Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:19:14

W niedziele rano obudziłam się z opuchlizną na twarzy. Najpierw myślałam, że może gdzieś się uderzyłam lecz wczoraj zaczęła wychodzić mi tzn fistuła. Dzisiaj nie widzę już prawie na jedno oko a moja towarzyszka bardzo mi dokucza. Nie mogę niczego jeść. Na 17 jestem umówiona do dentysty i tutaj pytanie. Czy mogę jakoś sama zmniejszyć opuchliznę ? Co może robić mi dentysta ? Jak może wyglądać ten zabieg ?
;)

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:21:49

nie mam pojęcia, może lodem spróbuj przyłożyć?

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:23:02

Nie wiem co to jest, ale fistuła nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z męskim przyrodzeniem ;]

Swoją drogą może płukanka? I lodem przykładaj?

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:25:50

Fistuła jest to taka jakby kulka z ropą w środku rosnąca na dziąśle...;) Próbowałam lodem, szałwią, rumiankiem, wodą z solą....

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:27:49

NIESTETY NIC SAMA NIE ZROBISZ...A DENTYSTA NAJPIERW PRZEPISZE ANTYBIOTYK ŻEBY OPUCHLIZNA ZESZŁA.

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:28:13

Niestety nie działa ;(

Cytat
OSA224
NIESTETY NIC SAMA NIE ZROBISZ...A DENTYSTA NAJPIERW PRZEPISZE ANTYBIOTYK ŻEBY OPUCHLIZNA ZESZŁA.

Czyli ilu wizyt mam sie mniej więcej spodziewać ?
Cytat
DiabelRogaty
Nie wiem co to jest, ale fistuła nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z męskim przyrodzeniem ;]

Swoją drogą może płukanka? I lodem przykładaj?


A co do Twojego skojarzenia to ciekawe ;)
;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 11:34 przez pyziaana1.

zweryfikowana
Posty: 285
Ostrzeżenia: 1/5

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:36:26

ja miałam tak samo zrobił mi sie stan zapalny i to na dodatek oo zgrozo przy jedynce wógóle nie widziałam na lewe oko... dentystka jak mnie zobaczyła to nie wiedziała co ma ze soba zrobić... na poczatku myślala że to od zeba więc zrobiła z tyłu dziurke przy jedynce mowila ze samo moze zejdzie i zapisała mi Dalacin C przez tydzien miałam brac, na nastepny dzien poszłam i nic sie nie zmieniło z opuchlizna, wyszlo na to że mialam rozcinane dziąsło i ściągana rope strzykawka bo mi naszła praktycznie aż pod oko gdzies kanałami mialam przez tydzien włożony taki dren sączek i codziennie chodziłam do gabinetu na płukanie tego drenu po tygodniu było ok ale co mi sie zab zepsuł do końca to mi sie zepsuł i żeby jeszcze było ciekawie to przy jedzeniu loda Mc Flurry w McDonald's złamała mi sie jedynka i musiałam mieć inna robioną..;/
JA CHODZIŁAM DO DENTYSTY PRZEZ TYDZIEN CODZIENNIE..;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 11:36 przez karolinaa20.

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:42:25

Cytat
karolinaa20
ja miałam tak samo zrobił mi sie stan zapalny i to na dodatek oo zgrozo przy jedynce wógóle nie widziałam na lewe oko... dentystka jak mnie zobaczyła to nie wiedziała co ma ze soba zrobić... na poczatku myślala że to od zeba więc zrobiła z tyłu dziurke przy jedynce mowila ze samo moze zejdzie i zapisała mi Dalacin C przez tydzien miałam brac, na nastepny dzien poszłam i nic sie nie zmieniło z opuchlizna, wyszlo na to że mialam rozcinane dziąsło i ściągana rope strzykawka bo mi naszła praktycznie aż pod oko gdzies kanałami mialam przez tydzien włożony taki dren sączek i codziennie chodziłam do gabinetu na płukanie tego drenu po tygodniu było ok ale co mi sie zab zepsuł do końca to mi sie zepsuł i żeby jeszcze było ciekawie to przy jedzeniu loda Mc Flurry w McDonald's złamała mi sie jedynka i musiałam mieć inna robioną..;/
JA CHODZIŁAM DO DENTYSTY PRZEZ TYDZIEN CODZIENNIE..;/


O kurcze no to nieźle. Liczę na to, że u mnie pójdzie to szybciej ponieważ jestem w Poznaniu tylko do niedzieli ;(

