Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

Prostowanie włosów

43 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

21 cze 2013 - 00:00:48

tez w to wierze...wystarczy przypatrzeć się w teledyski tej dziwacznej gagi i rihanny - a głównymi [jakby priorytetami Illuminati]jest pieniądz sława seks i przemoc -a przede wszystkim te dwie piosenkarki ukazują to w kazdym teledysku!!!Eminem kaze do siebie mowic Rain Man [kto jest w temacie wie co tzn]Jay-Z, Katy Perry, Beyonce [ta na kazdym kroku pokazuje znaki satanistyczne -piramide i "6"],britney i christina tez podobno oO masakra jakas, w teledysku rihanny {when have you been -nie tylko symbole ,ale tez taniec ktory tam wykonuje ma zwiazek z szatanem],zastanawiam sie czy to faktycznie jakoś dziala na mlodziez?!;> odpowiedzcie sobie na to patrzac na swiat teraz -co sie dzieje ;/;/
...rzecz jasna nie tylko w muzyce...w bajkach, w filmach -istny sajgon...

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

21 cze 2013 - 14:55:46

Cytat
anndzia
nawet jesli to co? czym nam to zagraża? bo jakos mi to wisi w sumie

Zeena Galatea LaVey i inni cieszą się z ignorancji mas. chodzi o degrengoladę, upadek wartości co ma byc dla nas zgubne.

Rihanna lady Gaga Eminem ILUMINACI

21 cze 2013 - 15:22:11

Cytat
anndzia
nawet jesli to co? czym nam to zagraża? bo jakos mi to wisi w sumie



Naprawde myslisz ze ich celem jest umieszczanie symboli w piosenkach?? Moze poczytaj o szczepionkach, zatrutym jedzeniu i masie innych rzeczy ktore wpływaja na nasze zycie. Nadal myslisz ze nie zagrazaja społeczeństwu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak Poznałem Waszą Matkę