrytki grycanki