Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no właśnie -nie każdy an facebooka ;D

macie fotki tej PLASTIC FANTASTIC;D



mocno sztuczna, nie przepadam za takimi typami, poza tym ma bardzo banalną, pospolitą urodę, Anja Rubik bije ją na głowę

zdjecie żelek na osłodę po obejrzeniu tych fotek,które mogły niektórych przyprawic o mdłości ;D

o jeny jakby to jedyna polska fotomodelka była ...duzo photoshopa i ze mnie bylaby taka fotomodelka ..
dokladnie plastic!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:46 przez fashion_week.

na zdjęciach owszem, jest ładna, ale retusz jest tak widoczny, że strasznie sztucznie to wygląda! więc nie będę oceniać. chyba, że dasz jej zdjęcia mniej wyretuszowane, bo na całkiem niewyretuszowane, to pewnie nie ma co liczyć ;)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

ładną twarz to może i ma ale wg mnie modelka powinna być ubrana stylowo itd... ona tylko w bieliźnie, mam wrażenie że wszystko ma sztuczne i ten mega retusz... jak dla mnie to nie jest niczym niezwykłym a wręcz plastikiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:50 przez blackchocolate.

Pokaże wam fotkę mojej znajomej fotomodelki Karolinki;) Za umieszczenie zdjęcia się nie obrazi.

Gwarantuje,ze na żywo wygląda jeszcze lepiej - na tej fotce ma za bardzo wygładzona twarz.. Ona nie osiagnie dużej kariery bo nie che świecic gołym pupskiem ;D Więc miała jedynie kilka mało profesjonalnych sesji..a dziewczyna jest naprawde ładna.
Za to takie plastiki ,które nic nie mają do pokazania prócz gołej pupy i cycków- robią dużą karierę ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:51 przez trinity22.

brzydka to nie jest, bo jest zrobiona,biust ma sztuczny ( chyba,że swój taki duży ) usta też chyba, no nie wiem jakoś wolę inny typ dziewczyn,bardziej skromne, zaraz się rzucą pewnie jakieś szalone szafowiczki żem zazdrosna :p

a mnie sie podoba. fajna laska, al bez przesady. usta mam super wiec nie musze robic, ale jakbym miala kase zrobilabym sobie biust, wiec ja rozumiem (i jeszcze sobie zrobie!:D)
trinity22- wybacz, Twoja kolezanka nie podoba mi sie w ogole. niestety, nawet jakby swiecila dupskiem jak na moj gust kariery by nie zrobila. i tu sie potwierdza, ze sa gusta i gusciki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:53 przez hrabina_san.

Cytat
trinity22
plastikowa,sztuczna lala.. pełno takich "modelek" znajdziesz na maxmodels ;D

Mi podobają sie jedynie naturalne dziewczyny,które w rzeczywistości wyglądają tak samo uroczo jak na zdjęciach ..a takiej "lali" jaką nam tu pokazałaś- nie poznałabyś na pewno na ulicy - bez photoshopa i wielogodzinnej stylizacji ;D Dla mnie to plastiki a nie piękne kobiety .
jak wyżej:) szału nie robi

Jak moga sie podobac wary-obciąga....
przecież ona cała jest tak sztuczna ,ze aż człowiek sie zastanawia "czy to żyje" ?;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 19:00 przez trinity22.

nie osądzajcie jej tak dziewczyny! mogę się założyć, że biust ma naturalny, po prostu mamusia natura dała jej więcej :D twarz też nie koniecznie miała robioną, ale fakt faktem, że jeśli w siebie zainwestowała, to wygląda dobrze. makijaż i odpowiednie oświetlenie też robią swoje. resztę poprawia komputer :P modelka sama w sobie niczym szczególnym się nie wyróżnia

Cytat
trinity22
Pokaże wam fotkę mojej znajomej fotomodelki Karolinki;) Za umieszczenie zdjęcia się nie obrazi.

Gwarantuje,ze na żywo wygląda jeszcze lepiej - na tej fotce ma za bardzo wygładzona twarz.. Ona nie osiagnie dużej kariery bo nie che świecic gołym pupskiem ;D Więc miała jedynie kilka mało profesjonalnych sesji..a dziewczyna jest naprawde ładna.
Za to takie plastiki ,które nic nie mają do pokazania prócz gołej pupy i cycków- robią dużą karierę ;)

to zdjecie jest bardzo źle wyretuszowane ;C ale widac, że dziewczyna jest ładna.

Monika... bez photoshopa i zrobionych ust, cycków kto wie czego jeszcze nie byłaby zauważalna na ulicy bo pełno jest takich jak ona. No chyba, że ubierze się w te ciuszki w których ma zdjęcia.

bez przesady. ma sztuczne usta i to widac- sa przesadzone, przyznaje. i nie chodzi o to, ze sa nad wyraz wielkie, bo nie sa, mam kolezanki, ktore naturalnie maja wieksze usta (sama mam podobne do jej rozmiarem) po prostu ma je zle zrobione. ma tez sztuczne piersi- tez wielkie mi halo. cycki widze, ze ma raczej zrobione na piatke z plusem. a reszta co? fajna, zadbana, opalona dziwczyna z bardzo ladnymi, zdrowymi wlosami (pewnie teraz polowa z Was napisze ze sa sztuczne- nawet jesli?) po prostu jest apetyczna. wydaje mi sie, ze to nie podlega dyskusji..
zreszta! ze swieca szukac faceta, ktoremu sie ona nie podoba! jesli ktorejs z Was facet powie, ze jest obrzydliwa to raczej po to zeby Wam sie milo zrobilo.. jest smakoitwa. troszke sztuczna i co z tego? dolejane rzesy i push upy sa ok? to tez photoshopowanie ale dla ubogich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:59 przez hrabina_san.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mucha w ciązy