Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
FuckLimits
Nie podniecają mnie kobiety.

mnie również nie .

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

doda moze i byla kiedys ładna ale to co teraz z soba robi niesttey sprawia ze jest odpychająca.. jako kobieta podoba mi się edyta górniak oczywiscie tylko w pełnym makijażu i paatrycja markowska chociaz ma brzydki nos cenie ją za to ze go sobie nie poprawiła..

podejrzewam, że niejeden facet uznałby Dodę i dał jej 1 miejsce. jest wyzywająca, pól naga, wulgarna... faceci na takie lubią patrzeć, jednak w realu wolą mieć naturalną i skromną dziewczyne

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
blackmamba
podejrzewam, że niejeden facet uznałby Dodę i dał jej 1 miejsce. jest wyzywająca, pól naga, wulgarna... faceci na takie lubią patrzeć, jednak w realu wolą mieć naturalną i skromną dziewczyne

zgadzam się z Tobą!!

ale ma być podniecająca ze względu na wygląd chyba?bo jak można porównać twórczość np Ani Dąbrowskiej do Gosi Andrzejewicz?

Masakra jakaś , Doda na 1 miejscu ?:/:/ Jedyny które mogę wyróżnić z tego grona to Patrycja Markowska i Halina Młynkowa ;)

Ewa Farna na 2gim miejscu??!! No nie, ona nie jest wcale pociągająca... To jeszcze dziecko! Moim zdaniem ta z tymi cyckami Sonet, chyba :)

Cytat
xkasiax1495
Cytat
FuckLimits
Nie podniecają mnie kobiety.

mnie również nie .

Ani mnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Widzieliście fotki Amy z pogrzebu??