Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

31 minut temu

Drukarnia

godzinę temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co o niej sądzicie ? podoba sie Wam?
coraz czesciej sie o niej slyszy

znalazlam ja na facebooku

http://www.facebook.com/pages/Monika-Pietrasi%C5%84ska-polska-fotomodelka-modelka/162995593759542

moim zdaniem ma taki typ urody jak te modelki prezentujące ubrania, których pełno na allegro :D

Cytat
unreal
moim zdaniem ma taki typ urody jak te modelki prezentujące ubrania, których pełno na allegro :D




e nie zgadzam się akurat z tym :)
te laski z allegro dla mnie sa porazka , oceniam je jako fotoszopowane jak plastik wygladaja:)

Cytat
unreal
moim zdaniem ma taki typ urody jak te modelki prezentujące ubrania, których pełno na allegro :D




e nie zgadzam się akurat z tym :)
te laski z allegro dla mnie sa porazka , oceniam je jako fotoszopowane jak plastik wygladaja:)

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

ma robione usta,
robiony biust :)
solarium...
każdy kto ma pieniadze moze sie tak zrobić:)
A i z tego co wiem miała sponsora z Warszawy... bo ona sama pochodzi z Lublina:)

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

ona jest przesliczna po prostu :D

z ust przypomina mi Krupe:D Ale ogolnie bardzo ladna, mimo ze "zrobiona":) Choc musze sie przyznac ze wczesniej o niej nie slyszalam. Moze nie tyle nie slyszalam, co nie zwracalam uwagi:D

ciekawe jak wygląda naturalnie. na każdym zdjęciu ma prawie taką samą mine (ułożenie ust )
zmieniam zdanie-pospolita jest. na tych zdjęciach które wstawiła trinity22 już nie jest łada.zależy od zdjęcia chyba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:44 przez daniello33.

plastikowa,sztuczna lala.. pełno takich "modelek" znajdziesz na maxmodels ;D

Mi podobają sie jedynie naturalne dziewczyny,które w rzeczywistości wyglądają tak samo uroczo jak na zdjęciach ..a takiej "lali" jaką nam tu pokazałaś- nie poznałabyś na pewno na ulicy - bez photoshopa i wielogodzinnej stylizacji ;D Dla mnie to plastiki a nie piękne kobiety .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:36 przez trinity22.

Powiem szczerze,że zależy od zdjęć.Tam gdzie jest ,,Zdjęcia i filmy, na których jest Monika Pietrasińska/ polska fotomodelka / modelka" w ogóle mi się nie podoba.Natomiast ,,Zdjęcia użytkownika Monika Pietrasińska/ polska fotomodelka / modelka" wygląda naprawdę pięknie.

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

moim zdaniem jest wiele ładniejszych dziewczyn :)
Z tym,ze nie wszystkie potrafią się wypromować :)

oj nie mam twarzowej książki...se nie zobaczę

a ja w ogóle nie wiem kto to ;p
ale.. ciut sztuczna faktycznie.

Cytat
trinity22
plastikowa,sztuczna lala.. pełno takich "modelek" znajdziesz na maxmodels ;D

Mi podobają sie jedynie naturalne dziewczyny,które w rzeczywistości wyglądają tak samo uroczo jak na zdjęciach ..a takiej "lali" jaką nam tu pokazałaś- nie poznałabyś na pewno na ulicy - bez photoshopa i wielogodzinnej stylizacji ;D Dla mnie to plastiki a nie piękne kobiety .
Piwo dla Ciebie :D

Dla mnie ta panna to nic szczegolnego. Idac "idealem" innych (ktorym sie ona podoba), to spotkac mozna na ulicy o wiele ladniejsze od niej. Coz, taka prawda.

Ale kazda potwora znajdzie swego amatora :DDD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rihanna S&M teledysk