Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Zakupy w czasie i po epidemii

17 kwi 2020 - 17:17:08

Większość z nas a być może, że wszyscy czekamy aż skończy się ta epidemia koronawirusa, aby znów można było normalnie żyć. Już niedługo mają być znów otwarte min galerie handlowe, gdzie większość z was wyruszy na zakupy i dlatego pragnę wam zwrócić uwagę na to, aby wybierać małe centra handlowe jak min Tkalnia w Pabianicach, gdzie działają bardzo dobrze systemy wentylacyjne dzięki czemu jest dobra jakość powietrza i zmniejsza to ryzyko utrzymywania się bakterii czy wirusów w powietrzu. Myślę, że warto zwrócić uwagę na tego typu rzeczy, udając się wkrótce na zakupy.

27 lip 2020 - 17:43:51

Ja nie ryzykuję chodzeniem do galerii ze względu na dużą liczbę ludzi, przerzuciłam się na zakupy online i jestem bardzo zadowolona :)

27 lip 2020 - 22:45:50

"... pragnę wam zwrócić uwagę na to, aby wybierać małe centra handlowe jak min Tkalnia w Pabianicach..." Faktycznie: centrum handlowo rozrywkowe ponad 40 sklepów,12 000 mkw + multipleks – kino = faktycznie bardzo małe to centrum handlowe. Rozumiem, że tam pracujesz i naganiasz klientów bo w sklepie pusto ;) Epidemia straaachu.
Systemy wentylacyjne są bardzo dobrym nośnikiem wirusów, bakterii, grzybów i pleśni... nie dziękuję wolę zakupy online.

08 wrz 2020 - 13:41:20

Co to ma do zakupów z aliexpress?

03 paź 2020 - 12:22:17

swoją drogą ciekawe kiedy się doczekamy tego "po" pandemii..heh

21 paź 2020 - 21:20:51

Też mnie już ta cała sytuacja zaczyna denerwować... Chciałabym powrotu normalności, abym mogła normalnie wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi, itp. Ale też rozumiem zasadność obostrzeń. Dlatego staram się jednak unikać wielkich skupisk ludzi i co sie da to również kupuję w internecie. W sumie dzięki temu mozna czasem znaleźć jakies nowe ciekawe sklepy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prośba o radę