Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

11 minut temu

Budowa domu

15 minut temu

Projekt wnętrza

49 minut temu

usługi stomatologiczne

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

21 cze 2013 - 00:00:48

tez w to wierze...wystarczy przypatrzeć się w teledyski tej dziwacznej gagi i rihanny - a głównymi [jakby priorytetami Illuminati]jest pieniądz sława seks i przemoc -a przede wszystkim te dwie piosenkarki ukazują to w kazdym teledysku!!!Eminem kaze do siebie mowic Rain Man [kto jest w temacie wie co tzn]Jay-Z, Katy Perry, Beyonce [ta na kazdym kroku pokazuje znaki satanistyczne -piramide i "6"],britney i christina tez podobno oO masakra jakas, w teledysku rihanny {when have you been -nie tylko symbole ,ale tez taniec ktory tam wykonuje ma zwiazek z szatanem],zastanawiam sie czy to faktycznie jakoś dziala na mlodziez?!;> odpowiedzcie sobie na to patrzac na swiat teraz -co sie dzieje ;/;/
...rzecz jasna nie tylko w muzyce...w bajkach, w filmach -istny sajgon...

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

21 cze 2013 - 14:55:46

Cytat
anndzia
nawet jesli to co? czym nam to zagraża? bo jakos mi to wisi w sumie

Zeena Galatea LaVey i inni cieszą się z ignorancji mas. chodzi o degrengoladę, upadek wartości co ma byc dla nas zgubne.

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

21 cze 2013 - 15:22:11

Cytat
anndzia
nawet jesli to co? czym nam to zagraża? bo jakos mi to wisi w sumie



Naprawde myslisz ze ich celem jest umieszczanie symboli w piosenkach?? Moze poczytaj o szczepionkach, zatrutym jedzeniu i masie innych rzeczy ktore wpływaja na nasze zycie. Nadal myslisz ze nie zagrazaja społeczeństwu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak Poznałem Waszą Matkę