Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Męski ubiór

13 paź 2021 - 18:01:20

Cześć dziewczyny, jakie waszym zdaniem męskie ubrania są wedlug was seksowne? lub jakieś połączenia ew. stylizacje?

Moja dziewczyna ubiera się dość fajne, jakieś eleganckie a'la zamszowe body biała marynarka obcasy, cały czas sobie coś zamawia na zalando gdzie oboje zamawiamy sobie ubrania, ja zazwyczaj kupuje w zarze,hm,bershka, zalando,zalando lounge i peek & cloppenburg więc mniej wiecej możecie wiedzieć jakie ubrania tam są.

Szukam jakiś porad dot. ubioru, nie tyle co eleganckiego ale takiego aby ubrać się na drinka na miasto, lub po prostu troche bardziej seksowniej na co dzień.
Macie jakieś swoje ulubione połączenia kolorów u facetów? albo jakiś ubrań? np camelowy pół golf z czarną lekko błyszczącą skórzaną kurtką, obcisłe spodnie do kostki i jakieś czarne buty - bo tak mniej więcej czasami wygląda mój ubiór.

Szukam od was porady ;) mam dość tego, że czuje się średnioatrakcyjnie w swoim ubiorze podczas gdy moja dziewczyna ubiera się moim zdaniem zae.. lecz sama nie potrafi mi doslownie okreslic co jest seksowne u facetów a jak zamówiłem w lato do bawełnianej koszuli i espadryli jasne bawełniane spodenki które są prześwitujace (lekko) to widziałem jakby była zazdrosna, że mi majtki będzie widać... wiec nie wiem na ile mogę jej wierzyć w to co jest seksowne, bo nie wiem czy nie mowi mi czegos czasami specjalnie.

Męski ubiór

03 lis 2021 - 10:00:28

Mnie akurat kręcą faceci, którzy noszą skórzane kurtki, jasne jeansy, długą brodę. :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Elite 2023 RB Recruit Treyaun Webb Cuts Listing in the direction of A few, Talks Finalists