Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:15:15

g.andrzejewicz
paris





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 23:17 przez daniello33.

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:16:13

alez sie usmialam :) no szok

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:17:26

ta Dita bez makijażu wygląda o wiele lepiej :D
ale reszta.. OOMG :D

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:21:48

Rostati jest chyba mlodsza na drugiej focie bo nawet rysy twarzy inne sie wydaja..

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:24:19

co prawda pełen makijaż ale te co się dręczą, że nie są idealne może uwierzę, że inni też nie... :]



GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:27:21

a wy myślałyście że one są idealne? jezu, przecież normalne że żadna nie ma takich rzęs naturalnie jak ma z makijażem, nie wiem czego oczekiwałyście, można powiedzieć że np Simpson ma brzydką cerę na zdj bez makijażu, no ale np Longori nie wiem co się czepiacie, ona też ma swoje lata, a po drugie, to są głównie zdjęcia złej jakości i z zaskoczenia, a na takich zawsze wychodzi się niekorzystnie. : P

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:27:58

ostatnia fotka mnie powaliła...ale żużel..

ja tam jestem piękna przed, po i w trakcie :)
a do tego mam wiele innych zalet :D i mogę nawet zapomnieć czasem o figurze i buzi...


(jak zawsze skromna i wiedząca wszystko)
Rozalinda :D

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:32:06

trio :)
candy girl
kate hudson





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 23:39 przez daniello33.

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:40:32

Moim zdaniem większość z nich bez makijażu nie jest brzydka tylko zwyczajna. A niektóre z tych zdjęć są straszne, bo was jakby dorwali pod czas okresu, po imprezie to wasza cera i oczy też by nie wyglądały zachwycająco.

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:45:14

Cytat
ona_czyli_ja
Marilyn Monroe jest była i zawsze będzie piękna.! bez względu czy w makijażu czy bez. Moim zdaniem była zjawiskową kobietą o bogatym wnętrzu. : )
jakim bogatym wnetrzu?:D to byla najwieksza idiotka jaka znal swiat : ) jej teksty typu "lepiej zlamcie mi serce niz nos" swiadczyly,ze liczy sie dla niej tylko jedno chociaz szukala milosci cale zycie,ale poprzez puszczanie sie na ulicy z przypadkowymi mezczyznami ! nie ma w niej nic z inteligencji :)

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:51:45

Cytat
Olnn
Cytat
ona_czyli_ja
Marilyn Monroe jest była i zawsze będzie piękna.! bez względu czy w makijażu czy bez. Moim zdaniem była zjawiskową kobietą o bogatym wnętrzu. : )
jakim bogatym wnetrzu?:D to byla najwieksza idiotka jaka znal swiat : ) jej teksty typu "lepiej zlamcie mi serce niz nos" swiadczyly,ze liczy sie dla niej tylko jedno chociaz szukala milosci cale zycie,ale poprzez puszczanie sie na ulicy z przypadkowymi mezczyznami ! nie ma w niej nic z inteligencji :)

na moje oko była chora..psychotyczka maniakalna co najmniej..zmarła na depresję, którą skończyła prawdopodobnie samobójstwem..
a wiecie dlaczego???

bo wtedy nie było szafy.pl i nie miała kogo spytać o radę, poprosić o pomoc...

byłaby chyba najbardziej aktywną szafowiczką...a ile ciuchów fajnych by nam tu wymieniła...dla niej mogłabym sie nawet zweryfikować...

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:54:48

mało kto wygląda pięknie bez makijażu ;)

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:57:27

Cytat
lobuzinska
Gkwzmkc :)

CIARA:
ładna dziewczyna, ale makijaż i stylizacja zawsze robią swoje :)


i tak jest piekna ;d uwielbiam ją! :))

GWIAZDY BEZ MAKIJAŻU

13 wrz 2010 - 23:58:35

dlatego ja uważam, że płeć piękna to tak naprawdę mężczyźni, bo nie muszą się makeupować żeby wyglądać zjawiskowo. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szpilki na Giewoncie