Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Może i brzydka nie jest ale lepiej, żeby się nie wypowiadała publicznie bo ma bardzo mały zasób słów i niestety świadczy to o tym, że jest mało oczytana i inteligentna. A takich laseczek jest na pęczki w polskim show biznesie:)

hrabina_san po jednej fotce trudno coś stwierdzić ;) niestety nie mogę umieścic innych zdjec- bo tylko to mam do "dyspozycji " ;) Ale na żywo wygląda naprawde zjawiskowo i wyróżnia się z tłumu .. Chociaż mi podoba sie zupełnie inny typ urody (ciemnowłose piekności z prostymi włosami i ciemnymi oczami ) to potrafię docenic jej naturalnośc..Bo dziewczyna praktycznie w ogóle się nie maluje- a wygląda jak aniołek ;)

To zdjęcie jest beznadziejnie wyretuszowane- bo to jakaś amatorska sesja ..

trinity22- owszem, po jednym zdjeciu trudno cos stwierdzic, ale dalas jedno wiec na jego podstawie cos chcac nie chcac musialam wydumac:) i to co wydumdalam w ogole mi sie nie spodobalo- brak gornej wargi, duzy pyrowaty nos, pucolowate policzki i okropne wlosy :) jestem dosc brutalna w ocenie urody (czy to kobiecej czy to meskiej) i jak widac wole polowiczne plastiki :) tez lubie naturalne dziewczyny, ale duze oczy, duze namietne usta i ladna figura to dla mnie podstawa zeby w ogole zaczac kogos oceniac jako 'ladnego'
w kazdym badz razie- to czy ktos jest ladny czy nie jest nie ma tak naprawde zadnej warosci :) to tylko estetyczne aspekty (subiejtywne!) wazne jest to jakim sie jest czlowiekiem i tyle :)
ilu ludzi tyle gustow. Znam facetow, ktorzy umieraja na moj widok i mdleja ale znam tez takich, na ktorych nie robie absolutnie najmniejszego wrazenia i ktorzy w ogole nie patrza na mnie jak na kobiete (z gory mnie skreslaja chociazby za kolor wlsow za wzrost itd.) i to sie chyba tyczy kazdego :)

Ona jest bardzo ładna ale niestety zrobiona :( kazdy kto ma pieniadze moze tak samo swietnie wygladac :)
dodałam kilka zdjec bo czesto bywa w jednym klubie z warszawy





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 19:16 przez Casssia.

Nie, w ogóle mi się nie podoba. Taka zrobiona...tzn. ja nie mam nic do tego. Też bym chyba się zdecydowała na poprawienie biustu itd.

Ale wolę Anję Rubik, Kasię Struss, Annę Jagodzińską...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 19:21 przez Vanitys.

okropne ma te usta ;D Można by tam siusiaka dorysować na tym zdjęciu -pasowałby idealnie ;DD

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
trinity22
okropne ma te usta ;D Można by tam siusiaka dorysować na tym zdjęciu -pasowałby idealnie ;DD
usta to zrobiła bodajże w wieku 18 lat :P biust troche później ...
i moge potwierdzic na 100 % ze ma sztuczne cycki i usta bo ją znam :)

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

mi sie nie podoba,pospolita strasznie

co tu dużo mówić ... kasa i jeszcze raz kasa. Każda kobieta mogłaby tak wyglądać mając prajs. Znam multum dziewczyn wyglądających o niebo lepiej (bo naturalnie). Sztuką nie jest wyglądać maga dobrze po poprawkach. tyle w temacie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mucha w ciązy