Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 10:45:17

Cytat
witadag
Samo zycie... na mnie dziala odstresujaco:)
Chociaz czasami mysle, ze ludzie faktycznie maja problemy...
Cytat
Hooney_M
Cytat
aaniaa_aa
a ja lubiĘ ale PAMIĘTNIKI Z WAKACJI :p

Ja też,ja też! :) Haha :)
Ja tez:))) Tylko pominelam ten odcinek, jeden z ostatnich, kiedy rodzice przylecieli na ślub corki, tatus ciagle domagal sie piwa...Nie wiem jak sie skonczylo, czy przyszly zięc wystrzymał napiecie:)

Wytrzymał:) Była chwila grozy,bo Pan Młody stwierdził,że albo ON albo rodzice tej dziewczyny i spóźnił się na ślub,bo musiał wszystko przemyśleć:) Ale ostatecznie wszystko dobrze się skończyło :D

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 10:48:11

Niezłe te programy ;) i jak,jak piszecie-wciagają,choć są głupie :)
a odcinek z Kashmirem jest już dostepny na necie.

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 10:50:33

Cytat
Hooney_M
Cytat
witadag
Samo zycie... na mnie dziala odstresujaco:)
Chociaz czasami mysle, ze ludzie faktycznie maja problemy...
Cytat
Hooney_M
Cytat
aaniaa_aa
a ja lubiĘ ale PAMIĘTNIKI Z WAKACJI :p

Ja też,ja też! :) Haha :)
Ja tez:))) Tylko pominelam ten odcinek, jeden z ostatnich, kiedy rodzice przylecieli na ślub corki, tatus ciagle domagal sie piwa...Nie wiem jak sie skonczylo, czy przyszly zięc wystrzymał napiecie:)

Wytrzymał:) Była chwila grozy,bo Pan Młody stwierdził,że albo ON albo rodzice tej dziewczyny i spóźnił się na ślub,bo musiał wszystko przemyśleć:) Ale ostatecznie wszystko dobrze się skończyło :D
uff...ale tatusia myslalam, ze sama przez ekran wyciagne i udusze:)

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 10:51:06

a o ktorej to jest i w jaki dzien tygodnia ? :) bo juz nie pamietam:)

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 10:53:12

ten nowy program cos o wakacjach tez jest bardzo podobny :P facet sfajdal sie do bidetu na wakacjach i corka musiala posprzatac ..

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 10:53:40

ojej a ja myślałam ze naprawdę ludzie mają taki problem :D:D

hahahaha.. siiiiiiiiiiiikam na tym ! :D

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 10:58:40

Taa ? Która to?
Zazdroszczę...
Czemu ja mieszkam na takim zadupiu...
Gdzie nie ma możliwości żeby rozwinąć swoje skrzydła ehh[/quote]

właśnie, która to? :D

dlaczego ja? trudne sprawy

24 paź 2011 - 11:02:32

Cytat
aniusieek
ten nowy program cos o wakacjach tez jest bardzo podobny :P facet sfajdal sie do bidetu na wakacjach i corka musiala posprzatac ..

Na 11 stronie jest właśnie ten fragment wklejony:)

dlaczego ja? trudne sprawy

02 mar 2012 - 22:17:11

Cytat
medinaa
Jak Pawel nigdy nie gadal przez kamerke itp. Nie wal ściemy. za długo go znam. Jego błąd polegał na tym ze zaczął się zadawać z ta pogromcą. I tyle. wpadnę jutro do niego i się zapytam czy gadał z jakimś aniołkiem88. Można to sprawdzić. Z tego co wiem gadał z dwiema tylko osobami z szafy. Może go bronię bo to porządny facet, nie wiem skąd niektórym się wzięło ze on pije skoro na moich 20 urodzinach nawet kieliszka nie wypił. A ty malina nie masz się czym chwalić. Zapomniał wół jak cieleciem był. On też zrobił wiele głupich rzeczy tu, ale się nie dziwię, jeden facet i same baby :D długo dał radę. A teraz spadam z koleżankami się zabawić.


zapytaj zapytaj :) tylko mialam nick edyta-119:) wiec .... zycie po co mialabym klamac nawet chcial do mnie przyjechac ile razy mu tlumaczylam ze bardzo duza odleglosc nas dzieli :D ;) malo go znasz.... bardzo malo a co do malinki :) wiem ze z nia tez wtedy bajerowal bo niezle sie z tego tlumaczyl :D a pil za kazdym razem jak gadalismy na skype prawie :) lub chwalil sie piwem stojacym obok. Bardzo fajny chlopak nie mowie ze nie ;) ale prawda jest prawda.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 22:20 przez Aniolek_88.

dlaczego ja? trudne sprawy

30 kwi 2012 - 14:14:17

Oglądam Trudne sprawy, Dlaczego ja?, Ukryta prawda,Pamiętniki z wakacji i uważam,że te dokumenty wcale nie są takie głupie,pokazują sprawy z którymi boryka się niejedna rodzina.Podobie ma się sprawa z programem Surowi rodzice. Warte one są obejrzenia. W tym ostatnim pokazane jest jak należy postępować ze swoimi dziećmi z którymi rodzice niejednokrotnie nie dają sobie rady.Dobry pomysł z tymi Surowymi rodzicami.

dlaczego ja? trudne sprawy

27 maj 2012 - 20:19:21

Castingi fakt są we Wrocławiu:) Jeśli Cię wezmą i zagrasz w odcinku to podpisujesz umowę o dzieło i dostajesz wynagrodzenie w wysokości 40zł:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szok!!!!!