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:43:50

Cytat
DiabelRogaty
Nie wiem co to jest, ale fistuła nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z męskim przyrodzeniem ;]

Swoją drogą może płukanka? I lodem przykładaj?
Skojarzenie dobre skądinąd :-)
"fistuła (łc. fistula ‘kanał; rurka, fujarka’) 1. med. przetoka; nieprawidłowy kanał pomiędzy narządami lub między narządem a powierzchnią skóry, błony śluzowej. 2. muz. wysoko brzmiący głos męski, falset; także jedna z piszczałek organowych o wysokim brzmieniu."

zweryfikowana
Posty: 285
Ostrzeżenia: 1/5

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:44:38

Cytat
pyziaana1
Cytat
karolinaa20
ja miałam tak samo zrobił mi sie stan zapalny i to na dodatek oo zgrozo przy jedynce wógóle nie widziałam na lewe oko... dentystka jak mnie zobaczyła to nie wiedziała co ma ze soba zrobić... na poczatku myślala że to od zeba więc zrobiła z tyłu dziurke przy jedynce mowila ze samo moze zejdzie i zapisała mi Dalacin C przez tydzien miałam brac, na nastepny dzien poszłam i nic sie nie zmieniło z opuchlizna, wyszlo na to że mialam rozcinane dziąsło i ściągana rope strzykawka bo mi naszła praktycznie aż pod oko gdzies kanałami mialam przez tydzien włożony taki dren sączek i codziennie chodziłam do gabinetu na płukanie tego drenu po tygodniu było ok ale co mi sie zab zepsuł do końca to mi sie zepsuł i żeby jeszcze było ciekawie to przy jedzeniu loda Mc Flurry w McDonald's złamała mi sie jedynka i musiałam mieć inna robioną..;/
JA CHODZIŁAM DO DENTYSTY PRZEZ TYDZIEN CODZIENNIE..;/


O kurcze no to nieźle. Liczę na to, że u mnie pójdzie to szybciej ponieważ jestem w Poznaniu tylko do niedzieli ;(

może u ciebie nie jest tak źle jak było u mnie;-)

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 11:48:25

Cytat
karolinaa20
Cytat
pyziaana1
Cytat
karolinaa20
ja miałam tak samo zrobił mi sie stan zapalny i to na dodatek oo zgrozo przy jedynce wógóle nie widziałam na lewe oko... dentystka jak mnie zobaczyła to nie wiedziała co ma ze soba zrobić... na poczatku myślala że to od zeba więc zrobiła z tyłu dziurke przy jedynce mowila ze samo moze zejdzie i zapisała mi Dalacin C przez tydzien miałam brac, na nastepny dzien poszłam i nic sie nie zmieniło z opuchlizna, wyszlo na to że mialam rozcinane dziąsło i ściągana rope strzykawka bo mi naszła praktycznie aż pod oko gdzies kanałami mialam przez tydzien włożony taki dren sączek i codziennie chodziłam do gabinetu na płukanie tego drenu po tygodniu było ok ale co mi sie zab zepsuł do końca to mi sie zepsuł i żeby jeszcze było ciekawie to przy jedzeniu loda Mc Flurry w McDonald's złamała mi sie jedynka i musiałam mieć inna robioną..;/
JA CHODZIŁAM DO DENTYSTY PRZEZ TYDZIEN CODZIENNIE..;/


O kurcze no to nieźle. Liczę na to, że u mnie pójdzie to szybciej ponieważ jestem w Poznaniu tylko do niedzieli ;(



Mam nadzieje. Szczególnie, że panicznie boje się dentystów :P
może u ciebie nie jest tak źle jak było u mnie;-)

Fistuła POMOCY!!

09 lis 2010 - 12:45:08

przekłuj to , ropa wyleci i opuchlizna zejdzie w ciagu 2 dni, mialam taaak. a u dentyski byłam 3 razy i nic nie dalo...

Fistuła POMOCY!!

20 lip 2012 - 11:37:51

moj ojciec czekal zawsze az rzeczona "fistula"dojrzeje (po twoim poscie wnosze ze zdecydowanie dojrzala :]) i pozniej przebijal ja zdezynfekowana igla, po czym ja wyciskal i znow dezynfekowal woda kolonska.Minusem tego jest fakt, ze samodzielnie nie jestes wstanie spbie to zrobic, wiec musisz znalezc kogos, ktory to ci zrobi i ktorego palce w twoich ustach nie beda dla ciebie odstreczajace

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LADY GAGA w wykonaniu STUDENTÓW