Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Zakupy w czasie i po epidemii

17 kwi 2020 - 17:17:08

Większość z nas a być może, że wszyscy czekamy aż skończy się ta epidemia koronawirusa, aby znów można było normalnie żyć. Już niedługo mają być znów otwarte min galerie handlowe, gdzie większość z was wyruszy na zakupy i dlatego pragnę wam zwrócić uwagę na to, aby wybierać małe centra handlowe jak min Tkalnia w Pabianicach, gdzie działają bardzo dobrze systemy wentylacyjne dzięki czemu jest dobra jakość powietrza i zmniejsza to ryzyko utrzymywania się bakterii czy wirusów w powietrzu. Myślę, że warto zwrócić uwagę na tego typu rzeczy, udając się wkrótce na zakupy.

Zakupy w czasie i po epidemii

27 lip 2020 - 17:43:51

Ja nie ryzykuję chodzeniem do galerii ze względu na dużą liczbę ludzi, przerzuciłam się na zakupy online i jestem bardzo zadowolona :)

Zakupy w czasie i po epidemii

27 lip 2020 - 22:45:50

"... pragnę wam zwrócić uwagę na to, aby wybierać małe centra handlowe jak min Tkalnia w Pabianicach..." Faktycznie: centrum handlowo rozrywkowe ponad 40 sklepów,12 000 mkw + multipleks – kino = faktycznie bardzo małe to centrum handlowe. Rozumiem, że tam pracujesz i naganiasz klientów bo w sklepie pusto ;) Epidemia straaachu.
Systemy wentylacyjne są bardzo dobrym nośnikiem wirusów, bakterii, grzybów i pleśni... nie dziękuję wolę zakupy online.

Zakupy w czasie i po epidemii

08 wrz 2020 - 13:41:20

Co to ma do zakupów z aliexpress?

Zakupy w czasie i po epidemii

03 paź 2020 - 12:22:17

swoją drogą ciekawe kiedy się doczekamy tego "po" pandemii..heh

Zakupy w czasie i po epidemii

21 paź 2020 - 21:20:51

Też mnie już ta cała sytuacja zaczyna denerwować... Chciałabym powrotu normalności, abym mogła normalnie wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi, itp. Ale też rozumiem zasadność obostrzeń. Dlatego staram się jednak unikać wielkich skupisk ludzi i co sie da to również kupuję w internecie. W sumie dzięki temu mozna czasem znaleźć jakies nowe ciekawe sklepy :)

Zakupy w czasie i po epidemii

18 gru 2020 - 11:03:19

Ja też się jakoś przyzwyczaiłam do zakupów online. Na pewno będą sobie chodzić do galerii, ale to w ramach bardziej spędzenia czasu

Zakupy w czasie i po epidemii

22 mar 2021 - 18:37:32

różnie to ze mną bywa - na pewno sporo rzeczy kupuję online choć mój ulubiony sklep to Carrefour - Znajduję tam wnet wszystko co potrzebne do domu. Poczynając od żywności kończąc na małym wyposażeniu ogrodu. Dodatkowo co i rusz mega promocje więc jest w czym wybierać

Zakupy w czasie i po epidemii

23 kwi 2021 - 12:43:20

Ja też online, ale raczej wolę sklepy producentów. Jeśli chodzi o piżamy i bieliznę to w cornette pl mają fajny wybór. W sumie to można tam kupić piżamy dla całej rodziny. To polski producent, warto do niego zerkną. Często mają fajne promocje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prośba o radę